Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Cagiva 125 race satışa bakın !

Motovento
    REKLAM ALANI
    zipir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6
    yapma arkadaşım bea yazık o paraya 9000lira 125lik motora yazık valla hem alırken parça var buluruz getiririz derler aldıktan sonra zor bulursun yada çok beklersin parçaların gelmesini aprilianın bile parçaları zor bulunuyo bunlarınkini nası bulcan kimbilir hem o makinanın iğrenç bi sesi vardır çok benzin yakar görüntüsü güsel olabilir ama çok zarar edersin satarken elinde kalır yok ben satmam en az 2-3 yıl binerim deme sakın valla en fazla 1sene kullanırsın sonra sana yetmez o motor....
    benden sana tavsiye parana göre biraz araştır beğenmezsen yine bunu al..
    1-honda cbf500 9000lira cıvarı
    2-kawasaki er5 8400lira
    3-kawasaki er6n 10800 lira
    4-hyosong gt250r 7850 lira
    5-suzuki gs500 9000lira civarı
    bunlar sıfır fiyatları ve belki indirim bile yaparlar pazarlığa bağlı acele etme......
    KARTAL GOL GOL GOL

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

saol arkadaşım tavsiyelerin için yalnız ben bunu düşünüyorum çok araştırdım ama gs 500-er6 yı sevmiyorum malesef. ben derbi düşünüyodum ama cagiva gelince bunu alcam ben 1.5 sene binerim yine nerden baksan. sonrada 600 lük bi race tamam yeter . ama taktım abi mito ya alıcam. bide yetmez demişsin ama 34 beygir bu makina baya güçlü yani bence

zipir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6
    hayırlısı olsun ne diiim
    KARTAL GOL GOL GOL

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Litresi 15 küsür olan yağlardan yaktığını unutma bu makinanın Aynı sınıftki Aprilia'dan da daha pahalı hem
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

iki depoda bir mi yağ dolduruluyodu acaba ?

lubof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

AMAN Dikkat ARKADSLAR

Arkadaslar bu tip makinalar genelde yarıs amaclı gelistirilmis ,kucuk hacimden yuksek guc ureten makinalardır:Bu yuksek gucu cok yuksek devirlerde calısarak elde ederler(13-16 bin )Bu sebeple kullanılan tum parcalar motor aksamı icin ozel uretilirler vede cok pahalıdırlar.
    Ayrıca bu tur motorlar bu yuksek gucleri bolca yakıt tuketerek (vede yag)elde ederler kucuk bir aprilanın zamanında neredyse zzr 600 kadar yaktıgına sahidim.
    Son olarakta surekli yuksek gaz cvirmek gerektiginden cok sık vites degistirmek gerekiyor cok konforlu kullanısa sahip degiller.
    SANIRIM BÜTÜN BÜYÜ RÜZGARDA GİZLİ..

HAYALBUYSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF - R6
    125 Lik iki zamanlı race almak isteyenler derbinin videosunu bi izlesinler....

Arkadaşlar aletlerde sadece görüntü var başka bi şey yok. Aynı Cıbır lar gibi. cıbır cıbır giden bizim CBR 125 ler bile sesleriyle biraz durumu kurtarıyorlar.

Ancak derby , cagiva , aprilla gibi 2 zamanlı replica ların sesi aynı sinek vızırtısı gibi akdeniz bölgesinde ekzostları çıkarılan 103 lük pejo veya mobilet gibi ses çıkarıyorlar.... Derby nin videosunu izlerseniz o kadar hızlı aletler olmadıklarını belli bir devirden sonra kasıldıklarına şahit olabilirsiniz.

Eğer ki diyorsan yok ben alacam. Alacaksan en iyisini al aprilla al.... Mitoylan mutoylan uğraşma.....

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    husqvarna isveç markasıdır.
    evet öledir .....
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

bbrr arkadaşım sen ne diyosun cagiva konusunda fikirlerini bekliyorum.

BoneXXX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bir Gun Bende Esecegim...
    Egzos borusu flut kadar ince Flut gibi ses cikariyorsa cok kotu ;) HYOSUNG GT250R ALIIIN
    [b]***BIR GUN BENDE ESECEGIM...[/b]

onrbab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    eskiden di yok artık
    BoneXXX +100000000 HYOSUNG GT250R
    tip olarak ezer geçer
    bence ama tabi karar yine senin

arkadaşlar diyorum şöyle bikaç kişi alalım beraber gezelim .ducati yavrularıyla dikkat ettiyseniz ducatiyle tamamen aynı tipi

neyse fuarada az kaldı orda görücez artık arkadaşlar ama bence şu an en iyi 125 racing hem 35 hp ben tek tutuyorum ...

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    steroid arkadaşım tamam en güçlü 125 cc 35 hp onu kabul ediyoruzda sen yüksek hızlara çıktığında bu motoru nasıl durdurucan 2 zamanlı olması çok büyük dezavantaj 4 zamanlı olsa hani yine motor frenini kullanırsın ,

bide madem 125 cc racing'e taktın kafayı bence git honda CBR125'i bi yakından gör bu senin dediğin markadan çok daha kullanışlı olduğunu görürsün
    hem görünüş olarak hem fiyat olarak hem performans olarak seni tatmin eder

ama yok ben daha güçlü bişey istiyorum diyosan o zaman hyosung GT250R al oda 30 hp civarı ve fiyatı ondanda ucuz....
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

biloo arkadaşım cbr 125 i biliyorum zaten tutmuyorum onu çok zayıf .ben hepsini bolca araştırdım ve cagivada karar kıldım zarar edebilirm satarken farketmez.Bu arada derbi düşünüyodum başta ama mito gelince ondan vazgeçtim.çok yüksek hızlara çıkmam ayrıcada frenleride iyidir tahminim bu motorun.çok kaliteli bi motor ayrıca taktım abi ben buna alacam sarısını hemde 600 alcaktım race ama vazgeçtim birden fazla uçmıyım dedim.BU arada iki arkadaşım 600 le başladılar direk bişeyde olmadı ama sakat abi ben yavaştan sağlam öğrenim bu işi.Bu motor baya satıcak bence ! pahalı ama biraz.

bu arada yaş 28 boy 1.80 yani.cbr 125 altımda ufacık kalır bilal arkadaşım başka seçeneğim yok olsaydı bakardım .

hyosung ada bakmadım ama bakıcam pek çekmedi beni ama güzel makina.

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    inş.senin için hayırlısı olur , gönlündekine kavuşursun ama yinede ben sana GT250R'a bi bakmanı öneririm , sakın marka fanatikliği falan yapıyo sanma verdiğin paranın layıkını alman için diyorum,

bu arada flood yapmışsın son attığın mesaja eklicen bişeyler olursa değiştir butonuna basarak altına ekleyebilirsin
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

tamam onada bakıcam dostum saol kib ...

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    steroid, yaz oraya abicim, sen bu motoru almazsın...kimse de almaz, alırsa da satamaz
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler