Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

CBF 150 mi? YBR 125 mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    '10 CBR125 R Tricolor
    selam arkadaşlar
    cok yakın bir arkadaşım bu iki motosikletten birisini almak istiyor.
    bizim için önemli olanlar yakıt tasarrufu ve az sorun cıkaran hatta mümkünse hiç sorun cıkarmayan bi motor olsun.performansı önemli değil ikisi de ona yetecek kadar hızlı zaten.
    bilen ve kullanan arkadaşlardan yanıt bekliyorum.
    şimdiden teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yok ki :(
    bence forumu gez dolaş ikisiyle de ilgili çok yazı var kıyaslama dahil ama bir sonuca varmıyor. ikisi de sınıfında iyiymiş (forumdan öğrendim) ben yakın zamanda çok okudum kurcaladım siteyi oradan biliyorum.

szr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125
    Forumda çok tartşıldı hakkaten google'da yaz neler çıkar ama bence 0 düşünüyorsan cbf , 2.el düşünüyorsan Ybr al derim , sonuçta permormans olarak aynılar cbf'in daha konforlu olduğu söyleniyor ama ybr'de tek kişi gayet rahat ; bu soru daha çok Fenerbahçe mi Beşiktaş mı gibi bi soru sonuçta ikiside iyi motorlar , temiz bulunduğu sürece üzmezler....

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Cbf 150 Alın
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    arkadasım bende mct 250 kuzenım ybr 125 arkadasımda cbf 150 var evet cbf gorunum olarak daha genıs daha konforlu gıbı gorunsede ybr 125 daha ıyı bence . cbf cıdden guzel heybetlı buyuk hos bır motor ona asla sozum yok ama ybr nın surusunu cbf de bulman ımkansız bak ben sana bır sey avsıye edıyım bulundugum sehırde ıllakı mc donadls burger kıng veya selcuk ecza deposu gıbı kurye hızmetı veren kuruluslar vardır dıye dusunuyorum . oralarda kuryelık yapan motordan anlayan her gun cbf 150nın ustunde paket dagıtan bırıne bence cbf yı sor derım emınım aman ybr 125 al daha rahat edersın dıyecegını bılıyorum. dayım ankarada selcuk ecza deposunda calısıyor ordakı motorcu kuryelere bızzat ben kendımde ( cbf 150 surmeden once ) bu soruyu yonelttım .
    abı cbf 150 mı yoksa dedım adam dırek ben ybr 125ömı demeden ybr 125 tabıkı dedı ama yınede karar sızın

no_name - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    cbf kullanıcısı olaarak cbf 150 tabikide kuryeci olayına katılmıyorum çünkü bende kuryceciyle konustum dediği şey bana bu oldu cbf 150 kullanımı genişliği çok rahat bir makine ama ybr kadar uzun ömürlü değil dedi banada iyi tercih yapmısın dedi Edirne de kuryeci harici cbf150 yok denecek kadar az ybrciler yanımda durduğunda bu makine bu kadar kalıplımı filan diyorlar
    Sen Vodafon Gibi Anı Yaşarken Seni Turkcell Gibi Heryerde Çekemem...

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    ybr...ybr...ybr
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    lanet olsun o iki markaya...
    kendimi bildim bileli MT'de en az ayda bir kere bu başlık...
    Araştıracaksın koçum?
    Neyse başladık yorum bari yapayım, YBR parça konusunda cok daha avantajlı..

Motosikleti
    YAMAHA fz6fazer 2007 - SACHS- cbf150
    135.000 km yapmis cbf 150 gördüm sesinde degisiklik bile yoktu ona göre. ikiside rahat motor. bende 2 ci motor olarak aldim cbf yi sorunsuz bir motor. saglamliginda süphe etmiyorum cokda rahat. torku cok iyi, cok sessiz. ybr yide kullanma firsatim oldu almadan önce ama cbf yi tercih ettim. görünüs olarakda ybr ye 10 ceker bunu herkez biliyor. side case + top case taksan kaldirir siritmaz, sanki kücük transalp gibi oluverir. karari sen ver artik. satmaya veya takasa kalksan aninda paraya pula cevrilir bunuda unutma, cbf kullanicisi cok daha fazla.
    http://difm :cat:

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Bende en iyi paketçiler anlar diyerek ybr ve cbf yi yanyana görünce paketçi elemana sordum. Eleman tabiki honda abi yaa dedi bana. ybr birazcık daha az yakıyomuş onların hesabına göre ve manevra kabiliyeti daha yüksekmiş. cbf ise atla türkiyenin diğer ucuna git tık demiyo honda motordan anlıyo abi dedi eleman. birde görünüşüne baktımda sıfır cbf ve ybr yanyana duruyolardı; ybr resmen sinek gibi kalmış yanında. Hergün aynı mekanın önünden geçerken gözüm hep cbf ye takılıyor ybr ye bakmıyorum bile =) performans açısından ise elemanın dediğine göre ybr ve cbf ye iki kişi bindirince ybr nin yetişmesi imkansız diyor. Bende her fırsatta sormak yöntemi ile cbf almaya karar verdim.
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    eğer ybr ye karar verirsen bende 2007 model 2000 km de var bir tane.özelden görüşebiliriz..
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

al birisini gitsin
    [B]Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum[/B]

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    şaka mı bu soru
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Lütfen yorumlarınızı yaparken ne cbf ye ne ybr küçük düşürücü laflar kullanmayın.

Soruya gelince 2 sinede bin kararı sen ver.
    HONDA

Apachee62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı szr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumda çok tartşıldı hakkaten google'da yaz neler çıkar ama bence 0 düşünüyorsan cbf , 2.el düşünüyorsan Ybr al derim , sonuçta permormans olarak aynılar cbf'in daha konforlu olduğu söyleniyor ama ybr'de tek kişi gayet rahat ; bu soru daha çok Fenerbahçe mi Beşiktaş mı gibi bi soru sonuçta ikiside iyi motorlar , temiz bulunduğu sürece üzmezler....
    burda galatasarayda hayabusa oluyo ozmn

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    bilmem açılan kaçıncı başlıktır bu

her iki motoruda kullanan biri olarak ybr diyorum
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    arkadasının yerınde olsam ıkısınınde 2.elini alırdım bi gün birine öbürgün öbürüne bınerdim.böyle bi ikilemde kalmazdım.

Apachee62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı huska adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadasının yerınde olsam ıkısınınde 2.elini alırdım bi gün birine öbürgün öbürüne bınerdim.böyle bi ikilemde kalmazdım.
    parabol galiba

huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    Alıntı Apachee62 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    parabol galiba
    paranın çok olmasına gerek yok.2.el ybr 2000lıra 2.el cbf 3000lıra ıkısını topla 5000lıra sıfır cbf 4300lıra ybr 4600lıra.2.elden ıkısını 5000lıraya alıyorum dalgama bakıyorum nasıl

szr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125
    Alıntı Apachee62 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burda galatasarayda hayabusa oluyo ozmn
    Yok bu kıyaslamada cimbomda Apache olur heralde...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)