Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

hangisi iyi abilerim??*

Motovento
    REKLAM ALANI
    yamahaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    [/selam ya bi tane atv almak istiyorum ama cevrendekiler devrilme tehlikesi yüksek dediler acaba doğrumu hızlı kullanmam 125lik grizzly düsünüyorumdewrilirse hayatım kayar parası da yüksek karasızım atv mi cbr125 mi ybr125miatv daha agir basıyo 16 ysindayım henüz 125likler büyük gelir atv 4teker???

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    atv'ler motosiletlerden daha dengesiz makineler, tabi ki viraj alırken. çünkü motosikleti yatırma şansın varken bir atv böyle bir durumda direk viraj dışındaki lastiklerini yerden kesme eğilimine giriyor. bu da tecrübesiz birisinin kontrolü kaybedip devrilmesi demek. şahsen atv'lerin şehir içi kullanımları için zor aletler olduklarını düşünüyorum ama arazinin tadını çıkartmak veya ufak tefek yük taşıma işleri içinse gerçekten mükemmel makineler.

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    atv kullanamassınki gülüm cbrde ağır kaçar öğrenmek için scooterdan başla

halilsavas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    transalp/SYM joyride
    ben şahsen atv tavsiye etmem biraz daha bekle sonra pişman olursun göründüğü kadar kolay değil

hyosung150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung ms150 / mondial 125agk / honda today 50
    16 yaşındaysan en güzeli honda today 50 al herşey yapabilirsin tek teker lastik yakma uçma zıplama hemde honda kalitesiyle ayrıca ayağa kalktığında düşme diye bir olayda yok

kahraman34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    içmeler köprüsünden aşagı in tersaneleri geç işte ben ordayım(tuzla)
    Motosikleti
    bir adet 2005 model kırmızı düldül(as150t)
    ilk kulanacaksan bence al bi basit çin scooter'ı 2-3 sene paşa paşa kullan,hem alıştırma yapmış olursun ,ondan sonra zaten yaşın 18 olacak o zaman ehliyetini aldıktan sonra,alırsın bide vitesli iyi bi makine sonra deyme keyfine.
    [SIZE="2"][B][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Red"]gerçekleri [/COLOR][COLOR="Yellow"]tarih [/COLOR][COLOR="Red"]yazar[/COLOR],[COLOR="Yellow"]tarihi [/COLOR][COLOR="Red"]galatasaray[/COLOR] [COLOR="Yellow"]yazar[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    yamahaman,tüm arkadaşların söylediği doğru önce ucuzundan 50 cc lik scoter al biraz kendini geliştir sonra 4 tekerden vazgeçersin,görünüş olarak cezbedebilir ama sürüş o kadar rahat değil ve tehlikeli, kardeşim abilerinin sözünü dinle
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler