Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sizin Fikriniz Nedir ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Arkadaşlar Uzun Zamandır Cbr125 Almayı Planlıyordum Ama Parça Fiyatlarınında Pahalı Olması Nedeniyle Fikrimi Biraz Değiştirdim Ve SKYJET F5 e Yöneldim Motor Tamircisi Bir Arkadaşımda War Onun Tavsiyesi Almam Yönünde Ama Birde Sizlere Sormak İstedim Birde Şu Aşşağıdaki Sahibinden.com Sitesinde Bulduğum Motora Bir Bakarsanız Sevinirim.

SAHİBİNDEN.COM SKYJET/F5
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    , yamaha ybr125 (2005) di, Bajaj 125ST (2015) oldu
    cbr 125 ile kıyaslama bile en basiti bu cinli arkadas kanuni veya bir cok cinlideki gibi cakmaracer
    1- Hiz göstergesi doğru göstermez genelde 110 la gidiyorum dersiniz aslı 80 dır.
    2- Süper titresir. kocaman bir vibradötor gibi. benim bir ustad kullanmıstı adam 2 eli gidonda uzun süre gidemiyordu elleri uyusuyormus ellerimi sırayla dinlendiriyorum diyordu (kanuni racer 200 kullanmıstı)

derken cinlinin parçası ucuzdur ama boöyle hesapla
    honda aldın diyelim debriyaj bozulacak değişcek 2 motoda da atıyorum hona da debriyaj 100 tl ise
    cinli de 50 tl olsun 2 kat fark olsun 1.si takarken işcilik 2 si içine aynısını alırlar
    hondanın debriyajı 30.000 km gidiyosa cinlinin ki 10.000 ancak gider. olayı böyle hesapla

arkadasmın sahiini var parçası ucuz ama sanayiden cıkamıyor ki. benim mct varken haftanın 3 günü sacma sapan seylerden servise gidiyordum orası yağ atıyor burası bilmem napıyor. vs .

derken japon al başını ağırtma. ama japonda olsa yıpratılmış makine cok arıza cıkarır.

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Hocam bende mahoni arkadaşımızın dediğine katılıyorum.
    Çin malindan uzak duracaksın. Skyjet'i kullanma imkanım oldu bi arkadşaım sayesinde, titreşim olayını vücudunun en ufak deliğinde hissediyosun. hız denemesi yapmadım ama bana hiç güvenli gelmedi, üstüne oturduğum zaman güven vermiyor ise hız denemesi yapamam. geçen sene kız gibi duran motosiklet bu sene harab olmuş gibi evnin önünde duruyordu..
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    Çin malını savunmuyorum,Zorda kalmazsam Almamda Binmem de.. Bizim Burada benim bir arkadaşımda var. İşi kuryelik sabahları işe bu motorun kırmızısı ile gidiyor. 2006 model dedi. Ancak motorun bir yerinde Bir sıkıntı yok. Kullanma fırsatım olmadı vibrasyonu bilmiyorum. Ama Benim Apache'de bile çok az mevcut.
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Eğer cbr125 alacak para varsa Çin'li motorlara bakmak tamamen yanlış..

Kesinlikle cıbır almanı öneririm..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)