Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Hangi Model

Katılımcı sayısı
16. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Yamaha Virago 250

14 87.50%
  • Monero 250

0 0%
  • Bisan Roadstar 250

1 6.25%
  • Borelli Ledow

0 0%
  • Keeway Supershadow 250

1 6.25%
Birden fazla seçeneğe oy verilebilir.

Motosiklet seçimi yamaha virago 250 mi çin versiyonlarımı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 1100 Classic
    Arkadaşlar merhaba !

Motor alacağım yardımınız istiyorum. Yaş 30 Bu sebebten insan çıldırırmıymış derken o ince çizginin üstünde dans etmeye başladığımı farkettim iki motor arasında kaldım ve ustalardan kullananlardan piyasa ile ilgili bilgisi olanlardan yardım ve tecrübelerinizi paylaşmanızı isteyeceğim motor kullanmaya yeni başladım tarzım chopper bunun dışında başka motor kullanmam kullanamam istemiyorum çünkü. Önümde 2 seçenek var ilki yamaha virago.internette 2. el buldum xv 250 3000-3500 TL ye bırakıldı 1999 model 40000 km tüm bakımları yapılmış lastik akü vs değiştirilmiş 1 yıl masrafsız ruhsat sahibinden. ikinci seçenerek ise Monero 250 2550 TL ye sahibinden sitesinde 0 motor var hadi onuda geçtim 2000-2250 arası 9000 km 12000 km de motorlar deneyimimi arttırmak için alıyorum başlangıç motorum olacak moneroyu ileride satarken zarar ederim düşüncesindeyim viragoyu satarken daha az zarar olur kanısındayım. bilgi ve tecrübelerinize ihtiyacım var. Bu segmentte Çin motorlarımı ''0'' yada ikinci el yoksa orjinal 30-40,000 km yamaha virago mu ? şimdiden teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Kesinlikle virago.

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Elbette oyumu Yamaha'ya kullandım, her ne kadar bu marka şu an firma olarak sorunlu olsa da...

Çinli alma durumunda kalırsan Roadstar'dan başkasını da düşünme bence.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)