Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

özenli motosiklet yıkama servisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    bugün ilk defa motosikletimi farklı bir yıkamacıda yıkattım. iyiki de yıkatmışım. o kadar özenli ve o kadar detaylı temizlediler ki şaşırdım ve sonrasında teşekkür ederek ayrıldım.

yaptıkları ise diğer bir çok yıkama servisinin yaptığı gibi "sabunla su tut kurula gitsin" tarzında değil.
    önce suya benzer bir sıvı püskürtüldü en ince noktaya kadar 5 dak. kadar sonra köpük benzeri bir madde püskürtüldü ve yine 5- 10 dak. kadar sonrasında su tutularak yıkama yapıldı. sonra tekrar o köpük benzeri madde püskürtüldü ve yıkandı.
    daha sonra motosikletim başka bir bölüme alındı ve orada da motosikletin her tarafı en ince detayına kadar hava ile kurutuldu. sonrasında da başka bir sıvı püskürtüldü ve kurulandı.
    en son da boyalı metal ve plastik aksamlar için parlatma işlemi yapıldı. isterseniz yıkama sonrası zincir de yağlanıyor. bütün bunlar için 10 tl ödedim ve bence oldukça makul bir fiyat.

ve sonunda oldukça memnun ve teşekkür ederek oradan ayrıldım. artık her yıkamada oraya gideceğim.

yıkamacı ümraniye atakent ışıkları geçtiğinizde ilk ışıklardan sonra sağdaki BP istasyonunda ki yıkamacı. ustanın adı ise Suat.
    Suat usta motosikletten korkmasına ve benden uzak olsun demesine rağmen sanki kendi motosikletini yıkıyormuş gibi ilgilendi motosikletle.

bu özenli ve hesaplı yıkama servisinden memnuniyetimi ve nedenlerini sitedeki arkadaşlarla paylaşmak istedim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Maxiyi geçince Tansaş'ın yanındaki Bp var orası mı,Ata-2. Teyzemler kuzenler orada oturuyor,tavsiye edeyim. Gelince de yıkatırım sağol.

Motosikleti
    honda xl 200
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maxiyi geçince Tansaş'ın yanındaki Bp var orası mı,Ata-2. Teyzemler kuzenler orada oturuyor,tavsiye edeyim. Gelince de yıkatırım sağol.
    Ata 2 değil, Atakent. Mithatpaşa cad. üzerinde ki BP . Ümraniye sanayi sitesine giderken.

Alıntı raven71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ata 2 değil, Atakent. Mithatpaşa cad. üzerinde ki BP . Ümraniye sanayi sitesine giderken.
    Orada heryer Atakent Ata-2 desene.

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Aracınızın özenli yıkanmasını istiyorsanız ya sabah erkenden ya da mesai bitimine yakın yıkatacaksınız yoğun bir an da gittiğiniz de motosikletleri yıkarken çok özen göstermiyorlar...tabi sizin bahsettiğiniz işlemler oldukça hoşuma gitti..
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    5 dakikalik mesafedeyim. güzel oldu öğrendiğim
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Aynısını burda (bahcelievlerde ) 5 TL ye yapıyorlar Lastikler arka bagaj falan cilalanıyor ayrıca lastıklere yag sokuc de sıkıyorlar yıkamdan once Kopuk falan 10 numara cıkıyor motor. Baska yerlere de goturdum daha fazla paralar vermeme ragmen hem kotu yıkadılar hemde uste paravereceklermıs gıbı gonulsuz yaptılar araba ile aynı para ve daha cabuk bıtıyor buna ragmen sakı ben degıl onlar musterı neyse akşam akşam delenmeyeyım iyi yıkamacılar da var yani
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

overrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda wave 110i
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynısını burda (bahcelievlerde ) 5 TL ye yapıyorlar Lastikler arka bagaj falan cilalanıyor ayrıca lastıklere yag sokuc de sıkıyorlar yıkamdan once Kopuk falan 10 numara cıkıyor motor. Baska yerlere de goturdum daha fazla paralar vermeme ragmen hem kotu yıkadılar hemde uste paravereceklermıs gıbı gonulsuz yaptılar araba ile aynı para ve daha cabuk bıtıyor buna ragmen sakı ben degıl onlar musterı neyse akşam akşam delenmeyeyım iyi yıkamacılar da var yani
    Bahçelievlerin neresinde dostum, adresi verebilir misin?

Motosikleti
    honda xl 200
    Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 dakikalik mesafedeyim. güzel oldu öğrendiğim
    belki rastlaşırız

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı overrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bahçelievlerin neresinde dostum, adresi verebilir misin?
    Tabi veririm nedemek

Soğanlı çavuşpaşadan eski vergi dairesine giderken tam bağlar lisesinin karşısında köşede .
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

KBC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    izmirde tavsiye de bulunacak arkadaş var mı acaba ? çiğli -bornova- hatay bu civarlarda ?
    En iyi motorcu torununu motorunun arkasına alıp dolaştıracak kadar yaşayan motorcudur.
    Kötü motorcular bu günleri asla göremez.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    İşine ve müşteriye saygısı varmış demek ki...gezi sonrası motoru yıkatmaya yer arardım...bende uğrarım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

coolsoul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xl650 Transalp
    Alıntı KBC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    izmirde tavsiye de bulunacak arkadaş var mı acaba ? çiğli -bornova- hatay bu civarlarda ?
    aynen katılıyorum izmirde yıkamacı tavsiye edecek kimseler yok mu? (buca, şirinyer civarlarında)

Motosikleti
    seyhan 250
    fatih ilçesinde bildiğiniz özenle adam gibi yıkayacak yer var mı peki orası uzak kalıyo yawff

Turintr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xvs 650 Sport
    Bende yakınım. Ama kendim yıkamayı seviyorum :D

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    ankarada adam gibi motosiklet yıkayacak bi yer bilen varsa da yazıversin lütfen :((
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Dogan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crypton T115
    izmir bornova küçük parkta türkü cafenin orda vardı. adam sadece motosiklet yıkıyor. binanın bodrum katında. motoru özel asansorle indiriyor. 10 tl yıkamadı 10 tlde zincir temizleme ve yağlama.

KBC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Alıntı Dogan88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    izmir bornova küçük parkta türkü cafenin orda vardı. adam sadece motosiklet yıkıyor. binanın bodrum katında. motoru özel asansorle indiriyor. 10 tl yıkamadı 10 tlde zincir temizleme ve yağlama.
    kardeşim öncelikle teşekkür ederim peki sen burda motorunu yıkattınmı hiç , memnun kalırmıyız ?
    En iyi motorcu torununu motorunun arkasına alıp dolaştıracak kadar yaşayan motorcudur.
    Kötü motorcular bu günleri asla göremez.

adasel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF1000
    şu ümraniyedeki yerin biraz daha detaylı yol tarifini alabilirmiyiz? ayrıca paylaşım için teşekkürler.
    Keway SS250 - Honda CBF250 - Honda CBF500 - Honda CBF600SA (Enj) - Honda XL650 Transalp - BMW F800GS - CBF1000

Exzina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Transalp 650
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabi veririm nedemek

Soğanlı çavuşpaşadan eski vergi dairesine giderken tam bağlar lisesinin karşısında köşede .
    Merhaba

Burası halen duruyor mu?

Avcılar, Beylikdüzü tarafında tavsiye edebileceğiniz özenli motor yıkayan bir yer var mı?

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)