Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Artçının en rahat edeceği motor?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Hiç biriniz bilemediniz. Kymco mxu 500 ATV.
    Valla artcı olarak 200 kg biri bile oturabilir.
    Toprak yolda değil karda gider. Ayagınızı yere basmassınız bile.
    .....)))))
    Ya göründüğün gibi ol. ya da olduğun gibi görün.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tkalfaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750S DCT
    Bence genel bir cevap vermek lazım. Mesela spor tarzı motorlar DEĞİL.. Onlarda artçı rahatsız.. Bence de ya chopper ya da touring motorlarından biri en rahat.
    ---
    Honda NC750S..... Honda VFR 2008... Hyosung GT250R

EnDuRoCu_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Transalp i tek geçerim dostum.
    altı''AT''mış

Motosikleti
    , yamaha ybr125 (2005) di, Bajaj 125ST (2015) oldu
    bir adet burmang al + 2000 tl daha ayır birde cross motor al arazıye gideceğin zaman crossu al arkcın rahat etsin istediğinde burmangı sür.

veya goldwing al 2 oda 1 salon . mübarek motosiklet değil karavan.

isviçre cakısı gibi motor almak yerine işlevine göre motosikletler almak bana daha cazip geliyor.
    bmw F650gs alsan cok güzel endoru ama arkci için öyle ahim sahim rahat değil.
    goldwing alsan 60 milyar lik makine toza toprağa sokulmaz hem vstorum un arka celik cant olduğu için pek endurodan saymıyorlar.

Arka yaslanma yeri olduğu için cruiser motosikletler de rahattır.

aloavera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mct 250 - nc700xa
    Buyur arkadaşım hem parçası ucuz, keyifli hemde artçının en rahat edeceği bir motor.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...28310494/detay

Bu arada motor benim motorumdur. Keyfime Göre Yaptım

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Alıntı aloavera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buyur arkadaşım hem parçası ucuz, keyifli hemde artçının en rahat edeceği bir motor.

Abi bu ne!

gs500inanc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat e kaldı :)
    çok uğraşmışsın . umarım istediğin fiyattan alıcı bulursun.
    suzuki address 50cc=)yamaha dt125=)93 gs500=)99 gs500=)yamaha tt600=)99 er5=) virago 250=)92 kle500=)2004 gs500=) 2005 fazer)

aloavera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mct 250 - nc700xa
    Alıntı gs500inanc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok uğraşmışsın . umarım istediğin fiyattan alıcı bulursun.
    teşekkürler. inan bu motordan çok memnunum aslında bu motoru satmadan yeni motor almayı düşünüyorum yeni dizaynlarım için bu motoru zevkime göre yaptım ve açıkçası zev için satıyorum. evet fiyat digerlerine göre yüksek ama eşi benzeri yok ve oldukça ilgi çekiyor, beyeniliyor. bu masrafa yakın maaliyeti vardır.

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi hayatta çıkmam dağa tepeye, onbinlerce yılda kurulmuş medeniyete ihanettir bu

ama performans ve görünüm itibariyle çevik ve agresif motor seviyorum. touringide touringciyide sevmem, ateş istese yok derim, adres sorsa ters tarafa gönderirim

erdi tdm nasıl baktın mı?
    abi kusura bakma dün netten çıkmak zorunda kaldım. Baktım, gerçekten çok hoş makine. Bu da seçenekler arasında artık, ya D(e)L(i) 650 ya da TDM
    [COLOR="black"][B]Motorumun beygiri Senin Arabana yeter :bounce:
    ::kalbim:: Hayatımın Anlamı, Ömrüm, Vazgeçilmezim... Başak'ımmm::kalbim:: [/B][/COLOR]

sereye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah
    1.70 den uzunsan DL650, yoksa CBF600
    Sezai Rahmi YILDIRIM / Düzce / 1959 / T.Öğretmen

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı aloavera adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hacı abi ne yaptın öle o mct nin sıfırı 3050 lira yaf

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:31 ----------

Alıntı erdi_arikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi kusura bakma dün netten çıkmak zorunda kaldım. Baktım, gerçekten çok hoş makine. Bu da seçenekler arasında artık, ya D(e)L(i) 650 ya da TDM
    abisi tdm hiç tavsiye ettiğim bi motosiklet değil çok aşırı elektronik var bi kaç kullanıcı arkadaşım garip garip arızalar veriyo yolda diyolar
    v strom kesinlikle tavsiye ettiğim bir motosiklet kardeşim istersen sana facebok adrasimi verim gir fotoğraflarımıza bak adam v strom ile kros motosikletin çıktığı yerlere çıkıyor bizimle
    dur buraya yerleştirim fotoları

kim demiş hysung gt 650 enduro yapamaz diye
    gördüğünüz yer 3400 metre yükseklikte

kardeş sağda zor görünüyor motor ama çıçkanıs yaylası 3600 metreye çıktı oraya yol yok parikalardan geldi

arkadaşlar fotoğraflar çok oldu biliyorum hepinizden özür dilerim
    dl 650 nin ne çeşit yollardan gittiğini göstermem gerektiğini düşündüğüm için yolların da fotolarını koydum umarım motosiklet hakkında bir fikir sahibi olmuşsunuzdur
    (editör arkadaşlar biliyorum fotoları küçültmem gerekiyordu ama şu an işyerinde olduğumdan fazla vaktim olmadığından acele yaptım umarım anlayışla karşılarsınız)
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

sereye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah
    DL650 sahibi Alfisti nickli Dr. Bahadır arkadaşıma Sezai hocadan selam olsun.
    Sezai Rahmi YILDIRIM / Düzce / 1959 / T.Öğretmen

EmoTHEp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '10 Monster 696
    eğer dediğin gibi toprak yol da istiyorsan, kendi deneyimim, yamaha xt 660 a binmiştim artçı olarak, çok rahat olduğunu söyleyebilirim... sele altı ekzoz kullanan makineyi tavsiye etmem, toprak yolu silersen, v-strom, fazer, cbf 600 tavsiyemdir... naked motorda çok rüzgar yersin, tercih etmeyebilirsin o nedenle... hayırlı olsun şimdiden...
    Kim Ağlarsa Yalan Ağlar, Beni Bi'tek Duca'm Anlar...

Motosikleti
    Honda CBF 150
    arkadaşlar hepinize teşekkür ederim. toprak yol derken, beni köy yollarında , yaylalara çıkan yollarda yolda bırakmayacak, tutup da motorla cross yapmayı düşünmüyorum. Bir de BMW R 1150 GT var. V-strom BMW R 1150 RT arasında bir tercih yapacak olsanız avantaj ve dezavantajlarını sorabilir miyim?
    ::kalbim:: Hayatımın Anlamı, Ömrüm, Vazgeçilmezim... Başak'ımmm::kalbim:: [/B][/COLOR]

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Geçenlerde Adanadan Çanakkaleye gittik (2950 km), eşim ve ben hiç yorulmadık. Onun için tecrübelerimle CBF1000 tavsiye edebilirim
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçenlerde Adanadan Çanakkaleye gittik (2950 km), eşim ve ben hiç yorulmadık. Onun için tecrübelerimle CBF1000 tavsiye edebilirim
    Öncelikle tavsiye için teşekkürler. Birkaç soru sormak istiyorum izninizle.

1- Uzun yol ve şehir içinde yakıt sarfiyatınız ne oluyor acaba?
    2- Motosikletiniz üzerinden hiç inmeden artçıyla bu yolculuğunuzda en fazla kaç km gittiniz?
    3- Motosikletiniz bugüne kadar hiç arıza verdi mi? Verdiyse nasıl bir arıza verdi?

Bu sorularımı yanıtlarsanız çok sevinirim

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı erdi_arikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle tavsiye için teşekkürler. Birkaç soru sormak istiyorum izninizle.

1- Uzun yol ve şehir içinde yakıt sarfiyatınız ne oluyor acaba?
    2- Motosikletiniz üzerinden hiç inmeden artçıyla bu yolculuğunuzda en fazla kaç km gittiniz?
    3- Motosikletiniz bugüne kadar hiç arıza verdi mi? Verdiyse nasıl bir arıza verdi?

Bu sorularımı yanıtlarsanız çok sevinirim
    1- arkadaşım şehirler arası 100 km de 5 şehir içi 5.7 ila 6.5 arası yakıt sarfiyatı var
    2- yukarıda resimlerini verdiğim arkadaş iki ay önce artçısıyla beraber hiç durmadan 900 km gitmişler (sadece benzin almaya durmuşlar)
    3- arkadaşım suzuki Türkiye de sattığı motosikletin arkasında duran tek firma 2007 v stromların piston sekmanında sorun varmış bütün 2007 v stromların piston sekmanını ücretsiz olarak değiştirdiler herhangi ufacık arızasında bile servisi sizi tatmininizden öte bir memnuniyetle karşılayacaktır bundan haberiniz olsun
    yani suzuki aldığına zerre pişman olmayacaksın
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Alıntı dileozi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    artçının rahat edeceği en iyi motor seçeneği naked motorlardır.
    töbe töbe
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1- arkadaşım şehirler arası 100 km de 5 şehir içi 5.7 ila 6.5 arası yakıt sarfiyatı var
    2- yukarıda resimlerini verdiğim arkadaş iki ay önce artçısıyla beraber hiç durmadan 900 km gitmişler (sadece benzin almaya durmuşlar)
    3- arkadaşım suzuki Türkiye de sattığı motosikletin arkasında duran tek firma 2007 v stromların piston sekmanında sorun varmış bütün 2007 v stromların piston sekmanını ücretsiz olarak değiştirdiler herhangi ufacık arızasında bile servisi sizi tatmininizden öte bir memnuniyetle karşılayacaktır bundan haberiniz olsun
    yani suzuki aldığına zerre pişman olmayacaksın
    çok teşekkür ederim verdiğin harika bilgiler için üstat zaten aklımda sadece v-strom var, başka alternatif düşünmeye çalışıyorum yapamıyorum

125cm3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

çok amaçlı olsun + az yaksın yani honda deauville

lastik tipiyle oynarsın endruo olur , artçı zaten rahat , turing cam + koruma demiri + geniş yan çantalar (kapaklarını değiştir sadece) + combine abs + 100km de 90km hızla 3.0lt 130-140km hızla 4.0lt-4.5arası (yakıt oranlarında gidilen hızı söylemeyi unutmayalım lütfen) yani ekonomik + çok amaçlı (yan rüzgar koruma kış için + şaft yağlama problemi yok + imoblizer + dengeli kıvrak + ağır (uzun yolda viyadük, tır, bölgesel iklim şartlarında süpriz çıkarmaz rüzgardan etkilenmez) torklu makinadır her vitesde üzmez .

her güzelin bir kusuru vardır ; 160 iyi hızdır hem sakin sakin geze geze gider GELİRSİN SAĞ SALİM önemli olanda budur.

şekil 10 numara daha görüpte kimseden 7den düşük not almadı
    kışın daha çokça kullanırım 140 la yolların dere gibi aktığı yağlu havalarda arabaları sol şeritten sağa çok atmışımdır.
    RUHLA BEDENİ AYIRIN , İKİSİNİN İHTİYAÇLARI FARKLIDIR.
    darwin hakli evrim dogru ama insandan maymuna donusum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)