Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

anahtarımı kaybettim :(

Motovento
    REKLAM ALANI
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    arkadaşlar bugün saat 10:30 11:00 saatleri arasında bahçelievler vergidairesi,hükümet konağı ve belediye binalarının olduğu mevkiye, nüfus müdürlüğünde işim olduğu için motorumu park ettim, bilenler bilir vergidaieresinin yanındaki kaldırımın (garanti bankası atm si yanı) oraya park ettim, montumu yanıma almadığım için kask su şişesi ve anahtar elimdeydi telefonum çalınca anahtarı kaskın içine atmışım iki elimi kullanmam gerekince kaskı oraya park etmiş 2 scooter den birinin selesinin üzerine koydum tabi anahtarda orada düşmüş , aradan 15 dakika ya geçti ya geçmedi hemen koştum geldim, orada düşürdüğümü anladım geldiğimde o iki scooter yoktu yeride bir araba vardı arabanın şoförü "anahtarımı arıyorsun dedi!?" evet dedim "burada motorcu buldu buraya geri koydu" dedi (kaldırımın dinindeki kum birikintisine) ama anhtar koyduğu yerde yoktu ya yanında aldı gitti yada bıraktığı kaldırım kenarından birisi aldı gitti

aslında anahtarı düşürdüğüm yer mobese ye 5 metre ama kim gidip kayıtlar bakacak kayıtt görsem ne göreceğim

üzerinde disk kiidi ve diğer iki halat kilitin anahtarı vardı disk kilidini kitlemiştim ama neyseki çantamdan hondanın yedek anahtarı çıktı. anahtarları alan bulan beni takip ediyordur endişesi ile motrun başındanda ayrılamadım

tek çare disk kilidini kırmaktı bende kilidi kırdım ve gittim

kıscası siz siz olun anahtarı kaskın içine atmayın neyseki yedek anahtar yanımdaymış disk kilitide çok kaliteli bişey olsa heralde açamazdım

anahtarımı bulan ve olduğu yere kaldırımı geri bırakan büyük ihtimalle motorlu taşıtlar vergi dairesine gelmiş motorcu arkadaşı kınıyorum insan bulduğu anahtarı girişteki güvenliğe bırakır eğer bıraksaydı oradan almıştım aslında arkasını dönse baksa önce motoru ve anahtarlıkta yada anahtarda yazan kocaman honda yazısını görüp anahtarı motorun bikenarına zulaya koyabilirdi

ben olsa dört döner ne yapar eder o düşüren kişiyi bekler yada bulurdum bunlar motorcu değil zaten apaçi
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Apachee62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsn

Kotu bı durum gecmıs olsun:(

Motosikleti
    Bmw F650
    Gecmis olsun.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    geçmiş olsun kasadan bütün elmalar malesef sağlam cıkmıyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)