Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ilk motorumu seçmeye yardım!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar 3-4 ay kadar para sorunları dolayısıyla paket elamanı olarak çalıştım.tahmin edeceğiniz gbi activa kullanıyordum.en başlarda acemi olduğum için yorum yapamadım ama sonradan iyi olduğuna karar verdim sonrada bi tanede ben alıcam dedim rokkolar fiyat ve görünüş olarak hoşuma gitti hem 150 cc.ama yinede bilgim ...çok az seviyede.2.5-3 tl arası en az sorunla kullanabileceğim tipide biraz güzel olcak bi motor alcam ve ilk motorum olcak.2.el düşünmüorum.deer 152 lere baktım tipi en çok hoşuma gden oydu ama nedense bu kanunilerden ii bahsetmiolar.YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER (sıfır scooter)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Aykut kardeşim " Kawasaki D-Tracker 125 " sıfırı 7.500 tl ama seninde bir ayrıcalığın olur türkiyede pek görülmez;) benim önerim bir şey daha şöyle bir markalrı gez test yapma şansın varsa test et çünkü motoru sen kullancaksın biz değil test etmen yararlı olabilr..... İlerde de kawasaki Versys alırsın;)

saol yardımın için ama kardeşim durumum yok okdar ondan 2.5 milyar verebilirken bile sorun çıkartmasını düşünüp kahrolmiim diorum uygun ve gderi olan bi motor yani..zor dmi :D

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Bence Mondial 250 mct al. Madem ki bu merdiveni tırmanmaya başladın kısa sürede scooter ihtiyacına cevap veremez hale gelecek. Hiç olmazsa cc. yükseltme isteğin gibi bir düşüncen oluşana kadar dağda ve şehirde yoldaşın olur.

Motosikleti
    yamaha xj6 diversion
    piaggio FLY100 İKİNCİ EL AL

arkadaşlar bayagı bi araştırdım kymco agility de karar verdim ama o da 3500 tl...büyük bi ihtimal mondial rf 150 alcam 1500 e 1 sene kadar kullanırım diorum sonra elime para geçince agility alırım... ii mi?

MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    0 mı olucak illaki Kardeş. Yapma etme.
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

Motosikleti
    250cc lik chooper
    Alıntı aykutbednam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bayagı bi araştırdım kymco agility de karar verdim ama o da 3500 tl...büyük bi ihtimal mondial rf 150 alcam 1500 e 1 sene kadar kullanırım diorum sonra elime para geçince agility alırım... ii mi?
    bende mondial in scooteri vardi 2 sezon bindim toplamda 6bin km yaptim o sirada sadece bir kere bodrum didim arasinda egsoz patladi onun haricinde bir sorun cikarmadi ama çin mallarının bana göre ömrü 2 sene yani garanti bitmeden motoru elden çıkarmak gerekir. Çin malı alıyorsan sıfır almalısın ve makina 10bin olmadan elden çıkartmalısın yoksa başın çok ağırır

Motosikleti
    Artık Yok...
    paran az o paraya çinli seçeneğin bile limitli kısıtlı.. bence sıfır alıcam diye kasma çünkü sıfıra yakın ikinci elde çok kaliteli motorlar var bir sevdayla motor alıp yatıranlar var alıp yanlış tercihden dolayı sürmeyi beceremeyenler var motoru ilk başda alıp sonra beğenmediğinden satanlar var.. yani ikinci elde çok ucuza çok alternatifler bulursun dikkat çekici bir şeyde isitiyorsan illa maksi scooter segmentindeki motorlara bak neticede büyük motor her zaman bir şekilde dikkat çeker..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)