Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu motora ne dersiniz ?Zongshen ZS250-5 Cruiser?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Wolker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caracal 200
    Kayseri şehrinde 2. elde satışta gördügüm bu motor için sizden görüş beklemekteyim, ilgi ve alakalarınız için teşekkürler ( google filan baktımda bek birşey çıkmadı )

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...u-motor/detay/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Her Çinli motor gibi albenisi çok yüksek..Ben tipini beğendim açıkçası ve lifandan sonra gördüğüm ikinci V motorlu Çinli cruiser..

Düşünülebilir bence..Ama servisi yedek parçası nasıldır bilemem tabi..

Bu arada sıfır ve 2 yıl garantili olarak satılan bir Mondial 250 mct nin fiyatıyla aynı fiyatta haberiniz olsun..

Tabii linkteki motorun çanta sistemi ve sis farları mevcut..
    Valla baktıkça tipi daha çok hoşuma gitmeye başladı

Güzel marka ve görüntü fakat yedek parçası bulunmazsa çirkin hal alabilir önce yedek parçasının varlığı gelir.

Wolker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caracal 200
    @osbourne
    Hocam haklısın mct 250 ve caracal 200 ile aynı fiyat aralıgında haklısın ama motorun tipi cidden çok çok hoş ama yedek parçası nedir bende bilmiyorum hani sizler biliyor musunuz diye sorma ihtiyaçı gördüm

@motorhocası
    Kesinlikle öncelik yedek parça geriside yalan ...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Bu markanın aynı tarzda 150'lik olan modelini kullanıyorum. Kullandığım model olarak sorunsuz bir motor. Benzini bitmedikçe kolay kolay yolda kalmazsın. Çoğu kullanıcısı da bu görüşte katılır. Ancak yedek parça bulmak pek kolay olmayabilir. Benim kullandığım modelde hiç öyle bir sıkıntım olmadı. Zaten olsa bile aynı parçayı kullanan bir çinli kesilkikle var. Ama bu model Türkiye ye az sayıda geldiği için bir süre sonra custom yapmak zorunda kalabilirsin Ama yine de alınabilir.

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    tip olarak çok güzel ama sonuçta bir çinli olması
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yedek parça sıkıntısı olabilir. Carancal ve Mct 250 ye bakmanı tavsiye ederim.

zenbora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Street Triple
    Alıntı Wolker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kayseri şehrinde 2. elde satışta gördügüm bu motor için sizden görüş beklemekteyim, ilgi ve alakalarınız için teşekkürler ( google filan baktımda bek birşey çıkmadı )

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...u-motor/detay/
    Görünüş ve fiyat olarak bence çok güzel bir motor. Diğer özelliklerini daha iyi bilenler yanıtlar

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    çakma Vmax. Motor aksamı için fazla telaşlanma. tüm v makinalar gibi bunun motoruda aynı. Ama kaporta için birşey diyemeyeceğim.

Sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Forumdan Uzaklaştırıldı
    motor Lifan ın V motoruna benziyor.
    Zongshen Çinde kaliteli üretim yapabilen firmalardan biri hatta BMW ye silindir ürettiğini okumuştum bir dergide.
    bazı sarf malzemeleri motoliz.com da var.
    Ancak aksesuar ve modele özgü parçalarda sorun yaşayabilirsin.

Motosikleti
    honda-ınnova cbf 150

mahoretti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    o şimdi YAYA...
    ZONGSHEN çindeki kaliteli fabrikalardan biri. Bende scooter'ı vardı. Ustam, makinesini çok beğeniyordu. Sağlamlığından ötürü.... Birde yakından görüp incelemek lazım tabi...
    DİKKAT..! İleri derecede Cruıser bağımlısı, plastikle yaklaşmayın. Kriz anında yeterli dozda kromaj gösterilmelidir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)