Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Aileniz ve Motosiklet

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha FZR '94
    abi peder bey ve motor arasında kalmışın ve motoru seçmişsin. üzmeyin olm babaları yaa. benimki bırak motor almayı her sabah anahtarı versene bende bineyim diyo yaa. geçen gelmiş kaçpara lan o yarış motorları diyo. nabıcan baba diyom. alsana olum diyo daha ii olur gezersin diyo. ya beni düşündüğünden değil kendi binicek..-))))böyle baba dostlar başına
    racing racing ve racing.............

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mr_Bad_Guy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsiklet heavy metal basketball ingilizce
    baba motor alıyorum
    olmaz

-ertesi sabah-
    baba bahçeyi temzlemek için sabahın köründe kalkar
    bahçede gıcır bir 4 yaşında Yamaha FZR600
    ve hemen sonrasında yiğenimin duyduğıu ilk laf gevurun d_lü (malum şahsa)...
    herkes kendi motorunun tanrsdr. yaratr.. yokeder.. hayat verir..

Motosikleti
    yamaha FZR '94
    muhahahaaa koptum yaaa..-)))) bizimki valla fena azıttı bizim tamirane var geçen bi gittim babam duvara bi tane gsx r resmi asmış nası bu ii mi diyo.:-))) ulan alıcaz galiba bi racingg.-))

leto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var ama markasını yazmak istemiyor artık.....
    ula race millet almaya uğraşır bir tane racing senin baban alalım diyor sende yadırgıyorsun ala ala yaa
    benimkiside öle brooom brooom egzostundan ses çıkanlardan almayacaksın dimi diyo yicem kafayı bakalım bende kandırmaya uğraşıyorum onların yenilerinden öyle ses çıkmıyor diye eheheheheh bilmiyoki alsam 500€ verecem birde ekzost alacam
    Tanrı motor kullansaydı racing kullanırdı...

Oytun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aslında sessiz sessiz kaçıp gitmek güzel olur ama tabi aletlerin seside yemeğin tuzu gibi be.
    ...Oytun...
    ..Ainador..

Motosikleti
    yamaha FZR '94
    abi ölee wrooom yapmasın sadece tatlı bi hırıltı yeter yaffff:-)))

swalbard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben mahallede çalar saat gibi olmak isterim kontagı cevırdım mı sabah 7 de herkez o WROMMM sesiyle uyanacak ki ben zevk alıyım (nihahahah)

BU arada tekrar ben GELDİMMMM!!

Oytun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hoşgeldin.
    ...Oytun...
    ..Ainador..

Motosikleti
    yamaha FZR '94
    aa harbi lan?? ben onu düşünemedimm. sabah bizim hatunu uyandırmam lazımm.-))))))

swalbard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı RaCe_ adlı üyeden alıntı
    aa harbi lan?? ben onu düşünemedimm. sabah bizim hatunu uyandırmam lazımm.-))))))
    pauaeuhaeu alemsin yaw i: :tongue:

Motosikleti
    yamaha FZR '94
    ee öle olm hep geç kalıyo işe. ben götürüyom motorla. annesi bi düşürürsen kızı öldürürüm seni diyoo. tırsa tırsa götürüyoz kaskımı ona veriyom ben allaha emanet

Motosikleti
    yamaha FZR '94
    dimiii:)))

Motosikleti
    gitar-motor-mzik
    abicim bizimkiler de istemio!
    ben duvara resminiçizsem bi sene boyunca anlatsam yine yok, yok...
    ~~Z‚NoN~~

Motosikleti
    yamaha FZR '94
    olm sen yine al da evdekilerin haberi olmasınn...-)))))

hondacbr1100xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Cbf 150
    "Motosiklet sevdiğinizi ailenize baştan hissettirmelisiniz"

Motosikletlere ildi duymaya başladınız, onları gördüğünüzde heyecanlanıyor, garip garip sesler çıkarıyorsunuz. Cadde içinde giden motosikleti metrelerce takip ediyorsunuz. Otoyoldan hangi saatlerde daha çok geçtiğini tespit ederek o zamanda buda heykeli gibi yolun karşısında onun geçmesini bekliyorsunuz.. Anlayın ki bu davranışlar bu hastalığın size bulaştığını gösterir. Çaresi yok

Bu sevginizi ailenize (karşı çıkacağını bilsenizde) söylemelisiniz.. Bu hareketiniz size ileride büyük fayda sağlayacaktır emin olun.. Örneğin; 13 yaşından 19 yaşına kadar süren bir motor tutkunuz var ve 19 yaşına geldiğiniz de motor almaya karar veriyorsunuz.. Aileniz bunu hoş karşılayacak, motor alma isteğinizi bu 6 yıl ardından normal görecektir..

Bir de şunu düşünün ki 19 yaşına geliyorsunuz, ailenizin karşısına pat diye çıkıyorsunuz ve " ben motor alacağım" diyorsunuz.. Ben olsam kabul etmem Ama motor merakınızı biliyorlarsa daha hoş karşılayacaklardır Şöyle ki;

-Motor isteğinizi reddetmeyecekler çünkü siz eski bir hayransınız ve bu işe kafa koydunuz. ..Bırakamazsınız.. Onlar bunu biliyor..
    -Motor isteğinizi reddetmeyecekler çünkü motorcunun ne denli istediğini yapan, bu isteği uğrunda uğraşan (birazcık delioldugunu bileceklerdir..
    Bu davranış ailenizi bu isteğe biraz daha hazır hala getirecektir diye düşünüyorum..

Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı
    Örneğin; .Baba bak Atatürk'te zamanında motorlara ılgı duymus. Ustune bınmıs surmus.. Hatta satın bıle almıs bir tane.. (Ben gecen bır sıtede Ataturk ve Motosıklet diye bır baslık okumustum)..
    Bilgi;kucuk adami kibirlendirir,vasat adami sasirtir ,buyuk adami ise mutevazi yapar..

Motosikleti
    yamaha FZR '94
    vayy motorize bir liderimiz var. varda motorunun tekeri ince yan yatamaz. allah rahmet eylesin atam...

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    ilk motor tecrübemde kaza yapmıştım ailemden saklamak için arkadaşın evinde kaldım ertesigün eve gidince yazın sıcağında gömlek giydim kollarımdaki yanıklar gözükmesin diye ama ne fayda babam gördü ve anladı o gömleği çabuk çıkar dedi ve hemen hastaneye pansumana götürdü hiç bir şey söylemedi çünkü ben anlamıştım 3 hafta kollarım kabuk bağladı hareket edemedim ve düşündüm ya ölseydim sonrası ise 5 seneye yakın motor kullanmadım kullansamda çok acil durumlarda araba bulamadığım anlarda tek oldu
    asıl durum sonra başladı bu sene arkadaş motor aldı (mz'i) vitesli motor tecrübem hiç olamamıştı ve öğrendim şuan motoru ben aldım ondan beni körükleyen duygu her zaman racingler ve sesleri oldu burda araba herkezde araba var ama motorun keyfi bir başka oluyor sesi ve görüntüsü her zaman yeterli ilgili bakışlar için
    ama şunu anladım aile sözü dinlemek bazen faydalı onlarda anladı şimdi benim için motor ne kadar faydalı çünkü münübüs parasına her yere daha ekonomik gidebiliyorum ve ayrıca nede olsa kendi vasıtam istediğim zaman istediğim yere gidebiliyorum
    ERASER WİLL COME BACK

Motosikleti
    yamaha FZR '94
    de hadi hayırlısı.-))))))

Motosikleti
    motorsiklet , bilgisayar
    Ben aslinda motorlara karsi pek ilgili degildim. Beni motorcu yapan ailemdir
    Babam motor hastasi (ukalalik gibi olmasin ama) 4 tane motorumuz var. Babam herbiriyle ayri ayri ilgilenir temizler vs.. ben de binerim
    Ayrica babam annem ve diger 2 abim de motor kullaniyor
    Kontrolsuz guc,guc degildir

batucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bilgisayar,futbol ve motor
    ya bende zar zor motor aldırdım iki teker neymiş sağlıksızmış olmazmış ondan ATV kullanıyorum şimdi
    Herbalife ürünleri için pmden mesaj atın
    35 BTU 55

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler