Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dün başımdan geçen bi olay.

Motovento
    REKLAM ALANI
    BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    Dün sabah 10:30 sularında Sultangazi den alibeyköy üzerinden taksime dogru tin tin yolda gidiyordum yolda ilerlerken trafik ara ara sıkışıveriyordu derken havanın kapalı oluşuyla beraber bunaltıcı bi sıcaklık daha fazla bunalmadan bi an önce gidiyim diye hızlandım aralardan tin tin araçları sollayıp geçerken arkamdan sollamaya geçen bi araç gördüm audi a4 idi sanırım arkadanda bana selektör çakıyor çekil yolumdan diye bende aldırış etmeden yoluma tam gazdevam dedim neyse aralardan bana yetişmeye calısıyor onu solluyor bunu solluyor tabi bende öyle bi ara yol açıldı hızımız 100 120 gidiyoruz bu arada efendi solladı beni tabi yol çift şeritli olmasına ragmen hala ısrarla gazlıyor dedim anlaşıldı bu efendinin canı yarış istiyor ben bizim gidiş istikameti şeritten ilerlemeye devam derken önümüzde keskin virajlarda cıkıveriyor tam keskin bir viraj daha derken tabi ben temkinli yolu bildigim için viraja girmeden kestim gazı tam virajı yarılamıştım önümüzde minibüs virajda durmuş yolcu alıyor ben hızımı kestigim için durdum eleman onu görür görmez geliş şeridine dalar gözü kara karşıyada bakmaz o sırada göre bildigim 2 yaya adam geliş yönünün ters yönüne doğru yürüyorlardı sanırım belkide karşıya geçiyorlardı sırtları dönük ileri gidiyorlardı minibüsü tam solladı 2 adam arabanın önünde adamın teki kendini atıverdi kaldırıma bi baktım çat diye bi ses geldi Araba adama çarpmadı allahtan aynası çarptı arabanın aynası paramparça baktım hiç oralı olmadı tam gaz devam etti aynanın çarpmasıyla adamı kaldırıma attı bu arada önümde duran minibüste hareket etti bende ilerlemek zorunda kaldım adama ilerde kırmızı ışıkta tam yetiştim diyecektim neden vurdun kaçtın diye adam benim geldigimi görünce kırmızı ışıkta durdugu halde pati çekip gazladı gitti Ben bu konuda suçlumuyum bilemiyorum ama adamın canı yanmıştır olanlarda kusurum varsa üzgünüm.
    Yolver gitsin .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    herşeyi geçtim de plakasını neden almadın?? alıp polise ihbar etmeliydin.ya arabanın aynasının parçalandığı gibi Allah korusun adamında kolu parçalandıysa ,maddi durumu kötüyse,çalışamayıp evine ekmek götüremezse.evdekiler....v.s v.s birçok konuda malesef suçlusun kardeşim....
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    Alıntı sametagir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herşeyi geçtim de plakasını neden almadın?? alıp polise ihbar etmeliydin.ya arabanın aynasının parçalandığı gibi Allah korusun adamında kolu parçalandıysa ,maddi durumu kötüyse,çalışamayıp evine ekmek götüremezse.evdekiler....v.s v.s birçok konuda malesef suçlusun kardeşim....
    Malesef düşünemedim herşey bi anda oluverdi iş işten geçmişti ama Öyle bir durum olursa yolda EDS kameraları çok idi derhal plakasından tespit edilir ciddi bir durum olursa.
    Suçluyum ama üzgünüm elden birşey gelmiyor malesef..
    Yolver gitsin .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)