Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yine ben yine sorun (=

Motovento
    REKLAM ALANI
    -eren- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Değişik bir sl 150
    Ark hayırlısıyla motoru parçalıyorum bende kurtuluyorum sizde Gelelim soruna:
    Motorun muayenesi yok (daha önceki açtığım başlıkta belirtmiştim)
    Motoru komple söksem trafikten men etmeden .(go cart yapmayı düşünüyorum).İlerde ne gibi sorunlar çıkarır ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sorun tabiki cıkar.motorn vergileri birikcek öle böle biton borc cıkcak sana daha sonra motor yüzünden haciz gelck.trafik cezasından geldi daha önce basıma.illa yapcaksan hurdaya cıkar motoru.ayrıca trafikte go cart a izin vermezler heleki motosiklet ruhsatını gösterirsen adama (= gel sn vazgec bu istn

Motosikleti
    Değişik bir sl 150
    Alıntı rapsy_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sorun tabiki cıkar.motorn vergileri birikcek öle böle biton borc cıkcak sana daha sonra motor yüzünden haciz gelck.trafik cezasından geldi daha önce basıma.illa yapcaksan hurdaya cıkar motoru.ayrıca trafikte go cart a izin vermezler heleki motosiklet ruhsatını gösterirsen adama (= gel sn vazgec bu istn

Vazgeçmeyi düşünmüyorum Daha detaylı bir şekilde yardımcı olursa arkadaşlar karar vercem.Çıkma motor alabilirim.Teşekkürler

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    şimdi arkadaş doğru yazmış trafikten men edilmeyen aracın vergisi muayenesi işler ve bunlar ileride sıkıntı yaratır

zaten go cart trafiğe çıkan bir araç değil bir nevi spor aracı zaten plakalı go card da yoktur

kısacası o motordan sıtkını sıyırdıysan trafikten men ettir sonra ne yaparsan yap
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Arkadaş Go-Cart ile trafiğe çıkacağını söylememiş ki.. Trafikten men ettir, hurdayla felan mı artık nasıl olur bilmiyorum. Sonra al güzel bir go cart yap. Sevdim bu fikri...

Motosikleti
    vespa et4 150cc
    go cart nasıl yapacaksın ya?

Motosikleti
    Değişik bir sl 150
    satoyama:trafikle işim yok en mantıklısı men ettirmek yada çıkma motor almak.
    Syanur:Bende sevdim bu fikri umarım herşey yolunda gider
    dilekedi:Baya araştırdım zamanında sonra vazgeçmiştim.Şimdi tekrar başladım araştırmaya güzel planlar buldum baya da basit .Biraz ugraş sonucu güzel birşey çıkcak sanırım

Alıntı -eren- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ark hayırlısıyla motoru parçalıyorum bende kurtuluyorum sizde Gelelim soruna:
    Motorun muayenesi yok (daha önceki açtığım başlıkta belirtmiştim)
    Motoru komple söksem trafikten men etmeden .(go cart yapmayı düşünüyorum).İlerde ne gibi sorunlar çıkarır ?

muayene yok diye motormu parcalanır?motorunda yaptıgın degısıklıklerden oturumu muayeneden gecmedı?sorunu anlayamadım

Motosikleti
    Değişik bir sl 150
    Alıntı greyhorse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    muayene yok diye motormu parcalanır?motorunda yaptıgın degısıklıklerden oturumu muayeneden gecmedı?sorunu anlayamadım
    Muayeneyi yaptırmadığım için parçalamıycam.Ama ilerde sorun çıkarcak o yüzden muayenesini yaptırıp satıcam en mantıklısı bu .Go cart içinde çıkma motor alcam. Yada başka motosiklet.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)