Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

araba üstüme sürdü

Motovento
    REKLAM ALANI
    lordzagor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya 125 honda cbr 125 honda titan
    arkadaslar bundan iki akşam önce bagdat caddesine inmek üzere evimden yola çıktım göztepede yanyana gittigim araba üstüme çarpmak için kırdı kaçtım ancak motorsikletim dengesini kaybetti yolun ilersinde tır oldugu için motordan atlamak zorunda kaldım ve şuanda kolum bacagım bandaj var ileri derece deri kaybı var allahtan kaskım ve eldivenlerim elimdeydi bu tür sürücüleri bi çare bulunsun artık bnm canım yandı ve hergun böyle heyler kaç kişinin başına geliyo

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ZX6-R
    buna sevindin mi üzüldünb mü analmadım

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Çarpmak için üstüne sürdü ve tüm bunlara neden olduysa bilerek suç işlemiştir. Durum ciddi.
    O hayvanın bunu yapması için bir neden oluştu mu?

lordzagor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya 125 honda cbr 125 honda titan
    sevinmedim normal yolumda giderken yaptı bunu bi anlam veremedim bende alkollümüydü bilmiyorum durmadı ve kaçtı gitti

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Alıntı lordzagor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevinmedim normal yolumda giderken yaptı bunu bi anlam veremedim bende alkollümüydü bilmiyorum durmadı ve kaçtı gitti
    Plakasını alma fırsatın olmadı mı? Böyle durumlarda plakasını(eğer alma fırsatınız varsa) mutlaka almak gerekiyor. Kasten adam öldürmeye teşebbüse kadar yolu var.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

Motosikleti
    Daha değil =)
    Kör noktada kalmış olmayasın?

y.infernal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VW Polo
    Trafikte herkes sinirli böyle durumlara alışmak lazım.

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    Geçmiş olsun Hayvan çok
    Yolver gitsin .

Motosikleti
    Yakında olacak
    bende bisiklet varken(zaten başka kullandığım lastikli araç yok)arkamdan bir megane beni yolun yanında, park halinde duran araçlara çarptırmak istedi bende hızımı artırarak taksinin önüne geçtim ışıklara doğru yavaş yavaş frene bastım bu adam benim sayemde ışıklarda bekledi 60 saniyesi gitti herifin,sonra arkama döndüm ellerimle sanat eseri yaptım adama
    Göze Giren Şemsiye Açılmaz:cat:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mondial 250 mct
    Öncelikle geçmiş olsun arkadaşım; eğitimsiz ve cahil bir toplumda yaşadığımızdan bu gibi durumlarla sık sık karşılaşıyoruz.
    Dün öğleden sonra ben ve eşim Ankara- Bahçelievler 3 cadde de seyir halindeyken, orayı bilen bilir yol dardır çift taraflı park etmiş arabalar yüzünden arkamızdan gelen kocaman bir Grand jeep sürekli kornaya basıp duruyordu. Anam önde yer olsa veya yol boş olsa da yavaşlatsam hadi neyse diyecem herifço durmadan dat dat dat kornaya basıp duruyordu. İlk zamanlar istifimi bozmadım ve doğru yolumda seyretmeye devam ettim tam 7 caddeye dönecem ki haliyle dönüşte yavaşladım herif gene arkamdan dattt diye kornaya basmazmı çektim sağda durdum bir güzel de laf söyledim herifi bir gördüm ki o koca jeep e nasıl sığdı halen merak ediyorum AS 900 le gezecek cinsten bir insan yarması. Eğer eşim yanımda olmasaydı ben yapacaklarımı biliyorum ama ne yaparsın her zaman müsait olamıyoruz özellikle ben ve benim gibi eşi ile birlikte motor kullananlar bu durumdan yeterince muzdarip.
    Her zaman sağ duyulu olmalıyız ama ama bunlar gibi laftan sözden anlamayanlar içinde kötek en güzel reçetedir bence...

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Oofffffffff
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Bulunabilir kamera kayıtlarından çıkaro o insan müsvettesinin hareketi..Çıkar merak etme bir gün şu gazetenin 3. sayfasında direğe yapışır zor çıkarırlar kendisini...
    Merak etme..
    Bilinç altında her türlü sorunu biriktirmiş hasta canlı türünün tipik davranışı..Bu gibi şerefsizlerin peşini bırakmayacaskın..Orda oynamadan kalıp tutanak tuturacaktın polise, son ra şikayet dilekçesi verecektin bulacaktın....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:23 ----------

Neden böyle yapmıştır.
    Onu yakalayınca sormak lazım..O yaratığa,,
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı y.infernal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Trafikte herkes sinirli böyle durumlara alışmak lazım.
    hangi duruma alışmak bu tür durumları alışkanlık haline getirecek kadar cok yaşarsak alışmadan gitmiş oluruz
    arkadaşa geçmiş olsun asfaltta sürtünen derinin acısı ertresi gun yaralar kurudugunda cıkıyor seni cok iyi anlıyorum tekrar geçmiş olsun

Alıntı lordzagor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bundan iki akşam önce bagdat caddesine inmek üzere evimden yola çıktım göztepede yanyana gittigim araba üstüme çarpmak için kırdı kaçtım ancak motorsikletim dengesini kaybetti yolun ilersinde tır oldugu için motordan atlamak zorunda kaldım ve şuanda kolum bacagım bandaj var ileri derece deri kaybı var allahtan kaskım ve eldivenlerim elimdeydi bu tür sürücüleri bi çare bulunsun artık bnm canım yandı ve hergun böyle heyler kaç kişinin başına geliyo

Öncelikle büyük geçmiş olsun!..

Arabanın plakasını alıp, yasal yollardan müracatını ve şikayetini

yapsaydın keşke..

Kuvvetle muhtemel, ehliyeti dahi olmayan iki zibididir seni bu

hale getiren..

Mobesa kameralarından durum tespit olunur zaten.

Ama bunları sıcağı sıcağına yapmanda fayda var tabiki..
    [B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Arkadaş

büyük geçmişolsun ve en büyüğü bu olmuş olsun.

Bağdat caddesi her yanı kameralarla dolu bir yer. Savcılığa yapacağın bir suç duyurusu ile, (yer ve zamanı kesin vermen işi kolaylaştıracaktır) konunun peşine düşebilirsin ve ben ce bunu yapan bulunur

Kazasız belasız sürüşler herkese.
    Poturdak

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Frene neden basıp, hızını elinden geldiğince düşürmedin.
    Konuyu ayrıntılı olarak yazmadığından anlam veremedim. Gerçi senin konuda benim arkadaşla aynı senaryoya ait.
    Sana geçmiş olsun kardeşim.

Bundan 15 gün önce bir dana da beni ezecekti.
    Sol şeritte ben, sağ şeritte bir jeep sabit hız da 60 km de gidiyordum.
    Aynadan baktığımda tombalak bir beyin özürlünün hızlı bir şekilde sellektör yaparak geldiğini gördüm. O anda kanatlanıp uçacağımı sandı herhalde. Sağa kaçamam jeep var.
    hızımı 90 km kadar çıkardım. Ancak jeep'de hayvan çıktı. Sağa kaçamadım. Arkamda kangoo elini kornadan hiç çekmeden sürekli basıyor. En son orta çizgide durdum. Bastım frene. Bunların ikisi silme beni geçti. 100 mt sonra ışıklarda durdu. Kangonun camını nazikçe yumrukladım. Oda açtı. Bisiklet mi lan bu dedim. 90 km ile gidiyorum. Uçayım mı len dedim. Her beyin özürlü gibi oda el frenini çekip dilini dişlerinin arasına sıkıştırıp ben hazırım dedi ama arabadan inemedi. trafikte diğer arabalardan inenler araya girdi. Araya Girenlerden bir kaçı beni tehdit etti. Polis şimdi seni içeri alır artislik yapma diye. 2 dk da haklı iken haksız yaptılar. Sonuçta 2 teker ya, kusura bakma dedim. Sizin gibi öküzler yolu kullansın diye plaka ve ruhsat aldım. Yarın trafiğe teslim eder. Kaldırımda sürerim dedim.
    Belli bir müddet sonra arabalarda birikince haraket etmek zorunda kaldım. Yanarım yanarım şunun dilini bir aparkatta koparamadığıma yanarım

Cuma günü de badimin önüne aniden araba direksiyon kırmış.
    Ne sinyal vermiş, nede aynadan bakmış. Arkadan gelen bisiklet yaaa :(
    hızıda 50-60 km. Oda çarpmamak için basmış frene ama ne fayda çarpmamak için yan yatmış artık. Motordan düşmüş. Kol ve bacaklar sıyrık içinde, kask kafada çatlamış.
    Hızlı bile değildim. Kafayı köşeye çarptım dedi. Allah'tan kafasında kaskı vardı.
    Motorda fazla bir şey yok. Gerçi burda motorda önemli değil. Önemli olan başına bir iş gelmemesi.

Herkese öküzsüz yollarda kazasız belasız yolculuklar dilerim.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    cbf150
    Bu memlekete motorlu taşıtlar fazla geliyor(birkaç gömlek kadar), motosiklet için ise maalesef bu yüzyılın sonuna kadar beklemek lazım herhalde.
    Murat Kehya
    Acemi Motorcu
    A-(eksi)

Motosikleti
    şuan motor yok..peugeot 407 cup. land rover
    bunların hareketlerini edplerin olduğu yerlere kadar mümkün mertebe devam ettirin gerekirse her gün arayalım şu telefonları madem yirmi sekiz otuz site var her gün arasak şikayet etsek elimize bişeler geçer

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı illuminati adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle geçmiş olsun arkadaşım; eğitimsiz ve cahil bir toplumda yaşadığımızdan bu gibi durumlarla sık sık karşılaşıyoruz.
    Dün öğleden sonra ben ve eşim Ankara- Bahçelievler 3 cadde de seyir halindeyken, orayı bilen bilir yol dardır çift taraflı park etmiş arabalar yüzünden arkamızdan gelen kocaman bir Grand jeep sürekli kornaya basıp duruyordu. Anam önde yer olsa veya yol boş olsa da yavaşlatsam hadi neyse diyecem herifço durmadan dat dat dat kornaya basıp duruyordu. İlk zamanlar istifimi bozmadım ve doğru yolumda seyretmeye devam ettim tam 7 caddeye dönecem ki haliyle dönüşte yavaşladım herif gene arkamdan dattt diye kornaya basmazmı çektim sağda durdum bir güzel de laf söyledim herifi bir gördüm ki o koca jeep e nasıl sığdı halen merak ediyorum AS 900 le gezecek cinsten bir insan yarması. Eğer eşim yanımda olmasaydı ben yapacaklarımı biliyorum ama ne yaparsın her zaman müsait olamıyoruz özellikle ben ve benim gibi eşi ile birlikte motor kullananlar bu durumdan yeterince muzdarip.
    Her zaman sağ duyulu olmalıyız ama ama bunlar gibi laftan sözden anlamayanlar içinde kötek en güzel reçetedir bence...
    hocam bu hayvanlar özellikle artçın bir bayansa bilerek yapıyor bu şerefsizliği kendileri evde bekleyen karıları olmasına rağmen dışarıda milletin namusuna bakacak ve saldıracak cesaret var bide paralı olunca iyice zıvanadan çıkıyolar sen eğer adama yol verseydin emin ol ki geçmeyeceklerdi benim başıma bir iki böyle geldi hanımla giderken büyük ihtimal forumda yazmışımdır
    ben ilk ikisinde acemilik çektim sonra burda bi abi beni uyardı dediki sakın alttan alma eğer alttan alırsan daha üzerine gelirler bende öyle bi deyeyeyim dedim yolun ortasında duruyorum artık iniyorum camını tıklatıp direk b.. mu var i... iyiki bi gornan varmış yol olsa verecem sana yolu diye bi bağırış adam (herif veya insana benzeyen yaratık) direk abi g... yiyim ayağı yapmaya başlıyo abi full korumalı gezdiğimden dayak korkusuda yok kafada kask herif vursa kendi eli kırılır
    o yüzden sakın alttan almayın böyle hayvanlara özellikle yanınızda bayan varsa daha çok sataşıyolar
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Motosikleti
    şuan motor yok..peugeot 407 cup. land rover
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Frene neden basıp, hızını elinden geldiğince düşürmedin.
    Konuyu ayrıntılı olarak yazmadığından anlam veremedim. Gerçi senin konuda benim arkadaşla aynı senaryoya ait.
    Sana geçmiş olsun kardeşim.

Bundan 15 gün önce bir dana da beni ezecekti.
    Sol şeritte ben, sağ şeritte bir jeep sabit hız da 60 km de gidiyordum.
    Aynadan baktığımda tombalak bir beyin özürlünün hızlı bir şekilde sellektör yaparak geldiğini gördüm. O anda kanatlanıp uçacağımı sandı herhalde. Sağa kaçamam jeep var.
    hızımı 90 km kadar çıkardım. Ancak jeep'de hayvan çıktı. Sağa kaçamadım. Arkamda kangoo elini kornadan hiç çekmeden sürekli basıyor. En son orta çizgide durdum. Bastım frene. Bunların ikisi silme beni geçti. 100 mt sonra ışıklarda durdu. Kangonun camını nazikçe yumrukladım. Oda açtı. Bisiklet mi lan bu dedim. 90 km ile gidiyorum. Uçayım mı len dedim. Her beyin özürlü gibi oda el frenini çekip dilini dişlerinin arasına sıkıştırıp ben hazırım dedi ama arabadan inemedi. trafikte diğer arabalardan inenler araya girdi. Araya Girenlerden bir kaçı beni tehdit etti. Polis şimdi seni içeri alır artislik yapma diye. 2 dk da haklı iken haksız yaptılar. Sonuçta 2 teker ya, kusura bakma dedim. Sizin gibi öküzler yolu kullansın diye plaka ve ruhsat aldım. Yarın trafiğe teslim eder. Kaldırımda sürerim dedim.
    Belli bir müddet sonra arabalarda birikince haraket etmek zorunda kaldım. Yanarım yanarım şunun dilini bir aparkatta koparamadığıma yanarım

Cuma günü de badimin önüne aniden araba direksiyon kırmış.
    Ne sinyal vermiş, nede aynadan bakmış. Arkadan gelen bisiklet yaaa :(
    hızıda 50-60 km. Oda çarpmamak için basmış frene ama ne fayda çarpmamak için yan yatmış artık. Motordan düşmüş. Kol ve bacaklar sıyrık içinde, kask kafada çatlamış.
    Hızlı bile değildim. Kafayı köşeye çarptım dedi. Allah'tan kafasında kaskı vardı.
    Motorda fazla bir şey yok. Gerçi burda motorda önemli değil. Önemli olan başına bir iş gelmemesi.

Herkese öküzsüz yollarda kazasız belasız yolculuklar dilerim.
    senide yaptığndan dolayı tebrik ediyorum en azından demekki bunlarda sataşabiliyor diye bi başkasına yapmaz kendi öküzlüğünü

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)