Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosikletlinin açtığı ateşle polis memuru hayatını kaybetti.

Motovento
    REKLAM ALANI
    GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Allah rahmet eylesin, yakınlarını sabır versin.
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    Alıntı tombo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Terminator 2 filmini anımsattı bana,arnold un harley ile turlarken gözlüklü yok edici bakışları!
    tipinden belli oluyo meymenetsiz. yeni almış ybr yi poliste anonsta asya motor diyor
    Yolver gitsin .

Ben gün içinde buna benzer en aşağı 100 kişi görüyorum. Memlekette psikopat patlaması oldu o zaman.

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rüşvet alan polis elbette var. Hemen şehit olan bir polise rüşvet nedeniyle belasını bulmuş teşhisini koymak gerçekten ayrı bir psikoloji veya sağlam bir kuyruk acısı vakası.
    polisten benimde çok canım yandı ama bu adam gibi oh iyi olsun demedim hiçbir zaman. iyi yada kötü bu ülkenin memuru ve insanı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:23 ----------

Alıntı jawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben gün içinde buna benzer en aşağı 100 kişi görüyorum. Memlekette psikopat patlaması oldu o zaman.
    ülkenin çivisi çıktı diyorum ne zamandır. her alanda yozlaşıyoruz, barbarlaşıyoruz. sonumuz hayırola
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Ortalık ipe sapa gelmez dizilerin abuk subuk karakterlerine özenen ve taklit eden tiplerle dolu zaten

saffet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    arkadaşlar motor işi bir sevdadır içimizde çok motorcu arkadaşlarımız var çok degerli insanlar üzerlerindeki iniformayı çıkarınca diyer motorculardan hiç varklı yanları yok.görevi başında ölmüş olan memura allah rahmet eylesin.onu vuran arkadaşda eminim sonradan çok pişman olmuştur onunda allah yardımcısı olsun.bir insan nekadar degerlidir .

Motosikleti
    kuba xcg 150
    Allah rahmet eylesin yakınlarına Allah sabiırlar versin bu mübarek günde bir de... yazıklar olsun

fesmer17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iki tekerli bişey...
    ''Çürük elma'' deyince bu kadar kızmak niye.Türkiye gerçeğini söylemek suçmu? Etrafta gördüğüm o kadar çok çürük elma varki.Tabiki sağlam elmalara lafım yok.En önemlisi bu olayda böyla bir şey var hiç diyemem.Çünkü zanlı silahla insan vurma eylemine daha sonrada devam etmiş.Artık adalet onun cezasını vericek,giden gittikten sonra tabi.
    Bizim işimiz gereği bende birgün metal yığınının içinde can verebilirim.Bunlar mesleklerin olağanları.Esas anlatmak istediğim buydu.
    Tekrar rahmet diliyorum.

söylenecek belki birkaç kelime.mutlaka herzaman her ilimden her bilimden çürük yumurtalar herzaman çıkacaktır ne birileri yüzünden motorcular yargısız karalana bilir nede polisler.her iki tarafında geride bıraktığı aileleri çoluk çocukları,birde onlar yanıyorya yok yere,bir acı tarafta orası işte.allah yardımcıları olsun..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500
    Bu olayı gerçekleştiren manyak, polis ve jandarmanın birlikte çalışması sonucu yakandı, çatışmada birde astsubayı sırtından yaralıyor, ve ömür boyu hapis istemiyle dava açılıyor, acaba yetermi dersiniz..??..!!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    akli selim birisinin eylemi gibi görmüyorum bu olayı. yani bir "akli" sorun var gibi. haberlere göre sebepsiz sorgusuz sualsiz, radar aracının yanına gelip silahıyla ateş açıyor ve öldürüyor. sonra polisin silahını da alıp yoluna devam ediyor. yani ortada bir "ceza kestiği için tartışma" durumu yok. bir atışma durumu yok. belki de hiç konuşmamışlar bile maktul ile zanlı... sebebini çok merak ediyorum, ilerleyen günlerde anlarız bakalım neymiş derdi?

Motosikleti
    NX 400
    Şöyle demiş:

"Bunalımdaydım. Polisi yalnız görünce sıktım"

Haber Burada

Konya'da bir polisi şehit eden ve bir başçavuşu yaralayan Hakan Dinçer (21), ilk kez hakim karşısına çıktı.

Konya 1. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya, 'kasten adam öldürme' ve 'adam öldürmeye teşebbüs' suçlamalarıyla iki kez ağırlaştırılmış müebbet hapis istemiyle yargılanan tutuklu sanık, şehit polis memuru eşi Seda Durmaz ile taraf avukatları katıldı. Olaydan 2 gün sonra sözlü ifadesinde moralinin ve psikolojisinin uzun süredir bozuk olduğu, olay günü uygulama yerinde polisi yalnız görünce tabancayla ateş ettiğini söylediği ifade edilen üniversite mezunu zanlı, duruşmadaki ifadesinde şehit polisi öldürmek için değil, 'gizli' kişilerin elinden kurtarmak için silahını ateşlediğini öne sürdü.

Tutuklu zanlı, olay anını şöyle anlattı: "Olay günü benzin almak ve alışveriş yapmak için olay yeri civarında dolaşıyordum. Polis otosunun bulunduğu yerde gizli kişilerin polise zarar vereceğini gördüm. Motosikletimden inerek olaya müdahale ettim. Polis otosunun diğer tarafına dolaşıp rastgele birkaç el ateş ettim. Arabada arbede devam ettiği için diğer tarafa geçip birkaç el daha ateş ettim, daha sonra bana da bir zarar geleceğini düşünerek motosikletime binerek olay yerinden uzaklaştım. Jandarma bana 'dur' dediğinde sivil araçlar da oldukları ve böyle bir olayı ilk defa yaşadığım ve başka birilerinin olabileceğini düşündüğüm için 'dur' ikazına uymayıp kaçtım.''

İfadelerinin daha önceki ifadesiyle çeliştiğinin sorulması üzerine Hakan Dinçer, "Daha önceki ifademde şuurum yerinde olmadığı için o şekilde ifade verdim." dedi. Mahkeme heyeti, duruşmayı diğer eksikliklerin giderilmesi için erteledi.

A.A.

--------
    Umarım adalet tecelli eder ve gerekli cezayı alır, rahmetli olan polis memuruna Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum.
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

Motosikleti
    NX 400
    Herife iyi akıl verememişler, savunması aptalca olmuş.
    Her şekilde manyak olduğu belli zavallının

Motosikleti
    Mondial 151 RS
    Bunalımda olması polise sıkmak Anlamına gelmez tabi.. Allah rahmet eylesin.. yakınlarına sabır ve baş sağlığı dileğiyle...
    151 Rs İle Amerikan ÇizeR AkLıNı ßaşınDan ALırım.. :cat:

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    imha edilmesi gereken bir şahsiyet İslah olsun diye ceza evine konulması ve devletin kaynakları ile burada hayatını devam ettirmesi hoş değil bence. hastalanacak doktor ilaç. dişi ağrıyacak aynen hatta 7 binliralık porotez takılacak belkide. hatta orada ona verilen yemeyi beğenmeyecek şikayet edecek. haftada 3-4 ğün sabah kahvaltısında tereya bal. en az haftada 2 gün baklava yiyecek ama genede şikayet edecek.. vesaire vesaire.

mogli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer1000 - F650 GS
    Motosiklet kullanıcısı falan değil la bu... Her ata binen jokey olsaydı sütçüler şampiyon olurdu.

Bildiğin apaçi bu.

Birinin ölmüş olması kötü. Hepimize geçmiş olsun.
    Motosiklet bir ULAŞIM aracı değil bir İSYAN aracıdır!
    Her şeyin Aslı Güzeldir!
    Ömürüm boyunca hatırlanacaksın aYe...

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Memurumuza allahtan rahmet kederli ailesine de sabır dilerim.

bazı yorumlara ve sahiplerine söyleyecek tek bir şey var: düşünceleriniz toplum değerleri ile bağdaşmadığından sizlerinde çevrenizdeki topluma yararlı birer fert olamayacağınız için yorum yapmaktan uzak dursanız daha iyi olur

Katledilen bir İNSAN mesleği ne olursa olsun. Şansız memurun yerine en sevdiğinizi koyun ondan sonra tekrar yorum yapın.
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    özer arkadaşım cok güzel söylemişsin

Mahkemedeki ifadesinde bir anormallik var fark ettiniz mi? Bu "gizli kişiler" anlatımı klasik şizofreni hastası sanrısıdır. Ancak gerçekten akıl hastası mı yoksa birileri "böyle ifade ver, deli raporu alırsan yırtarsın" diye akıl mı verdi bilemiyorum. Yine de o raporu bu şekilde alamaz. Bu herif hakikaten şizofren olabilir.Zaten yaptığı iş normal bir insanın yapacağı şey değil.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)