Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Taksi terörü!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    hyosung gt 250 r
    Arkadaşlar gecen pazar gunu öğlen 2-3 gibi motosikletimle üsküdar ahmediye meydana doğru dikkatli bi şekilde ilerliyodum aynadan bi ticari taksinin kaptırmış geldığını gördüm nolur nolmaz diye adama el işaretiyle yol verdim taksı yanımdan süzüldü geçti 10-15 sanıye gecmedi adam baya bi yavasladı aniden, bende hızımı azaltarak taksiyi gecmek için sol tarafına girdim, taksının yanına tam sol tarafından girmişken adam sinyal filan hak getire birden sola doğru yasak u dönüşü yapmazmı benı aynadan görup hiç sallamadan, ne kadar fren yapsamda nafile taksının sol ön kapıdan vurdum.

Kazadan sonra oluşan fikrimse: Hani arkadaşlar hep derlerya taksinin minibüsün sağ tarafından gidilmez diye bence bu insan suretindeki canavarların olduğu yerde trafiğe cıkılmaz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1250 GSA
    Çok geçmiş olsun dostum.
    Ne yazıkki bizler trafikte görünmez olduğumuzu her zaman hatırlamak zorundayız.
    Umarım bu son olur.
    Tekrar çok geçmiş olsun kardeşim.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

victorist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Dün akşam bende D100 karayolunda eve giderken manyağın biri kamyonuyla arkamdan sürekli korna ve selletörle işaret ederek üzerime hızla geliyordu bende köprünün altından yeni kalkış yapmış ilerliyordum adam o kadar hızlı geliyorki dedim acaba freni felanmı patladı böyle yapıyor en sağa emniyet şeridine girdiğim halde hala sellektör korna devam edince beni ezecek zannettim ve kendimi allahdan o kenar yol geldide kırdım kenara kıl payı yanımdan geçti gitti baktım ilerde frenle yavaşlamak zorunda kaldı ve o zaman ne kadar küfür varsa yedi motor rodajda olmasa peşine gidecektim

resimde toprak gözüken yer şimdi kısa bir yan yol minibüs yolu gibi

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1250 GSA
    Alıntı victorist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün akşam bende D100 karayolunda eve giderken manyağın biri kamyonuyla arkamdan sürekli korna ve selletörle işaret ederek üzerime hızla geliyordu bende köprünün altından yeni kalkış yapmış ilerliyordum adam o kadar hızlı geliyorki dedim acaba freni felanmı patladı böyle yapıyor en sağa emniyet şeridine girdiğim halde hala sellektör korna devam edince beni ezecek zannettim ve kendimi allahdan o kenar yol geldide kırdım kenara kıl payı yanımdan geçti gitti baktım ilerde frenle yavaşlamak zorunda kaldı ve o zaman ne kadar küfür varsa yedi motor rodajda olmasa peşine gidecektim

resimde toprak gözüken yer şimdi kısa bir yan yol minibüs yolu gibi
    Hangi resimde?
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Motosikleti
    kawasaki 250r 2010
    geçmiş olsun kardeş

Motosikleti
    kanuni breton
    geçmiş olsun bn öyle durumlarda yolumu bile değiştiriyorum taksilerde bide bayn acemi şoförlerde çünkü gözümün önünde arkın düşmesine sebeb oldu kadının biri bide bişi yok dedi dön dü gitti kadın
    ::unsure::ÇaLıK::unsure::

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    gecen beşiktaşta canlı şahıt oldum ki kırk yıl düşünsem aklıma böyle laf etmek aklıma gelmezdı taksıcı minubüscüye yol vermıyordu .Minubus şöförü ındı aşağı taksıcıye dedıkı
    bak alırım plakanı müşterı gıbı bınerım taksıne kafanı keserım taksıcıde tık ses yok yanı bu tıp konuşmaları beğenmesekte demekki istanbulda harbıden serserı motorcu olacağız başka caresı yok

aksoyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125 ,pulsar ns 200 , kawasaki er6n
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gecen beşiktaşta canlı şahıt oldum ki kırk yıl düşünsem aklıma böyle laf etmek aklıma gelmezdı taksıcı minubüscüye yol vermıyordu .Minubus şöförü ındı aşağı taksıcıye dedıkı
    bak alırım plakanı müşterı gıbı bınerım taksıne kafanı keserım taksıcıde tık ses yok yanı bu tıp konuşmaları beğenmesekte demekki istanbulda harbıden serserı motorcu olacağız başka caresı yok
    oda güzel keserim kafanı diyecez herkese anlaşıldı
    Herkesten hızlı sürmek,yalnız süreceğinin garantisidir Zonguldak-MT

hattat_hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda ANF 125İ İnnova & honda sh 300i
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kasıtlı yapmıyorlar onların modeli öyle Ben trafikte denk geldikçe kınamanın da ötesine geçerek, kendisi ve ailesi hakkında düşüncelerimi de söylüyorum. Ama motosikletler için bir ayrım yapmıyorlar. Arabayla da trafiğe çıktığımda taksiciler hep sorun yaratıyor ama "motosikleti araçtan saymamak" gibi genel bir görüş olduğu için daha zor oluyor.
    otobüs minübüs ve taksi büyük çoğunluğu sadece kendi para kazanma hırsı yüzünden hiç kimseyi takmıyo.. aralarında en edepsileri taksiciler hepsi kötü değil ama büyük çoğunluk.. geçen fatihte trafiğin yoğun olduğu bir vakit iş çıkış saati.. dibime girdi arkadaşımda var korna çalışıyo aynadan baktım hani olurya belki hastafalan taşıyodur yol veriyim dedim ama baktım boş herif yavşaklık olsun diye korna çalıyo neyse ya sabır dedim sağa doğru yöneldim genede trafik sıkışık önümde araçlar yürüme hızı ile gidiyo.. adam geçerken bana arkadaşımında dizine gelecek şekilde sürttü hemen önüne kırdım durdurdum dalacaktık vatandaşlar ayırdı neyse yürüdü az ilerde müşteri almak için durdu bende yanında durdum ve ağzıma geleni söyledim sinirden... sonrada yavaş yavaş gittim ama adam şok oldu pek doğru değil ama yaptığım bazen insan sinirlerine hakim olamıyo işte

geçen başımdan bir olay geçti... önümde 3 araç önce sanırım trafik polisi gidiyo onun sağ ön şeridinde taksi normal seyreden bir trafik var.. taksi ani bir şekilde sağa müşteri almak için atladı ama tam trafik polisinin önüne polis az kalsın arkadan giydiriyordu.. polisin afallaması geçinde hemen anons etti... ticari sağa çek artık gereğini yapmıştır....

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    geçmiş olsun arkadaş,ama büyük metropollerde olagan şey bunlar.eğitimsiz insanların altına araç verirsen olucagı bu malesef.O yüzden bizlerin daha dikkatli olması lazım.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250
    arkadaşlar hepinize geçmiş olsun

ben her gün birilerine öldüreceksiniz bizi diye bağırıp deşarj oluyor gibiyim.

dün bizim okulun önündeki döner kavşakta duran arabanın arkasında durup telefonla konuşacaktım. adam geldi arabaya bindi son gaz geri gelmeye başladı, mesafe zaten 1 metre falandı ve önü de bomboş.

ben yan ayağı sürte sürte 50 cm kadar kaçtım lastik sürttü ve durdu. başladım bağırmaya, epey kalabalık toplandı adam da diyor ki motorcular heryere girip çıkıyor habire kaza yapıyorsunuz nolcak bu kadarcık şeyden.

o an gözüm döndü dedeye saldırmaya başladım, yunuslar geçiyormuş onlar ayırdı bizi. adam kaçar hızla gitti sonra

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)