Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

motora ses sistemi döşetmek motoru bozarmı ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    son günlerde scooter tipli motorlarda hoparlör görmeye başladım sürekli müzik dinliyolar sizce motorsiklette hoparlör doğrumu??????????????

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    hheheehehe

kıskananlar çatlasın

olm scoter a ses modifiyesi yaptım çünkü millet eğzost açarken ben açsam bile sekli itibariylen biraz itici olucak, ee bende sesimi duyurmak istiyorum, BİRDE akşamları sahilde biralama yaparkende müziğimi açtımmı keyfime dokunmayın.. millet sadece bira içip oturuyor ben müzükde dinleyom...

birde uzun yolda biraz rahatlatıyor adamı, çünkü ne vites var ne motor devrini ayarlamak, çünkü sonuçta bastıkça gidiyor. eğer ben çanakkaleye giderken ses sistemim olmasaydı kesin motorda uyurdum zaten evimdeki koltuktan konforlu bir koltuğu var..

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    bira içerek motor kullanmanı tavsiye etmem ama sanki alışılmışın dışında olduğundan biraz garip geliyo insanlara demi arkadaşlar.....

johnny_rook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    canın ne isteyorsa onu yap derim ben, sanki motora çok alıştıda milletimiz
    motardaki müzik sistemi kaldı

bu arada sana katılıyorum, alkol ile motor yan yana olmamalı

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    bencede alkol olmamalı ve müzik sistemi biraz uzak dursun motordan

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    dostum motora ses sistemi düşünüyorsan ben bir topic açmıştım... oraya bak...
    scootere ses sistemi dite bri topic..

nezZAT150 nin dediği gibi eksost bağıtmak olmuyor bizim motorlarda ben 4+1 yerleştirdim... oooohhh kıskananlar çatlasın hesabı kontağı çeviriyorum.. wolkman ime bağladım.. kaset veya radyo (yakında MP3çalar alıcam) canım neyi isterse onu açıyorum...
    eğer sende böle bişey istersen...kiii istiyorsun gibi.... bilgisayarlar için 12V la çalışan küçük ses sistemleri var 2+1 veya 4+1 gibi voltajlarına bak akünün voltaj ve amperine bak ona göre al yerleştir.. aç sesi ooohhhh...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    bakalım neden olmasın

KaNKa_17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Scooter Tuning
    Mp3 özelliği olan bi cep telefonunuz varsa kulaklığı sökün uçları bağlayın Şokk Güsel oluyo (mp3 Çalara Gerenk Yok)

6680'De ve 3200'Da denedik 6680'den Mp3 3200'dan Radyo Çaldık...
    [COLOR="Red"][B]Sevmek aldatmaksa durdurun dünyayı inecek var...[/B][/COLOR]

kuvva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nevsat 150, bu konuda rahatsız değil ve hiç problem yaşamadı sürüş sırasında ve motorun yanında müzik diyorsan bahtiyarın sistemi kendisiyle konuşmanı tavsiye ederim.

tuna_2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    var mı arkadaslar resım bı bakalım bede dusunuyorum tesekkurler

ardaslar varmı resım yada tavsıye bende dusunuyorumda tesekkurler

sametcakar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125 var ama ehliyet yok
    bende 2+1 taktım geçen. mükemmel zevkli oluyor. kesinlikle tavsiye ederim.

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    sevgili bahtiyar abi bende 2+1 ses sistemi için gerekli kabinler var senle toplantıda bu konuyu konusmak istiyorum kaç zmandır aklımdaydı bu ama bana yol gösterecek kimse olmadığı için kendi başıma iş yapmaya kalkmıyorumm bana yardım edermiisinn rica etsem
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    kuvva abi açık hava sineması hakkında bir yorum yaparmısın bakalım arkadaşlar nasıl şok geçirecek merak ediyorum..

beyler gece saat olmuş 23.30 civarları arakadaşın yanında güzel bir motor filmi varmış, (bildiğiniz iki terkerlerden canım) açtım laptop'u, taktım jack ı laptop'a verdim son ses.... ohh açık hava sinema keyfi böle olur yani. (yine elimizde biralar, kusura bakmayın motorların canı canda benim canım can degeel mi, bende biraylan çalışıyorum) çok harikaydı. resimleri de buraya basıcam foto çekti arkadaşlar...

sametcakar duyğunu paylaşa biliyorum dostum.. nasıl güzel oluyo bi bilseniz... benim le aynı yönde yürüyen yayalara bakıp bakıp gülmekten yarılıyorum.. ben arkalarından yavaş yavaş yaklaşırken hepsi kaldırımlara yöneliyoo, duran arabaların aralarına yanaşıyorlar. sonra ben geçince onlarda dumura uğruyooo çok komedi oluyoo yaffffff

bur-k@bilişim elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım kardeşim..

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    ben 5+1 döşetmek istiyoru m desem ayıp olurmu

umitsuha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    resim varsa taktıran arkadaşlar resim koyabilirlermi yaw nasıl görünüyor nasıldır bir görelim

serkankiyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6
    takılır
    bozmaz
    3 kişi bile binilir...
    [FONT="Georgia"][FONT="Verdana"][B][COLOR="Blue"][SIZE="2"]Biliyorsan konuş,ibret alsınlar.Bilmiyorsan sus, adam sansınlar..[FONT="Georgia"][/FONT][/SIZE][/COLOR][/B][/FONT][/FONT]

meraba arkadaşlar benim bi yamaha schooterım var ben buna ses sistemi bağlatmak istiyorum bilgisayarlara takılan 2+1ler var 12vluk eğer bağlarsam aküyü yermi zaten motoru çalıştırmadan dinliycem yarı yolda kalmak istemiyorum yardımcı olursanız sevinirim

ceyhun__22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı mustafay__92 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    meraba arkadaşlar benim bi yamaha schooterım var ben buna ses sistemi bağlatmak istiyorum bilgisayarlara takılan 2+1ler var 12vluk eğer bağlarsam aküyü yermi zaten motoru çalıştırmadan dinliycem yarı yolda kalmak istemiyorum yardımcı olursanız sevinirim
    konunun açılış tarihine de bi baksan

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Alıntı ceyhun__22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konunun açılış tarihine de bi baksan
    Artık yeni konu açma sıkıntısından eski konulara dönülmeye başlandı bu ne ki 5 yıl öncesine dönenler var.

Ses sistemine gelince benim İst.-Kemerburgaz'daki bacanağımda Mondial 150 ZAT var araba teybi ve hopörlerleri takmış geçen sene oraya gitmişken öyle dolaştım çokta zevk verdi ama aküye zararı varmı bilmiyorum.

Otomobilde ve motosikette dışarıyı rahasız edici müzik dinemek ; özenti ve kendini tatminden öteye gitmeyecek şeyler, psikolog yardımı almalısınız.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler