Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motorcuya Ön yargı....

Motovento
    REKLAM ALANI
    MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    Selam arkadaşlar Herkese iyi günler. Yaptıgım Kaza ile ilgili bugün mahkemem vardı. Sabah Montumu Giydim,Kaskımı taktım,Eldivenlerimi Geçirdim elime. Çıktım yola. 15 Dakika da Adliye'ye Geldim. Duruşma saatini Beklemeye koyuldum. Avukatım falan geldi Neyse Girdik. Protokolleri Geçtik iş İfade Vermeye Geldi. Tabi Sadece Kaskımı Çıkardım Herkes Böyle Degişik bakıyor bana. Birde Adım Sarp Ancak Beni Serap Diye Anons Ettiler Neyse Konuya gelelim. İfade Veriyorum. Kadın bana çarptı falan dedim. Arkadaşımın adını söyledi. Başkası var mıydı dedi. Olamaz Çünkü Motosiklet bizim aracımız dedim. Yine ne yaptınız Allah bilir. Hep Motorcular Yüzünden Oluyor Böyle Şeyler,Binmeyin Şuna Falan dedi. Bende Kendimi Tutamadım. Parasını Vereceksen Araba Alalım dedim. Uyarı aldım tabi Gerçi Parayı verse de Yine motor alırım. İşte Hakim Tabi. Agzına geleni Söyledi. Serserisiniz Arabaların arasından geçiyorsunuz gibilerinden Laflar Söyledi. Haksız Duruma düştüm birde. Şubata ertelendi ama Hiç umudum kalmadı Dava Adına. Sıktıysam kusura bakmayın. İyi günler, iyi Forumlar herkese Yolunuz açık olsun
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    bu sadece bizim ülkemizde böyle avrupada çocukları daha 5 yaşından motora alıştırıyorlar buda çok kötü bi durum tabi. :(

Hakim e bak çay demle :O:O

Motosikleti
    Sormayın ya. Yazık gerçekten.
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

efsars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz8,hayabusa, ybr125 07,08
    o hakimi motorla ezcen ..

Motosikleti
    Yaya
    Arkadaşlar beni yanlış anlamayın hakimi savunduğum yok biz bilinçli sürücülerin sayısının 3 katı bilinçsiz sürücü arkadaşlarımız var motor konusunda...

HErkes kendi tecrübesine göre bir fikir ediniyor.. Dün gece ataşehirden çıktım b.çekmeceye evime geçiyorum hanım çorçocuk.. Işıklara yaklaştık ve kırmızı yandı arkamdan bir scooter sürücüsü (kebapçımıdır, şahısmıdır) adam son sürhat aramızdan geçerek kırmızı mırmızı dinlemeden zort diye fırladı kırmızıda geçti. Bende bastım kalayı. 5 dakka geçmedi bir başkası ana caddeden ters yönden geliyor.. Bunlarla sınırlı değil bir çok erde saçma sapan hareket yapan arkadaşları görüyorum...

Hanımda bana diyorki bunlar yüzünden sizin adınız çıkıyor. Evet aynen öyle bu tip zıpır ve kontrolsüz kişilikli insanlar yüzünden "motor alma ölürsün" uyarıları ile karşılaşıyorum. Çünkü mütemadiyen salak saçma bir hareket yapıp kendilerini öldürüyorlar. Yanlış anlaşılmasın kaza geçiren herkesi kast etmiyorum...

Bende kırmızı ışıkta koca kavşakta geçmeye cesaret ediyorsa tabiki ölürler diyorum...
    Counter Strike'cilar buraya
    www(dot)dostsunucu(dot)com

Motosikleti
    Haklısınız da Ne olursa olsun Ön Yargı yanlış bir şey.

holigan05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz Yok :/
    Konuyu okuyunca aklıma qelen tek cümle " Burası Türkiye "

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd

hayabusa

Hakımı hayabusanın arkasaına bındırıp otobana cıkaracan Korku dolu yuz ıfadesını gormek ıcın neler vermezdım, motosıkletı kullanana cok zor olur, otobanda gıderken motosıkletın uzerınde agır bır koku olabır surucu kokuya dayanabılırmı_?_?_?_?

efsars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz8,hayabusa, ybr125 07,08
    Alıntı fz6_fazer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hakımı hayabusanın arkasaına bındırıp otobana cıkaracan Korku dolu yuz ıfadesını gormek ıcın neler vermezdım, motosıkletı kullanana cok zor olur, otobanda gıderken motosıkletın uzerınde agır bır koku olabır surucu kokuya dayanabılırmı_?_?_?_?
    hayabusaya dayanamaz motoru sevmeyen adam bayılır ölür şoka girer :D

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    O önyargı nasıl oluşmuş?
    Dedikodu mu çıkmış zamanında?

Önyargıların öncesi vardır, bunları oluşturan nedenler mevcuttur.
    O nedenler ortadan kalkarsa, uzun bir süreçte de olsa o önyargı da kaybolup gidecektir.

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Motorcular öyle onurludur ki sadece virajlarda diz çökerler
    Helal olsun. Güzel laf vurmuşsun hakime.
    Belki bu söylediğin söz sana olumsuz yönde dönecek ama en azindan icinden gecenleri delikanlica söylemissin.
    Zaten motorculuğun ruhunda isyan vardir. Siz bakmayin motosiklet için ulasim araci dediklerine.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Motosikleti
    Ben Kaybetsem bile Bu davayı. Hakimi Rezil edicem o salonda. Ne olursa olsun. Ne Kendime Ne de Diger Motorculara Laf Söyletirim.(Bilinçli Motorcular). Herkese Saygılar =))
    Bu arada "Motorcular öyle onurludur ki sadece virajlarda diz çökerler" Çok güzelmiş Çalıyorum bunu Teşekkürler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    valla iyi dayanmışsın bu sözlere rezil bir durum gerçekten şimdi site adına konuşmayayımda ben her zaman destekçinim kardeşim elimizden gelen bir şey varsa söyle seve seve yardım etmeye çalışırım

Motosikleti
    Düşünmeniz yeter. Çok saolun.

Motosikleti
    şuan motor yok..peugeot 407 cup. land rover
    Alıntı MrSharp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar Herkese iyi günler. Yaptıgım Kaza ile ilgili bugün mahkemem vardı. Sabah Montumu Giydim,Kaskımı taktım,Eldivenlerimi Geçirdim elime. Çıktım yola. 15 Dakika da Adliye'ye Geldim. Duruşma saatini Beklemeye koyuldum. Avukatım falan geldi Neyse Girdik. Protokolleri Geçtik iş İfade Vermeye Geldi. Tabi Sadece Kaskımı Çıkardım Herkes Böyle Degişik bakıyor bana. Birde Adım Sarp Ancak Beni Serap Diye Anons Ettiler Neyse Konuya gelelim. İfade Veriyorum. Kadın bana çarptı falan dedim. Arkadaşımın adını söyledi. Başkası var mıydı dedi. Olamaz Çünkü Motosiklet bizim aracımız dedim. Yine ne yaptınız Allah bilir. Hep Motorcular Yüzünden Oluyor Böyle Şeyler,Binmeyin Şuna Falan dedi. Bende Kendimi Tutamadım. Parasını Vereceksen Araba Alalım dedim. Uyarı aldım tabi Gerçi Parayı verse de Yine motor alırım. İşte Hakim Tabi. Agzına geleni Söyledi. Serserisiniz Arabaların arasından geçiyorsunuz gibilerinden Laflar Söyledi. Haksız Duruma düştüm birde. Şubata ertelendi ama Hiç umudum kalmadı Dava Adına. Sıktıysam kusura bakmayın. İyi günler, iyi Forumlar herkese Yolunuz açık olsun
    kendi çocukları olsa o motorun üstünde yada kendi çocuklarının seçimleri motor olsaydı aynı böle yargılayabilirmiydi acaba...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:04 ----------

Alıntı holigan05 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu okuyunca aklıma qelen tek cümle " Burası Türkiye "
    arkadşlar böle cümleleri kurmayın lütfen bu tür haksızlıklar saçmalıklar dünyanın her yerinde var.
    sdadece motosiklet bizde fazla kullanılan birşey değil ve insanları ne yazıkki eziyorlar

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Adeletin en çekirdek kurumunda bile imam cemaat durumu yaşanıyorsa Allah yardımcımız olsun bizim...Denicek birşeyde kalmamışki hakimin tavrına karşı

Geçmiş olsun

durum eskiden dahada kötüydü, dört işlem bilmeyen hakimler vs.

genede karşındaki kim olursa olsun kendini ezdirmemişsin helal olsun

hakimler bile tarafsız düşünemeyip, insanlara önyargılı yaklaşıyorsa biz ne yapalım?

her gördüğümüz taksiciyi dövüp, minibüsçüleri vuralım mı?

çarkçıbaşı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BENELLI TNT 25
    Bir haftadır İspanyadaydım yeni geldim arkadaşlar..oradaki motosiklet zihniyetine hayranlık duymaktan tatilimin tadını çıkaramadım desem yeri..barcelonada yaşayan ve yaşı tutan herkesin motoru olduğuna kanaat getirdim bir kaç günün sonunda..yaşlı,genç,kadın,erkek herkes ama herkes motosiklet kullanıyordu..motosikletler için park yerleri tahsis edilmiş cadde kenarlarında..inanılır gibi değildi..takım elbisesini giymiş işine gidiyor adamlar motorla..kadınlar topuklu ayakkabılarıyla ve elbiseleriyle motora binmişler çantalarını önlerine koyup..ama bir tek kasksız insan evladı görmedim binlerce motor sürücüsü arasında..hayranlık duydum ve hatta kıskandım desem yeri..acaba bizler de güzel ülkemizde böyle güzel günler görebilecek miyiz arkadaşlar günün birinde..ne dersiniz..bence motor sürücülerinin arasında yer alan bilinçsiz kişilerin verdiği zarar en büyük payı teşkil etmekte bu bilinci oluşturmada..

kopruden geçene kadar ayı ya dayı dıyeceksın'lafı na kulak vermenız gerekırdı.keske hakım e oyle bı çıkış yapmasaydınız :D saglık olsun
    '4' TEKER BEDENİMİ, '2' TEKER RUHUMU TAŞIR !

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)