Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni alarm alicam nasil baglayabilirim

Motovento
    REKLAM ALANI
    McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    Arkadaslar motorumda bi alarm var ancak calismiyor sigortasini koyunca surekli motorun saatini ve km leri ni sifirliyor ve calismiyor.internetten uygun fiyatli alarm sistemleri buldum.eski alarmi cikarip yenisini takmak istiyoruum ancak bunu nasil yapabilirim?eski alarmda bikac kablo mandal ile bagli ancak bazilarida direkt olarak eklenerek baglanmis.motora zarar vermekten de korkuyorum.sizce bunu kendim yapabilirmiyim?
    RIDE or DIE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    sen niye uğraşıyon ki arkadaş alarmı aldığın yerlerin neredeyse tamamı ücretsiz monte ediyo al hemen orda bağlat
    çok tuhaf bir ustaya denk gelmediğin sürece ücret ödemezsin
    ha adam işçilik isterse montaj ücreti olarak en fazlada vereceğin 15 tl dir
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Motosikleti
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen niye uğraşıyon ki arkadaş alarmı aldığın yerlerin neredeyse tamamı ücretsiz monte ediyo al hemen orda bağlat
    dostum alarmi alacagim yer hollandada a gerci uzakta degil 100 km gitmeye giderimde bi kere yamaha servisine gittim su benim meshur yag musirim nedeniyle adam motorumu o kadar zorladi sesini duydukc icim cizz etti hic bisey yapmadi ve 60 euro mu aldi.bide alarm taktigini varsayarsak sen dusun artik..
    RIDE or DIE

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer profilinde yazan yerde bulunuyorsa, montaj için alarmdan daha çok para isterler sanırım

Edit: Ben mesajı gönderene kadar yazmış zaten arkadaş.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Salcano 150-T4

Alarm

Elektrik bilgisi olmayanların böyle bağlantılar yapmaya kalkması uygun olmaz.Ebaydan kablo bağlantısı olmayan bisiklet alarmı diye adlandırılan alarmlardan alabilirsin.

Motosikleti
    Alıntı _OLD_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elektrik bilgisi olmayanların böyle bağlantılar yapmaya kalkması uygun olmaz.Ebaydan kablo bağlantısı olmayan bisiklet alarmı diye adlandırılan alarmlardan alabilirsin.
    haklisin usta da ben sinyallerinde yanip sonmesini ve calinma aninda uzaktan motoru stop edebilmek icin istiyordum.ayrica kablo baglantisi olmayan alarmlar nedir nasil calisir?yani alarmli disk kilidini biliyorumda.
    RIDE or DIE

Motosikleti
    su kablo baglantisi olmayan alarmlardan birkac link atarsaniz sevinirim.ben bitane buldum ancak cok basit bisey gibime geldi.kibrit kutusu gibi bisey adam cikarip atar yoluna devam eder.
    RIDE or DIE

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı McWarnaly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    su kablo baglantisi olmayan alarmlardan birkac link atarsaniz sevinirim.ben bitane buldum ancak cok basit bisey gibime geldi.kibrit kutusu gibi bisey adam cikarip atar yoluna devam eder.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...-kargo-1/detay

koltuğun altına koydum,eğer pil tükenmemişse ciyak ciyak ötüyor

20 saniye çalıp susyor ve hala devrede kalıyor.9 volt pil işlevsel olarak 1 ay,sonraki 15 gün ise saçmalayarak çalışıyor

12 volt'u 9 volta düşüren bir adaptör ile aküye bağlayarak sürekli kullanım sağlanabilir.

basit bir şey gibi görünsede çoluk çocuk üzerinde etkisi büyük
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...-kargo-1/detay

koltuğun altına koydum,eğer pil tükenmemişse ciyak ciyak ötüyor

20 saniye çalıp susyor ve hala devrede kalıyor.9 volt pil işlevsel olarak 1 ay,sonraki 15 gün ise saçmalayarak çalışıyor

12 volt'u 9 volta düşüren bir adaptör ile aküye bağlayarak sürekli kullanım sağlanabilir.

basit bir şey gibi görünsede çoluk çocuk üzerinde etkisi büyük
    evet dostum bende buna benzer biseyler buldum ancak benim istedigim motor calinsa bile motoru stop edebilcek bi mekanizma.
    RIDE or DIE

Motosikleti
    Arkadaslar simdi aklima takildi.benim alarmin sigortasi takili degilde sigortayi takinca her kontagi kapadiginizda km sayacini ve saati sifirliyor.bende bu yuzden ecu ya zarar verir diye cikardim.ancak motor sorunsuz calisiyor.simdi demek istedigim su ki:her alarm sistemi boylemidir sigortayi cikarinca devre disi kalir ve motor yine calisir.oyle ise hirsizlar bagaji kirar(benim alarm bagajda)sigortayi cikarir rahat rahat isini gorur.yada bu sadece benim alarmin dandikligi yuzundenmi?
    RIDE or DIE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)