Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Cagiva 125 race satışa bakın !

Motovento
    REKLAM ALANI

yazmıyorum shamyl abicim ben alcam dedimmi almışımdır bitti ben kafama koydummu bitmiştir . istersen 2000 e satim sonunda alcam ok. görüşmek üzere...hemde sarısını alcam ilk ben alcam türkiyede ok alıncada resimleri koycam boşver satılmazsa satılmasın. bi dahamı gelcem.hadi kib

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yamahaybr125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sayın Steroid ;
    Birinci mesajjinda demissin ki: "Cagiva 125 race satışta oldukça sağlam"
    Son mesajinda demissin ki: "ilk ben alcam türkiyede "

Bu arada Cagiva ile ilgili yazilan (parcalari pahalidir, motor sesi kotudur, cok yakit yakar vb...) her turlu olumsuz yoruma da israrla karsi cikiyorsun.

Kusura bakma ama okudugum tum bu yazilar bende soyle bir his uyandirdi: "Senin bir sekilde Cagiva satisindan cikarin var"

Eger samimi bir sekilde Cagiva 125 iyidir diyorsan, lutfen rakibi olarak algilanan motosikletlerle bir performans(parca fiyati, yakit sarfiyati vb.) ve satis sonrasi hizmetler konusunda karsilastirma yapar ve kaynak gosterebilirsen cok daha inandirici olabilirsin diye dusunuyorum.

Tum motosiklet dostlarina saygilar

ybr arkadaşım öncelikle şunu söyliyim benim valla hiç bir çıkarım yok ben sadece çok beğendim bu motoru . sen öyle algılamış olabilirsin senin kendi düşüncen benim işim var mesleğim var onlamı uğraşcam yani. ben derbi alcaktım kesin ama bu gelince bunu düşünüyorum o kadar. bu arada yakıt parça olarak masraflı olabileceğini bende tahmin ediyorum ama . ben race sevdiğim için bunun tipi çekti beni bildiğimde marka bende bunu almayı düşünüyorum o kadar . anladınmı çıkar mıkar hikaye yani ne çıkarım olcakki. sadece bikaç arkadaş alırsak belki ikram yapabilir aldığımız yer diye düşünüyorum oda alan olmasada farketmezzzzzzzz.ben zaten bunu istemesem bu parayı gözden çıkarmadım. kib hocam byeeee...

artı şunu söliyim ben yakıt parça servis olaylarınada karşı çıkmadım onu nerden çıkardın ben sadece motorun güzelliğiyle ilgili yorum yaptım kendince. bana yazdığım bi o konuda bişey gösterebilirmisin . nerden çıkarıyonnnnn anlamadım.

evet arkadaşlar bu arada derbinin fiyatınıda 7500 e çekmişler. belliydi zaten düşeceği 8500 satamazlardı

HAYALBUYSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF - R6
    o motoru 6000 den yukarı fiyata almak uçuk bi hal alır. Aslanlar gibi hyosung 250 gt dururken o sinek sesli motora o kadar para vermek yazık arkadaşlar....

Derby reklamlarında ali desidero yu kullanacakmış......

napim abi ben taktım artık alacaz yolu yok.

arkadaşlar heyooo yokmu kimse...

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Cok para bu motorlar ve 125 cc 4500 euro . Cok daha ii bir motor alirim bu paraya.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

beyler rs 125 replica nın 2. eli varmı piyasada hic duydunuzmu almayı dusunuyorum bu makına hakkında yorumu olam duyan bılen varsa bızı aydınlatsın cumleten ippss

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    başlık bu bölüm için yeterli bilgiyi içermiyor motosohbete taşıyorum
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

bach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R
    cagiva italyan motorsiklet markası. şirketin asıl faaliyet alanı otomobil aksesuarı üretmekmiş bir şekilde motorsiklet işine girmişler ve iyi de yapmışlar. her avrupalı gencin lise yıllarında sahip olmak isteyeceği küçük motor hacmine sahip modelleri vardır...özellikle motokross ve naked bike konusunda haklı bir üne sahiptir.. resmi sitesi www.cagiva.it

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler