Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ben ne diyeyim şimdi ???

Motovento
    REKLAM ALANI
    Rebornx4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 150nk
    Antalya´da ışıklı kavşakta yasak olduğu halde kamyonetle sola dönen Taylan Balci, yeşil ışıkta geçen 22 yaşındaki Serkan Bakar´ın kullandığı motosikletle çarpıştı.

Ağır yarlanan Bakar ve arkasında oturan annesi 44 yaşındaki Ayşe Bircan Ateş´e ilk müdahaleyi polisler yaptı. Talihsiz gencin nefes borusuna kaçan dilini parmağıyla çıkaran polis, gencin nefes almasını sağladı.

Kaza bu saat 07.00 sıralarında Atatürk Bulvarı üzerinde meydana geldi. 20 B 4209 plakalı kamyonetiyle limandan şehir merkezi istikametine giden 30 yaşındaki Taylan Balci, İl Sağlık Müdürlüğü Kavşağı´nda yasağa rağmen sola dönmek istedi. Bu sırada karşıdan yönden gelen ve kendisine yeşil ışık yanan 22 yaşındaki Serkan Bakar´ın kullandığı 07 BOC 05 plakalı motosiklet kamyonete çarptı. Kamyonetin sağ kapısına çarparak yola savrulan Bakar ve arkasında oturan annesi Ayşe Bircan Ateş ağır yaralandı. Ekip aracıyla kavşaktan geçen polisler, olaya müdahale ederek ambulans çağırdı.

Kanlar içerisinde hareketsiz halde bekleyen ve kaskı başından fırlayan motosiklet sürücüsü Bakar´a ilk müdahaleyi olay yerine gelen trafik polisi yaptı. Talihsiz gencin nefes borusuna kaçan dilini parmağıyla çıkaran polis, gencin nefes almasını sağladı. İki ambulansla Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ve Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi´ne götürülen anne- oğul tedaviye alındı. Bir süre olayın şokunu üzerinden atlatamayan kamyonet sürücüsü Taylan Balci, "Dönüşün yasak olduğunu gösteren tabelayı fark etmedim" dedi.

Sağlık raporu için hastaneye götürülen Balci daha sonra polis merkezinde ifade verdi. Kazayla ilgili soruşturma sürüyor.

DHA

http://haber.mynet.com/detay/yasam/y...me_haber_image

Ne diyebilirim ki ben şimdi bu olaya... Öküz oğlu öküz bir kamyon şöforu, kaskının bağını bağlamamaktan başkta hiçbir suçu olmayan bir motosikletli ve kAZA. Kamyoncuya ne mi olmuştur? Burnu bile kanamamıştır tahminen. Söylenecek söz yok bence...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    allah tan acil şifalar diliyorum .
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Tıpkısının aynısını pazar gunu yasadım panelvandı ve sacı sakalı bembeyaz bir dede kullanıyordu zorakı yavasladım o da hızlıca gecmeyı basardı.

Senın anlayacagın benı gormesıne ragmen gecmemı beklemeden ıstedıgını yaptı.

Carpsam ne olacak kı ona nasıl olsa oturdugu yerde canına bısey olmayacak.

Bana ne olacagı da umrunda degıl.

Oysakı kıme nezaman ne olacagını sadece Allah bilir. Kimse kendini garantide sanmamalı.

Arkadasımıza ve aılesıne buyuk gecmıs olsun. Umarım tez zamanda saglıgına kavusur.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    Allah anne-oğula acil şifalar versin.Allah hepimizi cani, kural tanımayan, bilinçsiz, motosiklet antipatiği dört teker ve üzeri sürücülerden korusun...
    Motosiklet Misyoneri Etrafımda motosiklet ve motosiklet sürücülerine karşı cephe almış, sığ görüşlü veya olumsuz düşünen her tipteki insan itinayla bastırılır, yıldırılır, görüşlerinin olumlu yönde değişmesi için var güçle konuşulur.

Motosikleti
    151 RS
    Alıntı Ömercik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah anne-oğula acil şifalar versin.Allah hepimizi cani, kural tanımayan, bilinçsiz, motosiklet antipatiği dört teker ve üzeri sürücülerden korusun...
    Amiiinnnnnnnn
    [B][I]ßiz YoLa çıktıkLarımızı YoLda ßuLdukLarımıza Değişmeyiz... [I][/B]

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    "Dönüşün yasak olduğunu gösteren tabelayı fark etmedim" dedi.

Bak negüzel söylemiş adam,hepsi bu kadar işte
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    O öküz muhtemelen tabelayı farketmiş, ama nasılsa gelen motosiklet sittir eeett demiştir.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Allah acil şifalar versin...
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Bu öküz oğlu öküzlerin hepsi tabela görmedim şunu farketmedim derken yalan söylüyorlar zaten Bunların çoğu tabelayı da görüyor, motoru da görüyor, sallamıyorlar, bu lavukların çoğu için kurallara uymak racona terstir, erkekliğe aykırıdır.... Olan olduktan sonra "görmedim abi"

Rebornx4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 150nk
    Beyler bayanlar siz siz olun şu kaskınızın kilidini lütfen bağlayın. Bağlamıyorsanız da lütfen takmayın bari görüş açınız daralmasın. İlk darbeyi absorbe etmekten başka hiçbir işe yaramaz kilidi takılmayan kask. Uçar gider baştan.

Motosikleti
    CBF150-2011-Silver
    bunlar yüzünden motosiklet almama ailem ve dostalarım karşı çıkıyo bitsin artık böyle şeyler geri zekalı insanlar motorculara denk gelmesin. motoru kullanan kardeşime ve annesine allahtan acil şifalar diliyorum. allah hiçbir motorcu kardeşimize böyle şeyler göstermesin. sağlıcakla kalın dostlarım
    olumune bu sevda..

rasta07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NT700 v Deauville
    Arkadaşlar biraz iddialı olucak ama inanın türkiyenin en kötü trafiği antalyadadır , en kötü şöförleride antalyadadır , ne zaman ne olacağı belli olmayan bir trafik burası , kim netarafa sapar nerde frene basar bilemezsiniz , şöförlerimizin çoğu zeka özürlüdür ne yazık ki , arkadaşa geçmiş olsun diyorum ...

Motosikleti
    CBF150-2011-Silver
    kardeşim dediğin doğru gibi sanki kavşak kazaları falan genelde antalya bölgemizde oluyor çok sıcak bi memleket olduğundan mı acaba gerçi benim bulundum yerinde sıcaklıkta kalır yanı yok ama
    olumune bu sevda..

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Alıntı rasta07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar biraz iddialı olucak ama inanın türkiyenin en kötü trafiği antalyadadır , en kötü şöförleride antalyadadır , ne zaman ne olacağı belli olmayan bir trafik burası , kim netarafa sapar nerde frene basar bilemezsiniz , şöförlerimizin çoğu zeka özürlüdür ne yazık ki , arkadaşa geçmiş olsun diyorum ...

15 senedir antalyada yaşan biri olarak bu söze çok çok katılıyorum apaçi gençlerimiz ana caddeler şahinle doğanla hacı muratla yanlıyor antalya deil sanki teksas walla adam şahinle sağa dönüyor sola dönüyor illa bi yanlıycak artislik yapcak sadece kendi menfatini düşünen bir toplum yönergesi içinde ilerler olduk

Bu arada Arkadaşa Ve Annesine Acil Şifalar Dİliyorum...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:39 ----------

Alıntı AzRaİL42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

15 senedir antalyada yaşan biri olarak bu söze çok çok katılıyorum apaçi gençlerimiz ana caddeler şahinle doğanla hacı muratla yanlıyor antalya deil sanki teksas walla adam şahinle sağa dönüyor sola dönüyor illa bi yanlıycak artislik yapcak sadece kendi menfatini düşünen bir toplum yönergesi içinde ilerler olduk

Bu arada Arkadaşa Ve Annesine Acil Şifalar Dİliyorum...
    Not:Ben Antalya M-T Olarak En Kısa Zamanda Toplanıp Bir "MOTORCUYU GÖR" Eylemi Gerçekleştirilmesi Taraftarıyım Sessiz Kaldıkca Kimse İplemez Oldu İyce.
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

Motosikleti
    vespa et4 150cc
    Alıntı bazen25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O öküz muhtemelen tabelayı farketmiş, ama nasılsa gelen motosiklet sittir eeett demiştir.
    kesinlikle böyle düşünmüştür, çok kızgınım şu anda

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)