Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

dolandırıcılık dikkatli olun

Motovento
    REKLAM ALANI
    numan_tas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    pistanbul/tuzla bim marketi arkası sarı bina okk
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 ama er 5 için para biriktiriyorum.
    arkadaşlar özellikle ikinci el motor alırken çok dikkatli olun çünkü bazılarının km saatleri yalan söylüyor bazı uyanıklar motosikletlerin km telini tekerden çıkartıyor.bu yüzden motor almadan önce servise gösterin malesef böyle dolandırıcılar çıkabiliyor...dikkatli olmanız için hatırlatmak istedim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    50 Yıllık Hikayeyi bize anlatıyorsun !

10_uR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mengu16 aramızda bilmeyen arkadaşlar çok...Bide bu işi matkapla yapıolar ama nasıl yapıldığını bilmiyorum
    DURUŞUNA KIZLAR, GİDİŞİNE YOLLAR HAYRAN !!!!!!!!!!!!!

\"AYAR İYİMİ\"

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Foruma yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir. Yanlış bölüme açılan başliklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi sorumlunun yetkisindedir.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: EgeKnn **************

mesala ben :D ben motorumu satarken çok yaparım arkadaşım artık km ci olduk yahu hatta dijital kmleri bile istediğiniz kmye düşürebilirim siz markayı söyleyin kaç km istediğinizi söyleyin yeter :D
    Ben yaptığım zaman istediğin servise sor servis nereden anlıyacakki arkadaşım yane bence Önemsiz tamamen şans meselesi 2.el problemi

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    telli işler analog göstergelerde olur.
    dijital sayaçlar daha güvenli olur. ama onun da vardır mutlaka bir hilesi.

Motosikleti
    kardeş babam bu olayı dijital sayaçlarda yaşadı...

ya hertürlü hilesi var mesele dijitallerin arkasında ayrı bir tane takma yeri var bilgisayar baglantısı ile her marka ve modelin ayrı bir yazılımı var aynı uydulara nasıl modül yüklettiriorsun aynı öyle

Motosikleti

bazı servisler biliyor

Alıntı speedrunner adlı üyeden alıntı
    mesala ben :D ben motorumu satarken çok yaparım arkadaşım artık km ci olduk yahu hatta dijital kmleri bile istediğiniz kmye düşürebilirim siz markayı söyleyin kaç km istediğinizi söyleyin yeter :D
    Ben yaptığım zaman istediğin servise sor servis nereden anlıyacakki arkadaşım yane bence Önemsiz tamamen şans meselesi 2.el problemi
    kardeş usta kişiler bu olayı anlıyor biz deer almaya karar vermişdik aklımızdada bir şüphe vardı servise götürdük sözde motor 1000 km de ama usta adam bunun 1000 km de olmadığını şıp diye anladı ayrıca km teli yeni alınsa bile orjinalinden farklı oluyor.bu sorunu bazı servisler anlaya biliyor...

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    ne kadar hile hurda varsa hepsi anlaşılır korkmayın.
    dijital olmasına rağmen baban kandırıldığını anlamış. Allah kimsenin başına böyle şeyler vermesin.

rider89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125
    Hatta bi filmdede vardı Matkapla 60 model arabaların kmsini düşürüyolardı....
    0 Rh (+)
    06 - 09

motorinn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 RS
    İkinci elde km.ye bakarak motor alanlar her zaman yanılabilirler.Motor söyler zaten kendini,boyadan,sürüşte çekme titreme,debriyajda boşluklar,uzamış zincir,deforme arka dişli,egzos gazı,gaz yeme,içerden gelen sesler,lastikler,diskler,teker bilya boşlukları,esnerken tutarsızlık vs bir çok şeye dikkat gerekir.Çok km yapmış ama ezilmemiş,düşmemiş,ellenmemiş motor diğerinden iyidir bence.Hem arızaları da orjinalleri ile değişerek kolay giderilebilir.
    gaza gelme;kaza gelmesin

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    bizim arkadaşın scooterda km teli bozuldu motor normalde 10000km de olması gerekirken 100km civarında. dijitallerde de yenisiyle değiştirilerek km sıfırlanıyor. serviste yapılırsa tabi bu bazı servisler için geçerli kayda geçiyor.
    mesela araba servislerinde de öyledir. servis bilgisayardan bakıyor hangi parça değişmişse söylüyor. tabi servisine göre değişmekte. en iyisi 2. el motoru tanıdık birinden almak
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler