Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mangal teli depo'yu Çizdi ! ! !

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    RAMZEY 124cm³
    öncelikle herkese selamlar
    arkadaşlarımla piknige giderken ben mangal telinni almıştım onudadeponun özeindeki fileye sıkıştırdım ama depoda 3cm lik kısmı sürtünme ile çizmiş çizik alan 3cm boyunda 1cm genişliğinde
    ARKADAŞLAR BURAYA NE YAPABİLİRİM !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Pasta at düzelir.Bendede olmuştu deponun üstüne pazar çantası koymuştum çizik çizik olmuştu pasta cila atıp bi tankpad aldım içim rahat şimdi
    HONDA

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    yakından görsem cevap verirdim.kendi arabalarımda ve arkadaşlarımın arabalarında öyle çizikler giderdimki hayran kaldılar..senin sorununuda yakından görsem ya kendim yardımcı olur yapardım yada fikir verirdim...
    ama şöyle diyelim.boyan verniksiz ise,alttaki astar görünmüyorsa ,çok aşırı derin değilse ,(metalik ve vernikli boya ise) vernik tabakasını tamamen geçmediyse çiziği yokedebilirim....ama dediğim gibi görmem gerek...
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Motosikleti
    YAMAHA fz6fazer 2007 - SACHS- cbf150
    depoyu degistir gitsin, baskada caresi yok. aklima baska bisey gelmiyor. yani ne yapilabilirki.
    http://difm :cat:

On7_li - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çizik yerin etrafına 2000 grit zımpara ile sulu zımpara yap,
    Çiziğin içini falan güzelce temizle ve çiziğin içini hafif bir tümsek olacak şekilde boya ile doldur. (rötüş)
    Rötüş boyası sürdüğün yer tamamen kuruyunca zımparanın altına sert bir lastik koyarak (terlik tabanı gibi) rötüş tümseklerini orjinal boya ile eşitle, tümsekleri yedir.
    Artık pürüz kalmadığına kanaat getirdikten sonrada güzel bir pasta cila yap tamamdır...
    [CENTER][B]Çarp tamponuma kır farımı, Bedenime zarar verebilirsin ama RUHUMA ASLA...[/B][/CENTER]
    [CENTER]:bounce:[/CENTER]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)