Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

130/60/13 yumuşak hamur lastik tavsiyeleriniz

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    '12 KYMCO XCITING250İ
    Arkadaşlar merhaba. şehir içi kullanım için 3 hafta kadar önce mondial 150re aldım. şuan için çok memnunum. yanlız lastikler 3 senesini devridiği için malum kauçuk özelliğini kaybetmiş.

pirelli, dunlop yada tavsiyeleriniz üzere başka markalarda olabilr. ancak sert lastik değilde yumuşak lastik yağmur çamurda beni tehlikeyede sokmayacak lastik bilgilerinizipaylaşırsanız bu doğrultuda işe koyulucam.

sonuçları bildirmek üzere görüşürüz.
    Sol şerit hızlı araçlar için değil, hızlı şoförler içindir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    aynı ebatlarda lastık kullanıyorum.15000de degıstırdım su an 25000de metzeller dıyorum.oldukca yumusak sen zorlamadıkça kaymaz,tutunması felan mukemmelin üstünde,yalnız alırken tarihine bak eski lastik verebiliyorlar şimdiden güle güle kazasız belasız bin

Motosikleti
    '12 KYMCO XCITING250İ
    hocam teşekkür ederim bilgi için.bana da bir kaç arkadaşım metzeller ve Michelin önerdi yumuşak lastik olması çok önemliymiş lakin biraz agresif bir sürücüyüm.

kardeşimde race var oda pirelli diyor ama kafam o sebeple karıştı.

Dediğin markaya ulaşabiliceğim istanbul beşiktaşta yer varmı tavsiye ediceğin. satın alma takma ve sonrası için balans v.s ?

huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    Alıntı ULTIMATE-BNZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam teşekkür ederim bilgi için.bana da bir kaç arkadaşım metzeller ve Michelin önerdi yumuşak lastik olması çok önemliymiş lakin biraz agresif bir sürücüyüm.

kardeşimde race var oda pirelli diyor ama kafam o sebeple karıştı.

Dediğin markaya ulaşabiliceğim istanbul beşiktaşta yer varmı tavsiye ediceğin. satın alma takma ve sonrası için balans v.s ?
    ben antalyadayım aldıgım yerde montajı yapıldı,ıstanbullu arkadasların önereceği yerler vardır.diğerlerini bilmiyorum onlarda kalıteli ama ben hem mondıalde hem suzıkıde metzeler kullanıyorum,hava kontrolleri dışında bana her iki motorumda lastık konusunda problem açmadı.şehir içi şehir dışı performanslarıda gayet tatminkar zaten kalitesini ispatlamış bir lastik tereddüt etmeden kullanabilirsin

Motosikleti
    '12 KYMCO XCITING250İ
    Alıntı huska adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben antalyadayım aldıgım yerde montajı yapıldı,ıstanbullu arkadasların önereceği yerler vardır.diğerlerini bilmiyorum onlarda kalıteli ama ben hem mondıalde hem suzıkıde metzeler kullanıyorum,hava kontrolleri dışında bana her iki motorumda lastık konusunda problem açmadı.şehir içi şehir dışı performanslarıda gayet tatminkar zaten kalitesini ispatlamış bir lastik tereddüt etmeden kullanabilirsin
    tekrar teşekkürler. diğer arkadaşlar yardımcı olana kadar ben yakınlarda bu lastiğe ulaşıcağım ir yerler bakıyım. buz motor ilede görüştüm onlarda mchel
    n varmış tavsiye ediyorlar. sanırım 2 markadan biri olucak artık :D

brs3417 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik 4 teker
    peki yumuşak hamur ile sert hamur arasında ne fark var ?

Ahmet Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX
    Michelin kullanıyorum, city tipi şehir içi içindir.
    Orhan KÖNİ

aggressive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tgb X-Motion 250
    metzeler al memnun kalırsın
    2006BWS100-2007CBF150-2010CBF150-2007FZ6SFAZER-2006CBF600-2012CBF150-2012AGİLİTYCİTY125-2005CBF600-2006Z750S-2008GSXR600-2014CRF250L-2014JOYMAX 250-2013İNAZUMA250-2018S3 250-2014TGBX-MOTİON250

Motosikleti
    '12 KYMCO XCITING250İ
    Arkadaşlar yorumlar için teşekkürler. buz motor ile görüştüm, Michelin City Grip lastikleri ıslak asfalt kanalizasyon kapağı ve yol çizgilerinden kaymayı minimuma indiricek şekilde tsarlanmış.

Bu sebepten ötürü en kolay ulaşabiliceğim markada olmasından önümüzdeki hafta bu lastikten almayı düşünüyorum. yardımı dokunan arkadaşlara teşekkürler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)