Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dorado corvus v3 ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar 150lik scotter sahibiyim. 250 lik corvusa geçmek istiyorum...bu aleti tavsiye edermisiniz? Aletin görüntü çok iyi..bilgilendirirseniz çok memnun olurum... Kullananlar varsa bekliorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SolakSelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    alet nerde?
    Motorun Kalitesi;HONDA C SERİSİ...

Motosikleti
    Bir gün olacak eminim :)
    önce yapılan yorumları okumanı tavsiye ederim http://www.motosiklet.net/forum/moto...alinir-mi.html
    [B]Sabırla beklenen bu günler beklendiğine değer mi bir gün gülmeyen şu baht bir gün tebessüm eder mi konuştuğumuz onca şey ve beklentiler hep hayal mi?[/B]

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Dorado türkiye pazarından çekildi.
    Bayii'liklerini çekti.
    Almak istiyorsan ankaradaki merkezlerini aramalısın.
    Parayı bankaya yatırırsan motoru sana kargo ile gönderiyorlar.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dorado türkiye pazarından çekildi.
    Bayii'liklerini çekti.
    Almak istiyorsan ankaradaki merkezlerini aramalısın.
    Parayı bankaya yatırırsan motoru sana kargo ile gönderiyorlar.
    1- sakın ha....
    2- kargo ücretsiz mi?
    3- iri,kaslı, gösterişli, otomatik vites olduğu için bu motosikleti almak istiyorsan bence hata edersin...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Hiç bulaşma, plastik ve tenekeden mamül bir alet...
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

arkadaşlar teşkler...ben zaten ankaradayım..aradığım yetkilinin elimizde tüm parçaları mevcut...servis imkanımız var...sıkıntı yok diyor..... ?? ne diyorsunuz???

Motosikleti
    CBR 600F
    bence bulaşma, zaten bi ürünü her ne olursa olsun fiyatına bakarak 5 aşağı 5 yukarı çıkarabilirsin. O kadar güzel görünen, otomatik vites cruiser tarzda bir motorun bu kadar düşük bi fıyata satılması çok zor. İlk başta ordan huylanmıştım ben. Ben de corvus'u bayağı incelemiştim ancak duyduğum yorumlar hoşuma gitmedi ve vazgeçtim. Onun yerine hyosung gv250 yi tercih ettim gayet de memnunum.

Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı Onyx250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence bulaşma, zaten bi ürünü her ne olursa olsun fiyatına bakarak 5 aşağı 5 yukarı çıkarabilirsin. O kadar güzel görünen, otomatik vites cruiser tarzda bir motorun bu kadar düşük bi fıyata satılması çok zor. İlk başta ordan huylanmıştım ben. Ben de corvus'u bayağı incelemiştim ancak duyduğum yorumlar hoşuma gitmedi ve vazgeçtim. Onun yerine hyosung gv250 yi tercih ettim gayet de memnunum.
    O kadarda ucuz sayılmaz aslında.
    Sıfır fiyatına en az 5500 TL diyecekler.
    Yani 2.El bi GV250 ile aynı fiyat neredeyse.

Fakat şöyle bi durum var.

Bu motora bu arkadaş en az 5500 tl verecek.
    En fazla 10,000 km gezecek.
    Satarken 2000 tl'den fazla vermeyecek kimse.
    Aradaki zarar çok fazla bu motor için.

Motosikleti
    CBR 600F
    ya ucuz derken tabi 5500 ucuz değil ancak sunduğu özelliklere bakınca; ses sistemi, otomatik vites, görünüm etc... insan bi "anam" diyo ama benzer özellikte bilinen marka motorlar 9-10 katı fiyat çekiyor. İnsan hiçbişey bilmese bile bu akdar fiyat farkı niye diye sorar... Ssang Yong araçlar da öyle; motorlarını mercedes üretiyor ve bununla acaip reklam yapıyolar, dış ve iç dizaynları harika (bence) ama fiyat 3'e-4'e 1... Bunun farkını ne yazıkkı kaza yapınca anlıyosun. Aynı şey motor için de geçerli. Az önce merak ettim sahibinden bi tane 3-4 tane corvus baktım. Bi tanesinde 1-2 ufak sorunu vardı düzeltildi.. Motor 3bin km de falan sanırım. Başka bi tanesinde 8600km deki motorun çalışan aksamı tamamen yenilendi, 0 gibi rodaj sürecinden başlayıp kullanabilecek diyo yeni sahibi 8600km ya zaten 0 gibi olması gerek motorun

Ben genelde fiyatına bakarak kalite etiketi koymam ancak bazı ürünler/araçlar/vs.vs absürd şekilde belli ediyo kendini, onlardan uzak durmak gerekiyo. O fiyata 0 regal raptor de alınabilir, çok daha iyi bi seçim olabilir mesela.

aslında arkadaşlar aklımdaki hyosung un gt250r modeli...fakat ben racing alet bi kaç kez kullandım..hergün motora binen biri olarak işe gel git...racing ile sıkıntı vereecğini düşünüyorum ..eğilmek sıkıntı veriyor..diğer yandan honda cbf 150 diyolar...fakat o alette şahin doğan gibi:D:D: herkeste o ....aletin tipide zaten hoş deil...kuryeci değilim... kullanımı rahat tipi güzel bi alet bulamıyorumm..:D:D ....öte yandan kaliteli (sym,yamaha,honda) maksi scotterlar var...oda olabilir...

yardım...

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    eski bir kullanıcısı olarak,uzak dur diyorum.görünüşe aldanma.aman.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı hyomzysn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında arkadaşlar aklımdaki hyosung un gt250r modeli...fakat ben racing alet bi kaç kez kullandım..hergün motora binen biri olarak işe gel git...racing ile sıkıntı vereecğini düşünüyorum ..eğilmek sıkıntı veriyor..diğer yandan honda cbf 150 diyolar...fakat o alette şahin doğan gibi:D:D: herkeste o ....aletin tipide zaten hoş deil...kuryeci değilim... kullanımı rahat tipi güzel bi alet bulamıyorumm..:D:D ....öte yandan kaliteli (sym,yamaha,honda) maksi scotterlar var...oda olabilir...

yardım...
    Eyvah eyvah
    İşte şimdi şırdanı yedik
    Güzel kardeşim kafan çok karışmış.
    Bi süre kafanı toparla istersen...

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    bence hiç bulaşma o motora....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)