Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

127 km/h ile radar, sonuc : 270 TL

Motovento
    REKLAM ALANI
    Aragorn78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Motosiklet federasyonumuzun araba ile motorsikletin hız limitlerini eşitleme konusunda gerekli girişimleri yapıyor olması lazım.
    HONDA Hayat ONDA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    resmi bizimle paylaşabilirmisin ? merak ediyorum

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Alıntı qsTah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resmi bizimle paylaşabilirmisin ? merak ediyorum
    Gönderdikleri fotoğraf siyah beyaz, sadece motorumun plakasına odaklanmıs bir resim var, yani plaka haric ben bile doğru düzgün görünmüyorum kaskımdan tanıdım kendimi 5 kez fotokopi çekilmiş kadar soluk bi resim yani, evine böyle bi ceza gelirse görürsün yakından

Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    19 bin lira asli değeri olan 1.4 bir araca tüm vergileriyle beraber 34 bin lira ödüyorsak benzinin %76 sını vergi olarak ödüyorsak telefon faturamıza gelen fiyata ötv dahil edildikten sonra çıkan fiyata kdv ekleniyorsa! avrupalı emekliler ayda 3000 € emekli maaşı alıp ülke ülke gezip 2. baharını yaşarken yurdum emeklisi 600 lira aylıkla sürünüyorsa tüm bunlar ve daha birçok şeye rağmen 10 senedir içine düştüğümüz duruma sesimizi yükseltmiyorsak! değil 270 lira 1270 lira ödemeye layığız! soyup soğana çeviriyorlar birsürü saçmalığın kisvesi altında! geçmiş olsun canım Türkiyem... geçmiş olsun tanımsız arkadaşım!
    Master of Davar

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Sürçü lihsan eylersem affola ama suçu birazda kendimizde arasak...
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Motosikleti
    2017 nmax155. 2012 hyosungGV250
    Alıntı y.infernal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorlar için hız 70 km/h mi ?

Ülkemizde motorların ezik bir taşıt aracı olduğu yetkililer tarafından tescillenmiş yazıklar olsun
    walla bende yeni öğrendim. benim makina 110 geçmiyor diyede sevinip duruyordum .tüh napcaz şindi.!

Motosikleti
    Kanuni Breton 125
    Hayret valla bu büyük şehirlerde yaşanlara. Allah yardım etsin diyorum. OSMANİYE Motor konusunda türkiyenin en önde gelenlerinden biri ama ben daha motordan radara düşen bi tane adam bile duymadım. ve burda toplasan 5 tane 1000 cc lik motor yok. hepsi 125 CC ile 250 CC arası + (MZ+JAWA+PLANET+MOBİLYET) ve ben düz yolda 125-130 dan aşşağı giden motorsiklet görmedim ama hiç radar cezası ödeyen yok burda ??
    >>> Gençliğine Güvenip erken Derken ; Belki Elveda Bile diyemezsin GİDERKEN...!!!

Motosikleti
    Artık Yok...
    okan bayülgen bir programına trafik genel müdürünü almışdı adam trafik genel müdürünün gözünün içine baka baka ben plakamı kıvırıp ogs den öyle geçiyorum protesto ediyorum demişdi.. temde radar olduğunu yeni duydum bu paralı kısmındamı yani gişeleri geçdikden sonramı yoksa geçmeden öncemi sanırım geçmeden öncedir..

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    benim arkadaş kgs den geçerken kartı okutmuş geçmiş sonra adrese ceza gelmiş kaçak geçtin diye :D o gün bu gündür arkadaş tek harf kapalı geziyo :D

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)