Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklete Atatürk İmzası

Motovento
    REKLAM ALANI
    _w_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Breton 125
    Arkadaşlar mOtosikletime Atatürk imzası yapmaya karar verdim...
    sizin fikirlerinizi almak istiyorum hangi resim daha iyi diye (photoshopla yaptım)
    1.resim (orjinali)

2. resim

3. resim

yada plakaya yapmak istiyorum polisler felan sorun olur mu _?

4.resim (orjinal)

5.resim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Resim 2 guzel . Plaka sikinti olabilir , sonucta poliste hakli, her vatandas plakasi ile kafasina gore oynasa olmaz. Kendi kimligin ile oynamak gibi bir sey. Guzel olmus
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    resimlerden bişey anlamadım ancak Ata'mızın imzası heryerde güzel durur....

ben motorun ön camına yaptım ayrıca bir kaskımın vizörünün sol tarafına küçük diğer kaskımın ise tam arkasına orta büyüklükte yaptım.
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

ozturkkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma GW250 F
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resim 2 guzel . Plaka sikinti olabilir , sonucta poliste hakli, her vatandas plakasi ile kafasina gore oynasa olmaz. Kendi kimligin ile oynamak gibi bir sey. Guzel olmus
    bir ara kırmızı TC sticker ı yapıştırıyorlardı hiç sorunla karşılaşanı görmedim . Sanırım polisler bu tür şeylere müsamaha gösteriyor . Ama tabiki problem olma ihitmali vardır.
    You Shook Me All Night Long ..... Kıyamet gelsede kopsak

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    plaka sıkıntı olur bencede. Ama diğerleri güzel olmuş.

Bu da benim motorumdan.

depomda göçük olmasa daha güzel görünecek ama bu şekilde de güzel oldu bence. Aliağa'dan geçerken bir benzin sitasyonunda gördüm ve kafamda bir lmba yandı. Aldım ve orda yapıştırdım. Motoru botyattıktan sonra yine yapıştırdıp üstüne vernik attıracağım.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    2. foto Plakaya yapma bence sorun çıkabilir.

y.infernal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VW Polo
    Ben grenaja yapmıştım , bir ara polisten ceza yemekten kurtuldum

Motosikleti
    APRİLİA RS 125 ..

bende farın üstüne yapıştırdım herkezler beğenio

Motosikleti
    Cok Yakında
    plakada sorun çıkartır ama depoya grenaja vs. güzel durur
    KASKSIZ SÜRÜŞ MÜ? EVİNE DÖN EVLAT:bounce:

Bende Tr yazımı kırmızı yapıp kırmızı şerit çektim plakama.Gayet güzel oldu.Benim anlamadığım şey Türk Bayrağı kırmızı değil mi?:D Neden plakalar mavi.Hadi bakalım cevaplar.Bence grenaja yaptır dostum imzayı şu anda benim kolumda var.Ama geçici arada asetat kalemi ile tazeleyip kullanıyorum

MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    Alıntı immortalboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende Tr yazımı kırmızı yapıp kırmızı şerit çektim plakama.Gayet güzel oldu.Benim anlamadığım şey Türk Bayrağı kırmızı değil mi?:D Neden plakalar mavi.Hadi bakalım cevaplar.Bence grenaja yaptır dostum imzayı şu anda benim kolumda var.Ama geçici arada asetat kalemi ile tazeleyip kullanıyorum
    avrupa birliğine uyum amaçlı kendi kendimize yaptığımız bir saçmalık diye biliyorum mavi plakayı

Bence bayrağı soldaki imzanın yerine yapıştırıp sağ tarafa da daha belirgin bir imza yerleştirebilirsin. Hem daha sade ve şık görünür gibi. Zevk senin.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı ozturkkaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir ara kırmızı TC sticker ı yapıştırıyorlardı hiç sorunla karşılaşanı görmedim . Sanırım polisler bu tür şeylere müsamaha gösteriyor . Ama tabiki problem olma ihitmali vardır.
    Bu sebepten ceza yiyen çok oldu hatta haber olmuştu.

Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    2. resim banada hoş geldi, plakada sakıncalı olabilir...

Aşağıdaki iki resim photoshop'tur...

Uzun zamandır araştırmaktayım. Suya ve güneşte solmaya dayanıklı sticker basan biyer bulunca motorumun ön camına K. ATATÜRK imzası, kaskımın arkasınada Osmanlı logosu düşünüyorum... Saygılar...

Motosikleti
    Yaş Tutmuyo alacam inş.
    osmanlı logosu gzl olurda cok ufak duruyor bu resımde mesela kask sadece tek renk olsa arkasında kocaman bı osmanlı logosu daha hoş durabilir.

Motosikleti
    GT250R
    Plakaya yapmak sıkıntı çıkartabilir ama hazır Atatürk imzalı plakalıklar var. Arkadaşım oto aldığında böyle bir plakalık hediye etmiştim ona, uygun bişey. hepsiburada'dan almıştım. Yalnız yatay plaka içindi o plakalık (dikeyi var mı bilmiyorum) ve otomobil içindi. Modifiye ederek motoroda takılabilir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)