Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

1 Haftalık tatilime 2000 km Tecrübesi..

Motovento
    REKLAM ALANI
    cihan_34_ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    S.a Abilerim Ablalarım Arkadaşlarım 2 senedir izin alamamanın vermiş olduğu ve son zamanlarda kafamın iyice şişmesinden dolayı 1 hafta içinde iznimi kullanıcam ve En büyük hayalim olan Motorum ile Ege turu yapmam. Bakımlarımı filan yaptırdım periyodik olarak 4800 km de motorum 6000 e kadar istanbula dönerim düşüncesindeyim olmazsada Hondanın servisimi yok ;) Düşüncesi adı altında 18 yaşında aklı başında 1 i büyük 2 si hafif sıyrıklı Kazam olmak üzre 3 Tane Ayrı deneyimle baş koydum bu yola. Yolculuğa tek başıma İstanbul / Fatihten çıkıcam avcılar arabalı vapuru ile Bandırmada inip Kuşadasına kaptırmayı düşünüyorum ordan Gümüldür Ürkmez İzmir ve Memleketim Eski Foçaya gidicem inşaallah Yola çıkarken yanıma sadece sırt çantamın içinde elbiselerim ve full koruma ekipmanlarımla çıkıcam bunlar dizlik bel koruma full koruma motor montu lazer lz 6 kask reviti h2 gt kışlık deri eldiven ve bunlar içinde 500 tl nakit ile Yola çıkıcam Motorum Cbr 125 2009 Düşüncelerinizi Merak ediyorum..
    Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz... heybetini gizli tut gidişin ölümü korkutuyor...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    semihg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy's 125-Honda PCX 125- X-max 250-CBF 150
    Ne diyelim,hayırlı yolculuklar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500
    Şimdiden hayırlı yolculuklar, dikkat et hız yapma yeter, bu arada demek eski foçalasın, benim askerlik yaptığım yerdir, harika bir yer asker sonrası dört sefer gitme kısmetim oldu, nede olsa 18 ayım orada geçti, biraz komandoculuk oynadık yani... foçada benim içinde denize gir, aman deniz kestanelerine dikkat..

fusuy364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ful koruma, az gaz, çok seyir diliyorum

Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Alıntı wanda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdiden hayırlı yolculuklar, dikkat et hız yapma yeter, bu arada demek eski foçalasın, benim askerlik yaptığım yerdir, harika bir yer asker sonrası dört sefer gitme kısmetim oldu, nede olsa 18 ayım orada geçti, biraz komandoculuk oynadık yani... foçada benim içinde denize gir, aman deniz kestanelerine dikkat..
    Teşekkür ederim Abim Askeriye karşısındaki ipli ağdan atlıcam senin için :D Merak etme Oranın Çocuğuyum En iyi 2. Askeriyenin genci olarak sabahın 5 inde yaylalar yaylalarla uyandık Komando olamasakta mavi beremizle İzledik sizleri. Senin yerinede gezip tozucam abim hatta ordayken bu foruma yazarım inşallah.
    Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz... heybetini gizli tut gidişin ölümü korkutuyor...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500
    Şöyle birde foçanın resimlerini çekersen hele hele alayın dışardan resimlerini çekersen çok güzel olur bende onları arşivime alırım özledim foçayı, ama öyle ümid ediyorumki bu ay içinde gelme imkanımız olacak, kendi arabamızla iki arkadaş bir tura çıkıcaz çanakkaleden başlayıp alanyaya kadar, foçayada uğramak istiyorum, sana iyi tatiller FOÇALI CİHAN..

Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Alıntı wanda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şöyle birde foçanın resimlerini çekersen hele hele alayın dışardan resimlerini çekersen çok güzel olur bende onları arşivime alırım özledim foçayı, ama öyle ümid ediyorumki bu ay içinde gelme imkanımız olacak, kendi arabamızla iki arkadaş bir tura çıkıcaz çanakkaleden başlayıp alanyaya kadar, foçayada uğramak istiyorum, sana iyi tatiller FOÇALI CİHAN..
    Sağol abim Çekicem inşallah Bende çok özledim 2-3 yıldır gidemiyorum fena özledim sanada İyi tatiller Bakarsın karşılaşırız orda

emir27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    500 tl az geldi sanki bana :S
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur.

aSuBaYaH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iki teker
    Alıntı emir27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    500 tl az geldi sanki bana :S
    günümüzde kart kullanımı yoğun olduğu için o kadar nakit para fazla bile

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    cıhan kardeşim hayırlı yolculuklar dılerım . gıtmeden yolunda düşerse bana uğrayabılırsın aman dıkkatlı gıt yolun acık olsun

Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Alıntı aSuBaYaH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günümüzde kart kullanımı yoğun olduğu için o kadar nakit para fazla bile
    Doğru söylüyorsun üstad zaten topu topu 4 sefer depoyu fullerim buda 160 tl ye patlar gidip gelmek için iyi fiyat okadar yol ;) E birde Babaneme uğrıcam yolda kaldım param bitti hikayesine ondanda en az 200 alırım al sana Kredi kartı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:57 ----------

Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cıhan kardeşim hayırlı yolculuklar dılerım . gıtmeden yolunda düşerse bana uğrayabılırsın aman dıkkatlı gıt yolun acık olsun
    Abim senin işyerinemi uğrıyım ? Anlamadım

Motosikleti
    KLE 500
    Cihan, aynı yolculuğu aşağı yukarı aynı zamanlarda ben de yapmayı planlıyorum.
    Şimdiye kadar yaptığım en uzun yolculuk öğleyin yola çıkıp akşama kadar 350 km yol tuttu.

Sınırlı tecrübemle söyleyebileceğim tek şey, yorulduğunu hissettiğin anda dinlenmen lazım. Dikkatinin dağıldığını anlayamayabiliyor insan...

Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Alıntı cityrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cihan, aynı yolculuğu aşağı yukarı aynı zamanlarda ben de yapmayı planlıyorum.
    Şimdiye kadar yaptığım en uzun yolculuk öğleyin yola çıkıp akşama kadar 350 km yol tuttu.

Sınırlı tecrübemle söyleyebileceğim tek şey, yorulduğunu hissettiğin anda dinlenmen lazım. Dikkatinin dağıldığını anlayamayabiliyor insan...
    Eywallah üstad ben birde kapanıyorum yarışcılar gibi motora arka dişliyide ufalttım düz yolda 160 ı dayıyorum 12 lik dişli taktırdım aynı performansa lastik daha hızlı dönüyor ama yokuşta çok yavaşlıo o ayrı.. 2 motor gideriz bakarsın.

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    hayırlı yolculuklar cihan.güzel rota kısmetse bir ara bizde kaçarız dimi sinan motorun yakıtını iyi hesapla nakitte sıkıntın olmasın sonra tatilin canını sıkar.fazla gazlayıp motorunu yorma sonuçta 125 cc motor unutmamalı.kazasız belasız yolculuklar sana.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cihan_34_ist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a Abilerim Ablalarım Arkadaşlarım 2 senedir izin alamamanın vermiş olduğu ve son zamanlarda kafamın iyice şişmesinden dolayı 1 hafta içinde iznimi kullanıcam ve En büyük hayalim olan Motorum ile Ege turu yapmam. Bakımlarımı filan yaptırdım periyodik olarak 4800 km de motorum 6000 e kadar istanbula dönerim düşüncesindeyim olmazsada Hondanın servisimi yok ;) Düşüncesi adı altında 18 yaşında aklı başında 1 i büyük 2 si hafif sıyrıklı Kazam olmak üzre 3 Tane Ayrı deneyimle baş koydum bu yola. Yolculuğa tek başıma İstanbul / Fatihten çıkıcam avcılar arabalı vapuru ile Bandırmada inip Kuşadasına kaptırmayı düşünüyorum ordan Gümüldür Ürkmez İzmir ve Memleketim Eski Foçaya gidicem inşaallah Yola çıkarken yanıma sadece sırt çantamın içinde elbiselerim ve full koruma ekipmanlarımla çıkıcam bunlar dizlik bel koruma full koruma motor montu lazer lz 6 kask reviti h2 gt kışlık deri eldiven ve bunlar içinde 500 tl nakit ile Yola çıkıcam Motorum Cbr 125 2009 Düşüncelerinizi Merak ediyorum..
    Hayırlı olsun bakalım, biz de büyük ihtimalle seninle aynı zamanda, 1 haftalığına Didim-Çeşme taraflarında olacağız kısmetse, ama motorla olup olmayacağı henüz belli değil.
    Yalnız bir tavsiyem olacak, sırt çantası uzun yolda yorar seni, bence artçı selesinin üzerine bir fileyle tutturursan daha rahat edersin, hatta depoüstü çanta da düşünebilirsin daha fazla eşya almak istersen yanına.
    Yolda ne kadar hafif olursan o kadar az yorulursun.
    Bir de lastik spreyi, alet takımı, vizöre yapışacak sinekleri temizlemek için kullanacağın bir bez mutlaka bulunsun yanında, telefonunun şarjı da tam olsun.
    Şimdiden hayırlı yolculuklar.

Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun bakalım, biz de büyük ihtimalle seninle aynı zamanda, 1 haftalığına Didim-Çeşme taraflarında olacağız kısmetse, ama motorla olup olmayacağı henüz belli değil.
    Yalnız bir tavsiyem olacak, sırt çantası uzun yolda yorar seni, bence artçı selesinin üzerine bir fileyle tutturursan daha rahat edersin, hatta depoüstü çanta da düşünebilirsin daha fazla eşya almak istersen yanına.
    Yolda ne kadar hafif olursan o kadar az yorulursun.
    Bir de lastik spreyi, alet takımı, vizöre yapışacak sinekleri temizlemek için kullanacağın bir bez mutlaka bulunsun yanında, telefonunun şarjı da tam olsun.
    Şimdiden hayırlı yolculuklar.
    Eywallah emre Abim zaten 600 f Paramda birikti yani kredi kartım hazır. bu yolculuğu yaptıktan sonra ekim gibi filan alıcam kısmet ise ;) benimkini 5000 den sayıp üzeri k. kartına taxit

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cihan_34_ist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eywallah emre Abim zaten 600 f Paramda birikti yani kredi kartım hazır. bu yolculuğu yaptıktan sonra ekim gibi filan alıcam kısmet ise ;) benimkini 5000 den sayıp üzeri k. kartına taxit
    Hadi bakalım, uzun yol tecrübesi de edinmiş olman iyi olacak büyük makineye geçmeden önce, hayırlısı olsun kardeşim.

Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi bakalım, uzun yol tecrübesi de edinmiş olman iyi olacak büyük makineye geçmeden önce, hayırlısı olsun kardeşim.
    Teşekkür ederim abim Verdiğin bilgilerin çoğu aklımda buraya üye olduğumdan beri yeşim ablamla sen çok şeyler kattınız bana sizi seviyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)