Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

karım kıskanmasın

Motovento
    REKLAM ALANI
    askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    evet 2007 yılının başından beri bir çinli ile gezıp dolaşıyorum .Sağ olsun beni hiç üzmedi.Fazla masraflı değil pedikür manikür dışında [perıyodık bakım]öyle doktora gıdelım ben hastalandım ağır bakımlar lazım falan demedı .Yani kendısıne anahtar pardonnnn neşter değdırmedi
    Birde o kadar orjınalliğine düşkün ki anlatamam sizelastik ayakkabılarını zorla 3 cü yıl değiştırebıldım.Yanında şarj cıhazı taşıyor adı akümüdür nedır bilmem bırakmıyor bir türlü değiştırelım dıyorum hayır olmaz dıyor.zor bela o uyurken caktırmadan onun bır oyuncağı var ismi buji onu değiştırmeyı başardıml
    Laf aramızda ön dişi kırılmıştı bütün gün kendısıyle dalga gectim karşısına gecıp güldüm sen bu dişliyle pardon dişinle bı halt yıyemezsın dedım de razı ettım sonunda değişmişken komple arka dişini falan takım değiştırdık .
    eeeeeee nede olsa 40 bin km re yaşına gelmışti bu nasıl yaş böyle demeyın bu çinliler in yaşı böyle kardeşim sonra bır gün karar verdık bıraz makyaj yapalım dedık bende şaşırdım ne yapalım dedım kendısı bana özellıkle cin malı kullanmam şartı ile göz farını ve üzerınede bı tane rüzgarlık şapka almamı istedı aldım tabiiii hiç almaz olurmuyum hemıde tam onun istediği gıbı hepsi kanka halıs mulis çin malı
    yaaaa neler yaşadık onunla neler bı gün orman yolunda depart atarken departyaj telı koptu vallaa bı kızdı bı kızdı benı eve kadar getırdı .Pazar günüydü her yer kapalı gönlüm el vermedı bende sakın o duymasın caresızlık içinde bisiklet fren telı taktım ona napayım o da sesını cıkarmadı 1 sene kullandı onu dedmya kardeşim kendısı masrafsız o beğendıkten sonra lafımı olur .
    Bide onun içtiği bı sıvı var böyleeeee kokulu sakın haaa sıze tavsıye etmem sakın içmeyın ama o sevıyor yaaaaa garıbım o kadar sevdiği halde bu sıvıyı bır az içiyor bir az içiyor tabiiiii benı düşünüyor sağolsun ne zaman aldığımı unutuyorum kendisine burdan teşekkür ederım
    Çinli falan dediler uyum sağlayamazsın dedıler ama ben uyumlu bır ınsanım ayak uydururum dedım ama bazen bana dijital gösterdiği halde unutup 4 vitesle kalkıp depar yapıyoruz banamısın demıyor alıp başını uzayıp gıdıyor len dedım bak benle oynama cağırdım bır arkadaşımı dedım beraber dolaşalım hep beraber 4 le 4 nala kalktık gıdıyoruzz aaaaaaaa dedım bu ne bende yenı keşf edıyorum şahitlerım var hemde aranızdan arkadaşlar neyse ben bu denemeyı fazla yapmıyorum yınede üzmeye değmez hem sonra anlaşmak lazım 1 dıyorum kafa kaldırıyor bende anlaşalım dıye 2 ile kalkıyorum daha sakın oluyor napayımmmm hayat anlaşmakla olur
    Bu gezı topiği olmadığı için sizlerle onunla yaşadığım bu cok özel anılarımı bır kaç foto ile paylaşayım istedım.
    İŞTE KENDİSİİİİİİİİİ

SAPANCA MOTOSIKLET FESTIVALI

ANADOLU HISARINDAN

30 AĞUSTOSTOSTA ORDAYDIK

ŞİLE GEZİMİZ

KIYI KÖY GEZIMIZ

AĞVA GEZIMIZ

ORMANLARI COK SEVERIZ

KITAP ORGANIZASYONUNDA

HAZERFANDA

KARABURUNDA KIŞ GEZISI

ANADOLU HISARINI COK SEVDIK

KIŞIN ISSIZ YOLLARI OĞLUMDA SEVER

MOTOSIKLETI FARK EDIN DEDIK

YAĞMUR DEMEDIK

ÇAMUR DEMEDIK

İSKELEDE BEKLEDIK

YOLLARDA BEKLEDIK

AMA HİÇ PLANLARIMIZI ERTELEMEDIK

GÜN GELDİ DURDUK

AMA YOLLAR BIZIM DEDIK

YUVACIKTAYDIK

MUAYNE GÜNÜ GELDİ CATTI

DUYDUK Kİ F 1 TÜRKIYEDEYMİŞ

BANYO ZAMANI

KAMP KURALIM DEDİK

YINE YOLLARDAYDIK

HAYDİ AMASRAYA DEDİK

GECE YOL ALDIK

ŞEHITLER ÖLMEZ DEDIK

AYENIN BAŞINA GELENI PRETESTO ETTIK

İFTARDA BİR OLDUK

BAYRAMLAŞTIK

ÜZERINDE DINLENDIK

SON OLARAK AMERIKADAYDIK

veee 55 bın km reye motosıkletımle dostlarımla sızlerle paylaşımlarımızla geldik burdan hepinize teşekkür ederım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    ellerine saglık ustat çok güzel paylasım !

çinliler laf atanlar utansın inş. bu konuyu okurlar böle gözlerini azı acık kalır da kendilerinden utanırlar !
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

Tek kelime ile mükemmel..

Yaz demedik kış demedik..

Planlarımızı ertelemedik...

Kazasız belasız , nice 55.000 Kilometrelere yol yapmanı dilerim...
    [B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    maaşallah diyelim abi yolunuz açık olsun
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    maaşallah.... başka şey deye lüzum yok...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

mehmetay18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Thriller
    Abicim inan yazını okurken duygulandım, ama itiraf edeyim resimlere bakarken kendimi tutamadım ağladım ellerine, emeğine sağlık sinan abicim, arada bizimde bir iki fotomuz giriş yapmış yanlışlıklada olsa, bu benim için büyük bir gururdur sen bu gidişle 55 binin yanına bi 5 daha atarak 555bin yaparsın gibime geliyor.. Allah kaza bela vermesin, nazarlardan saklasın diyorum...
    Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.

Motosikleti
    125 KT
    Harika bir paylaşım olmuş.Çok güzel fotoğraflar paylaşmışsınız.Bir çinliyi üzmediğinizde size neler yaşatabileceğini çok güzel göstermişsiniz.Bravo diyorum. Kazasız sürüşler dilerim.

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi anlatımın espirilerin mütiş kefiy alarak okudum fotolaraına bakarken iç geçirdim.3 yılda 55 bin km de bence gayet iyi.
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

volkanix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ford Fiesta 1.5 2013
    evet mükemmel bir paylaşım
    bu nasıl bir tutkudur ancak yaşayan bilir
    benim de motorumla aramda platonik bir aşk var
    o beni çok seviyor ben ona onun kadar karşılık veremiyorum
    gece saat 01:00 olmuş çıkıyorum yola sıcak simit kokusu hadi gidiyoruz
    gece saat 1 simit almaya
    başka şey için gece bir yere gider miyim ki
    maksat motorumla beraber olmak

hlmky85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyogt250r gitti :( gt 650 comet geldi :)) hala...
    süpersin abi ne diyim başka...
    Elbet güneş birgün bizim için de doğar...
    Nasılsa su akar yatağını bulur...

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Dostlarım yorumlarınız için teşekkür ederım
    Tamda anlatmak istediğim buydu motosıkletımızle iyi dost olup haytımızı onunla tüm güzelliklerı ile paylaşmamız gerekıyor markası cinsi cc .si ne olursa olsun motosıkletınızı biliyorumki cok sevıyorsunuz ama ben yınede söyliyeyım COK SEVIN

On7_li - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    askon vallahi tebrikler ne diyebilirm başka. Açıkcası şu ana kadar hep japon motosiklet kullandığım için son aldığım ramzey cross bana güven vermiyor nedense, 100km yol gitmeye korkuyorum Bu yüzden hiç ısınamadım ve sattım, gözüm yine japonda...
    [CENTER][B]Çarp tamponuma kır farımı, Bedenime zarar verebilirsin ama RUHUMA ASLA...[/B][/CENTER]
    [CENTER]:bounce:[/CENTER]

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı On7_li adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    askon vallahi tebrikler ne diyebilirm başka. Açıkcası şu ana kadar hep japon motosiklet kullandığım için son aldığım ramzey cross bana güven vermiyor nedense, 100km yol gitmeye korkuyorum Bu yüzden hiç ısınamadım ve sattım, gözüm yine japonda...
    Arkadaşım eyvallah sağol elbette gözün japonda olsun kalıtede olsun kalıte her zaman kalıtedır ama elinde ne varsa onunla yaşamasını bılmek lazım

clemenze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abimizi İstanbul içi hemen her organizasyonda görmüşlüğüm var, maşallah elemanda yanlız bırakmıyor, e iyi de örnek var karşısında...

Gezileriniz daimi olsun...

Motosikleti
    Zat150 gitti MCT250 geldi :)
    Abicim tek kelimeyle muhteşem...!
    Mondial zat 150 ' ımı sattım , Suan MCT250 :)

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    güzel paylaşım

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    paylaşım için sağolasın sinan usta bizim eski motosikletçi abiler çok gezenlere,çok yol yapanlara usta derdi,sende hakettin artık ustalığı öyle şehir içi bir oraya bir buraya km doldurmaya gelmiyor bu işler,yağmur,çamur,yaz,kış,orman yolu,bayır,çimen (son dörtlüyü ben almim ) kullanacaksınki motoru zevk alasın O da demesin garibim kendi kendine yoksa beni sevmiyormusun üzülür sonra O nu gezmeye çıkarmazsan demedi deme.yoksa sinan usta sen bu kadar koşturmasan çinli kardeşi en kısa zamanda su koyverir dururdu,garibim sızlanmaya vakit bulamıyorki hep üzerindesin bi nefes alsın çinli kardeş ya ondan bunların boyu fazla uzamıyor demekki
    ya usta bu arada senin motor için LPG li diyorlar aslı astarı varmı merak ettimde hem ne O öyle 4.vitesde kalkmalar filan bak bizim japonlara kötü örek oluyor demedi deme
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    mondial 100 ukh
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım eyvallah sağol elbette gözün japonda olsun kalıtede olsun kalıte her zaman kalıtedır ama elinde ne varsa onunla yaşamasını bılmek lazım
    kardeş tabi gözün her zaman japonda olsun ama belli olmuo motor işi teker patlasa ikiside yolda bırakır ama kalite herzaman kalitedir diğişin hoş oldu

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    anlatım hoş.insanlar hoş...

bir yazı bukadar güzel anlatılır klavyeni sağlık sinan usta..
    daha ne 55.000 km lere inşalllah...
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    maaşallah diyorum.

Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)