Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

"Motorun Elimizde" Getir Parayı Al Motoru..Yurdum Hırsızı Ambiansı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Tarih: 2007-01-22, 23:34:05 Mesaj konusu: ***çalınan 2006 r1 bulundu ama !!!!!!!!!***

--------------------------------------------------------------------------------

motor bulundu ama!!!!!!! çalanlar aramış arkadaşı bugün 3000 ytl getir al motoru demişler polise haber verirsen biz kalabalıgız 1 sene yatar çıkarız seni rahat bırakmayız diye tehdit etmişler arkadaşda vericem diyor ben pek para verme taraftarı değilim polise haber verililmesinden yanayım ama tabii arkadaşta korkuyor daha sonra rahat bırakmazlar diye geçenlerde bi arkadaş söyledi KTM motoru çalmışlar daha sonra aramışlar 1500 ytl getir al motoru diye vermişler parayı almışlar bu adamlar hep aynı kişiler galiba ya nasıl iş istanbulun göbeginde adamlar ellerini kollarını sallaya sallaya hırsızlık yapıyor kimse buna dur diyemiyor bu nasıl iş ya motoru çalınan adamlarda korktuklarından polisede haber vermiyorlar belkide motoru çalınanlarda haklı adam vermiş 26000 ytl motora 3000 ytl verim kurtulayım diyor nasıl çökertilecek bu çete bilmiyorum bakalım yarın adamlar getir parayı al demişler bakalım ne olacak...

Komşu bir motoforumundaki üye CELAHA'dan alıntıdır...

gülermisin...ağlarmısın...sevinirmisin ...üzülürmüsün...Memeleket bi acayip...Hırgızı bile bir alem...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı solistalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150 Zat
    Vav buna benzer bir olayı araba konusunda izmirde yaşayan bir tanıdığım olmuştu. Şimdi şebekeyi motosikletlere çevirmişler. Yazıklar olsun şerefsizler madem 1 yıl yatarım çıkarım düşüncesinde o aşşağılık hırsız sürüsüne 3000 tl. vereceğime o paraya çok güzel ağır abiler var. Ya sakat bırakılır ömrünü felç geçirir yada Allaha tövbelere başlamak zorunda kalır. Çok üzücü ve çaresiz bir durum! Umarım o parayı vermeden kurtarabilir motosikletini.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Buluşma yerini polise bildirsin....Ayrıza telefonla şantaj da var...1 senede çıkamazlar...Çıksalar napabilirler ki....Motorun arkasına bağlamassam şerefsizim...Derileri yüzülene kadar......

Lafa bak kalabalığız.....Arkadaş kalabalık diilmiymiş , parayı sokaktan mı bulmuş...neden korkuyor....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Devletin görevi,hükümranlığının sürdüğü topraklarda vergi toplamak ve bu topraklarda ki insanların can ve mal emniyetini sağlamaktır.
    Başka bir şeyler daha yazdım ancak sildim,sakin olmaya çalışıyorum.
    --------------------------------------

Hani böyük adamlar,gocuman gocuman laflar iderler huzur ve güven ortamı diye,işte o kalmadı.
    Kamu düzeni,namusluların ezildiği ortamda sağlanamaz.
    Polise gitmeyen mağdurların,bu davranışlarının altındaki neden,güven duygularının zedelenmesidir.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

heveslee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    durun bakalım daha neler neler göreceğiz daha...
    HIZLI YAŞA YAVAŞ ÖL !

derra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125r repsol
    vallla ben motoru çalınan arkadaşın yerinde olsam asla parayı vermem polise de haber veririm alsınlar adamları içeri,biz çok kişiyiz falan diyerek gözünü korkutmak istemişler asla vermesin parayı nerde yaşıyosun biz ya:(
    :mrgreen:

Discordian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tarih: 2007-01-22, 23:34:05 Mesaj konusu: ***çalınan 2006 r1 bulundu ama !!!!!!!!!***

--------------------------------------------------------------------------------

motor bulundu ama!!!!!!! çalanlar aramış arkadaşı bugün 3000 ytl getir al motoru demişler polise haber verirsen biz kalabalıgız 1 sene yatar çıkarız seni rahat bırakmayız diye tehdit etmişler arkadaşda vericem diyor ben pek para verme taraftarı değilim polise haber verililmesinden yanayım ama tabii arkadaşta korkuyor daha sonra rahat bırakmazlar diye geçenlerde bi arkadaş söyledi KTM motoru çalmışlar daha sonra aramışlar 1500 ytl getir al motoru diye vermişler parayı almışlar bu adamlar hep aynı kişiler galiba ya nasıl iş istanbulun göbeginde adamlar ellerini kollarını sallaya sallaya hırsızlık yapıyor kimse buna dur diyemiyor bu nasıl iş ya motoru çalınan adamlarda korktuklarından polisede haber vermiyorlar belkide motoru çalınanlarda haklı adam vermiş 26000 ytl motora 3000 ytl verim kurtulayım diyor nasıl çökertilecek bu çete bilmiyorum bakalım yarın adamlar getir parayı al demişler bakalım ne olacak...

Komşu bir motoforumundaki üye CELAHA'dan alıntıdır...

gülermisin...ağlarmısın...sevinirmisin ...üzülürmüsün...Memeleket bi acayip...Hırgızı bile bir alem...

bizde kalabalığız hoca ya sölesin bulusma yerini tüm mt basalım orayı kim daha kalbalıkmış görelim bakalım

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Alıntı Discordian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizde kalabalığız hoca ya sölesin bulusma yerini tüm mt basalım orayı kim daha kalbalıkmış görelim bakalım
    hadi bakalım hodri meydan ulen bu adamlar istanbulu mesket mi tutacaklar gelsisinler bakalım hepsinin üzerinden motorlarla geçeriz sonra da polise teslim ederiz,tabi yaşarlarsa... ulen şimdi bişey daha diycektim dee
    98 Beygir.....

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kalabalıklar mıymış? Buluşmaya MT olarak gidelim bence Karşılarında 30 motorcu görünce bakalım ne yapacaklar
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Discordian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    disco ve görkem yazıyonuz ama ölüyoz desek bi bardak su istesek vermezsiniz la...

valla düşünsene...kamera şakası zanneder...yani polise teslim edene kadar zaten önce acil servise uğrar... bir anımı paylaşayım ...çok taze...Kuruçeşmeden sonra sahilde 4 motorcu gidiyoruz...bir diplomat arabası süratle arkadaşlardan birine yaklaştı sol şeritte...mercedes cc amblemi var...neyse yüreğimiz ağzımıza geldi...ilk ışıklarda yanına yanaştık 4 kişi birden...herif camı açtı noluyo hesabı yanlara baktı...

bizimkiyle sevimli bir diyaloğa girdi...niye böyle yapıyosun falan...arkadaş akıllı ve efendi olmayı seçti...en sağlıklı tercih...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    bilginozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    ben bu yazıyı komsu sitede okuyup konuyu patronumla yaklaşık 2-3 hafta önce tartışmıştım ki patronum hayatını dolu dolu yaşamış her tecrübeden tatmış hayatım pişirdiği bir insandır. şöyle dedim polise haber versin yakalasınlar.

1- adamlar salak mı kendileri de gelecekler parayı almaya. parayı bir yere bıraktırırlar

2- eğer polise haber verilirse gerçekten uğraşabilirler ve bir daha da motoru göremez.

3- adam motora 26000ytl verip hangi akla uyarak kapısı camı olmayan bir aleti dışarıda bırakıyor

4- o alete 26000ytl veren adam paraya kıyıpta neden 1000ytl ye de kaskosunu yaptırmıyor.

sonuç: adam motoru geri almak istiyorsa seve seve parayı verecek başka seçenek yok çünkü bu tür adamlardan Türkiye de çok fazla varmış. biz bilmiyoruz ama bilen biliyor.malesef gerçekler acıdır. allah kimseye böyle birşeyi yasatmasın inşallah bu tür insanlarda belalarını bulurlar diyorum.

ferrari_gani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4 ruhlu karakaçan enduro&touring&race GETZZZ
    offffff beee

ya açık sölim bana öle bişi olcak bir telefonla orayı mezbahaya çeviririm polise haber vermek en doğrusu ama us ile uslanmayana etmeli tekdir tekdirden anlamayanın hakkı kötektir

kısa ve net...
    dünyada her erkeğe 4 kadın düşüyor. benim hakkımı her kim yiyosa haram zıkkım olsun elinde patlasın

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Istanbulun dibi çıkmış gerçektende yolda motosikletlileri durdurup haraç istemeler ,gasplar,ve şimdide bu biz motosiklet tutkunlarını ilgilendiren konular böyle ise kimbilir daha günlük yaşamda ne olumsuzluklar yaşanıyordur istanbulda yaşamadığıma bir kez daha şükrediyor bu ilde yaşayan kardeşlerime günlük yaşamda kolaylıklar diliyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    iide bugun 3bin ytl isteyen, tamam verir moturu ama 2 ay sonra gene çalarlar sakat bi durum ama Bu ülkenin polisi var bence Polise haber vermeli

limp65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adamlara 3000 ytl vereceğine 1000 ytl ye hepsini sakat bıraktırırım gerçekten. Dediklerim kimileri için kötü gözükebilir ama başka şekilde uslanmazlar. Lafa bak 1 sene yatar çıkarım. Geçen gün gastede okudum adamın 5 ilde toplam 253 suç dosyası varmış bidaha serbest bırakmışlar....

titanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba STR 250cross + mondial xtreme supermoto
    valla iyiymişşş hem adamın motorunu cal hemde tehtit ett.gerci bizde bu cezalar oldugu süreceee tabi yaparlar......

SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    yahu iyide adamlar çaldıkları motorun sahibinin nerden biliyorlar, telefonunu nasıl bulupda arıyorlar.
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    disco ve görkem yazıyonuz ama ölüyoz desek bi bardak su istesek vermezsiniz la...
    aaa kırılıyorum ama ne kötülüğümü gördün?
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

songokhu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben milliyetçi adamım ama malesef suç devletin. Devlet devlet olsa hükümet hükümet olsa polis polis olsa böyle şeyler başımıza gelmezdi

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Gözünü para bürüyen beyinsiz insanların kafası böyle işlere basıyor işte. Yazık diyorum ve Allah'a havale ediyorum...
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)