Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ruhsat Yenilemede Sıkıntı...:(

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Arkadaşlar Çoğunuz Biliyordur Yaklaşık 2 Ay Önce Bi Kaza Yaptım Forumda'da Duyurdum Bunu Kaza Sonucu Motorun Şaşesini Değiştirdik Bu Günde Şaşe Numarasını Ruhsata İşletmek İçin Trafik Takip'e Gidip Bilgi Alayım Dedim Ama Motorun Ruhsatında Bizim Biladerin İsmi Yazıyor Motor Onunda Zaten Trafik Takip'teki Arkadaş Bana Ruhsat Sahibinin Olması Veya Vekalet Name Çıkarmasını Söyledi Benimde Şimdi Şöyle Bi Sıkıntım War Ruhsat Sahibi Asker'de Yeni Dışarıya Çıkıp Notere Felan Gitme İmkanı Pek Yok Ve Şöyle Bişey Daha Var Motorun Muanesi Bitti Ve Ceza İşliyor Sigortasıda Bitti Oda Ayrı Bi Dava Motorun Şaşe Numarası Uymadığı İçin Motora Hiç Birşey Yapamıyorum Sizlerde Biraz Akıl Verirmisiniz Bu Ruhsattı Nasıl Yenileriz Soyad'larımız Tutuyor...Ve Muane İşini Nasıl Çözeriz...Çıkmaza Mı Girdim Ne...:S
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Kardeşin vekalet çıkarsın bir şekilde, emniyette başka türlü bir şey yapabileceğini sanmıyorum.

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Öylede motorun muanesini yaptırmam lazım onuda yaptıramıyorum sigortayıda yaptıramıyorum bizim biladerde vekaleti anca 1 ay sonra yolla bilir sıkıntı orda işte :S
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Salcano 150-T4

Vekalet

Acelem var,para mühim değil dersen,kardeşinin asker olduğu yerden bir noteri alıp kışla nizamiyesine götürüp vekalet çıkartabilirsin.Kardeşinin dinlenme saatinde olması önemli,akşamüzeri uygun olabilir.Noterler bu iş için vekalet ücreti dışında bir ücret daha talep ederler.Kaç para dersen bilmiyorum.Yakın bir noterden sorabilirsin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)