Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

200 cc lik scooterlardan hangisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2002 Aprilia Atlantic 500
    arkadaşlar 200 cclik scooterlar hakkında ne düşünüyorsunuz.şu an piyasada bir çok markanın 200 cc lik scooterları rekabet halinde fiyatları genelde 6000 ila 7500 tl arasında değişmekte gilera runner,kymco (dink i,peopleS,like)aprilla scarabeo,honda(150 likte olsa busınıfa dahil edilebilir) ps i,yada dylan,sym(joyrıde 200i,hd evo 200),piaggio(beverly200,liberty200,carnaby200,x8 200,x9 200)vespa(gt 200,px 200)peki sizce bunlardan hangisi yada hangileri fiyat performans açısından öne çıkıyor,özellikle bu tip motorları kullanan test eden arkadaşlar yazarlarsa faydalı olur düşüncesindeyim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

kymco dink 200i modeli hem görünüş hemde özellik bakımından çok güzel bir scooter. Ama 2010 model oldugu için pek bi deneyimli kişiler oldugunu sanmam bu motor hakkında, daha 2. el piyasasına bile düşmemiş

Motosikleti
    2002 Aprilia Atlantic 500
    Alıntı CihanEfe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kymco dink 200i modeli hem görünüş hemde özellik bakımından çok güzel bir scooter. Ama 2010 model oldugu için pek bi deneyimli kişiler oldugunu sanmam bu motor hakkında, daha 2. el piyasasına bile düşmemiş
    sadece dink 200i değil diğer 200cclik motorlar hakkında bilgisi ola yokmu acaba?

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Arkadaşım ben 10000 km.boyunca 2008 model Kymco People S 200 kullandım.

Diğer marka-modelleri kullanmadım bir fikrim yok.

Ama hiç bir sorun çıkarmamışken tarz değiştirmek uğruna canım scooterimi geçen ay sattım.

Şimdiki aklımla satmazdım ne olursa olsun devam ederdim.

Konforuyla gücüyle sorunsuzluğuyla her zaman gönlümde yeri olacak bu model. İşte bir kaç fotoğrafı;

Bildiğim kadarıyla artık bu modelin enjeksiyonlusu çıkıyor.

Her ne marka-model olursa olsun bence en çok dikkat edilecek husus scooterin 16" jantlı olmasıdır.

O kadar rahat-güvenli sürüş sağlıyor ki değme kayfine...

Motosikleti
    honda-ınnova cbf 150
    herkes people diyor.

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    people a okadar para verebiliyorsan ,aprilia scarabeo yu kaçırma ,ağustosun ortasında 2011 modelleri gelcekmiş enjeksiyonlu ,su soğutmalı 19bg ,beyinde çift yazılım var eco sport kullanım tuşu ile gücünü ayarlıyabiliosun,ben 750km ye geldim çok memnunum 100kmde 3,1 litre benzin yakıyor,2kişi bile çok iyi çekiş ve hızlanması var değerlendir ve araştır derim

İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Sym hd 200 üde unutma.
    HONDA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)