Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Scooter almayı düşünüyorum, önerisi olan?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba dostlar, yeni bir scooter almayı düşünüyorum. Şu an hali hazırda eski kasa CBR 125 kullanıyorum, scootera geçeceğim, işe git gel yapmak ara sıra da gezmek için kullanıyorum.

Günde maksimum 20KM yol anca gidiyorum. Bütçem maksimum 20.000₺ ve ikinci el istemiyorum.

Aklımda RKS Wildcat var, tasarımı çok cezbetti. Önerileriniz nedir? RKS Wildcat 125İ iyi midir?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Eğer zevk ararsanız mevcut motosikletinizi arayabilirsiniz, 20bin bandında Hondanın skuterlerine göz atabilirsiniz Çin malından ise Japon malı skuter almanız sizin için daha iyi olur hem ekonomi hemde sağlamlık açısından.

Model önerebilirsiniz, sportif tasarımlı maksimum bütçe 20K

Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı selcukcicekx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Model önerebilirsiniz, sportif tasarımlı maksimum bütçe 20K
    Honda'da Dio modeline göz atabilirsiniz başka markalara bakarsam Sym fiddle 2 veya 3 çok gördüğüm modeller bunlar sizin hoşunuza gidebilir. Çin üretimi motosiklet tavsiye etmemin sebebi geçmiş zamanda Arora cappucinno 50 sahibi olmamdı, tasarım olarak çok güzeldi ama kaliteye gelince boyası aşırı inceydi hemen çiziliyordu boyası kalkıyordu aktarma yani varyatör kısmına pek güvenim yoktu yine sebebi malzeme kalitesi. Bahsettiğiniz bütçeye çok temiz belki 1000 kilometreyi geçmemiş dediğim modelleri bulabilirsiniz.

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Suzuki Address 110 bakmanızı öneririm
    1 yıl kadar kullandım
    Şehir içi çok iyi bir model

kasırga genç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    arora kasırga ar 50-50
    arora capucino 125 bakabilirsin ama dikkat etmen gerek boyaya taş falan sıçramasın

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Bence genede 2.el düşünün derim. Ki kendim çin malı kullanıyorum. Çinliler arasında kaliteli denilebilecek bir çinli. Suzuki address, Honda Dio çok daha iyi olur. Kafanız rahat olur en azından. Bakımını yapın öldüremezsiniz o motorları.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı kasırga genç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arora capucino 125 bakabilirsin ama dikkat etmen gerek boyaya taş falan sıçramasın
    Eski cappucinno (2021) sahibi olarak önermem selesi güzel duruyor ama rahatsız misal vericek olursam spacy nin selesi çok daha rahat. Cappucinnonun frenleride malesef zayıf, üzerinde gelen cst marka nylon lastikleri ani frenlemede bile kaydırmıyordu (bu biraz artı gibi dursada fren mesafesi baya uzun) belki balataların değişimi ile çözülürdü ama ne kadar fark eder bilemem.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)