Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kredi Konusunda Yardım !!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar motor alcam fakat öğrenciyim kredi kartım var ama limiti 500tl 2.000 tl birikmişim var 3.000 TL kredi çekmem lazım öğrenciye kredi veren hangi bankalar var burslar ailemden aldıgım vs aylık 500- 600 civarı aylık 200tl krediye verebilirim dişimi sıkarak bi yardım etseniz ))

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    belgeli gelirin yoksa kredi alamazsın.
    baban çeksin madem.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

brs3417 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik 4 teker
    Bence kendini sıkıntıya sokacağına 2000 tlye bişeyler bak. Çünkü gençsin benim gibi para lazım genç adama dimi tabi bu benim düşüncem. Bu arada kask mont gibi koruma ekipmanları ve tabi ki ehliyet içinde para ayırmalısın buda nerden baksan 700 -800 tl tutar tabi bunu düşünmediysen söylüyorum.

Motosikleti
    Yaza Venox 250 :)
    Ayda ailemden 1000 lira geliyor da desen TC kimlik numaranı verdiğin anda kredi iptal ediliyor hemen. En güzeli gelecek yaza kadar para biriktir derim benim elimde 3000 lira birikmiş var ama almışken en iyisi olsun diyerek gelecek yaza 7000 e yakın bir parayla gv250 ve komple korumalıklarımı alacağım. Sırf almış olmak için pişman olacağın modellere gönlünü razı etme derim...

saolun arkadaşlar yardımınız için fakat tam anlamıyla yeterli gelmedi kask mont vs 3.000tl ye dahil şu an için ben öğrenciye kredi veren bankalar duydum artık aranıza katılmakta istiyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:50 ----------

Alıntı VoLhuLk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayda ailemden 1000 lira geliyor da desen TC kimlik numaranı verdiğin anda kredi iptal ediliyor hemen. En güzeli gelecek yaza kadar para biriktir derim benim elimde 3000 lira birikmiş var ama almışken en iyisi olsun diyerek gelecek yaza 7000 e yakın bir parayla gv250 ve komple korumalıklarımı alacağım. Sırf almış olmak için pişman olacağın modellere gönlünü razı etme derim...
    Kardeşim o konuda haklısın aslında ama geçiş aşaması benim için gidip yüksek bir model almam mantıksız şu an

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:52 ----------

Arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum ???

brs3417 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik 4 teker
    Ne gibi bi yardım ? Sen duyduğun bankalara bi sor bu banka işleri anlık değişebiliyor.Zaten 3-5 tane banka var soracağın.

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Ben 870 tl net maaşla 750 ve 500 tl lik kredi kartlarımla, sadece 3 ay kredi kartı geç ödendiği için( takibe girmediği halde ) alamadım kredi, başka yollara bakıyoruz bankadan tanıdık felan, inş alırsın.
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

Alıntı GT250rAlanya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 870 tl net maaşla 750 ve 500 tl lik kredi kartlarımla, sadece 3 ay kredi kartı geç ödendiği için( takibe girmediği halde ) alamadım kredi, başka yollara bakıyoruz bankadan tanıdık felan, inş alırsın.
    anladım kardeşim peki öğrenciye kredi hangi bankalar veriyor olmazsa bir tanıdık bulcam fakat kendi zevkim ve tutkularım içinde başka birisini borça sokmak mantıksız 1 sene bekleyip dişimi sıkarak biriktirebilirim ama hepimiz biliyoruzki bu çok zor :D

Motosikleti
    Bulunduğumuz devirde başkası için kredi çeken insaları bulmak gerçekten zor ve kimse çekmez, bu aralar bayram kredisi reklamlarını çok duyuyoruz, 5.000 tl ye kadar kredi veriyorlar, İş bankasında çalışan arkadaşımla aramda geçen sohbette bana vakıf bankı önermişti, faiz oranları açısından. Yarın veya bu h.sonuna kadar bankalara bi uğrasan iyi olur bence, hazır pc elinin altında iken bankalara gir ve direk başvuru yap, hemen hemen hepsinin int üzerinden başvurusu var. sadece TC Kimlik no giriyosun.
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."

inşallah kredi işi olur kendimi sıkarım birazda motoruma kavuşurum eğer olmazsa deer 152 yada SKYJET SJ-150-23 almayı düşünüyorum...

Motosikleti
    Alıntı Umud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inşallah kredi işi olur kendimi sıkarım birazda motoruma kavuşurum eğer olmazsa deer 152 yada SKYJET SJ-150-23 almayı düşünüyorum...
    Deer 152, skyjet bilmem neye göre çok güzel bi motordur. Deer 152 sahibiyim ve sky jet de sürdüm, sky jet tıpkı vibratör gibi.
    bildiğiniz titreşim makinesi. Deer ise kesinlikle titreşimsiz bir motosiklettir. en fazla 50 metre titrer.
    150 cc Scooterların içinde en iyisi sayılacak motorlardandır.
    Ancak parçası pahalıdır. Çin malı değildir. Taiwan malı ve gerçek adı CPI GTR dır. daha önce motosiklet sürmüş ve racing görünümlü ( çakma racing ) scooter isteyenleri fazlası ile karşılayacak bi motosiklettir

bende sizin gibi bir hyosung sahibi olmak istiyorum fakat olmicak galiba kredi işi deer 152 daha mantıklı duruyor fakat skyjettede vites konusunda kendimi geliştirebilirim galiba temiz bir deer 152 1.500tl 2.000tl civarına bulabilirim

Motosikleti
    bende sizin gibi bir hyosung sahibi olmak istiyorum fakat olmicak galiba kredi işi deer 152 daha mantıklı duruyor fakat skyjettede vites konusunda kendimi geliştirebilirim galiba temiz bir deer 152 1.500tl 2.000tl civarına bulabilirim
    bende hyosung alacağım ve deer 152 den geçiş yapıyorum, vites konusuna gelince de evet vitessizden vitesliye geçerken biraz sorun olacakmış gibi gözülüyor, ama bende inanınki ilk vitesli motosiklete oturduğumda tereddüt etmiştim. viteslere alışması 3 gündür en fazla.
    Araba kullanmaktan da debriyaj kullanma bilginiz var ise hiç bir sorun yok.
    Deer gerçekten görüntü olarak Çakma racingtir

volkanix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ford Fiesta 1.5 2013
    bir avukat olarak ödeyecek birikmiş paranız yoksa veya yastık altında bir köşede birikiminiz hiç yoksa sadece beklentiyle kredi işine girmemenizi tavsiye ederim
    dişimi sıkarım ayda 200tl 300tl öderim şeklinde düşünüp kredi çekmeyiniz
    hiçbir bankanın öğrenciye kredi vermemesi gerekir çünkü bir geliri yoktur öğrencinin
    ama akbank, denizbank gibi krediyi bol dağıtan bankalara gitmeni söyleyebilirim
    ama unutma krediyi 1 gün geciktirirsen yaşayacağın sıkıntıyı hesap et
    kredinin faizleri ve masrafları olacak bunları hesap et
    motor bedava gitmeyecek, hergün belki masrafın olacak
    bir kere düşürürsen motoru masrafın olacak
    plakasyıdı ruhsatıydı sigortasıydı masrafın olacak
    krediyi kullanacaksın olmayan paralarını harcayacaksın vs
    tavsiye etmiyorum bir örenciye
    ama karar senin tabi saygı duyarım

Alıntı volkanix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir avukat olarak ödeyecek birikmiş paranız yoksa veya yastık altında bir köşede birikiminiz hiç yoksa sadece beklentiyle kredi işine girmemenizi tavsiye ederim
    dişimi sıkarım ayda 200tl 300tl öderim şeklinde düşünüp kredi çekmeyiniz
    hiçbir bankanın öğrenciye kredi vermemesi gerekir çünkü bir geliri yoktur öğrencinin
    ama akbank, denizbank gibi krediyi bol dağıtan bankalara gitmeni söyleyebilirim
    ama unutma krediyi 1 gün geciktirirsen yaşayacağın sıkıntıyı hesap et
    kredinin faizleri ve masrafları olacak bunları hesap et
    motor bedava gitmeyecek, hergün belki masrafın olacak
    bir kere düşürürsen motoru masrafın olacak
    plakasyıdı ruhsatıydı sigortasıydı masrafın olacak
    krediyi kullanacaksın olmayan paralarını harcayacaksın vs
    tavsiye etmiyorum bir örenciye
    ama karar senin tabi saygı duyarım
    çok haklısınız aslında fakat işte motor tutkusu dur diyemiyor insan

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:46 ----------

Alıntı GT250rAlanya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende hyosung alacağım ve deer 152 den geçiş yapıyorum, vites konusuna gelince de evet vitessizden vitesliye geçerken biraz sorun olacakmış gibi gözülüyor, ama bende inanınki ilk vitesli motosiklete oturduğumda tereddüt etmiştim. viteslere alışması 3 gündür en fazla.
    Araba kullanmaktan da debriyaj kullanma bilginiz var ise hiç bir sorun yok.
    Deer gerçekten görüntü olarak Çakma racingtir
    sizce deer 152 ile uzun yol yapabilirmiyim bilek vs konularda dayanıklıyım 200km gittim fakat deer 152 dayanırmı uzun yola mesela 500km ?

Motosikleti
    çok haklısınız aslında fakat işte motor tutkusu dur diyemiyor insan

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:46 ----------

sizce deer 152 ile uzun yol yapabilirmiyim bilek vs konularda dayanıklıyım 200km gittim fakat deer 152 dayanırmı uzun yola mesela 500km ?
    Deer 152 su soğutmalı bi motosiklet, deponuzu doldurmadan doldurmaya dursanız yeter

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Bu kadar borc ile motor alacaksin peki bunun vergisi, muayenesi , bakimi , yagi , benzini var . Bunlari cebinde metelik kalmadan nasil odeyeceksin?

Bu kadar imkanlari zorlayip inlaki motor almak cok dogru degil bence.Yarin bir ariza cikarip 500 tl lik bir masraf olsa motorda daha cok cokersin. Hem yaptirma gucun olmadigindan hemde motor asagida ama sen binemiyorsun.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)