Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbul civarı Kamping önerileriniz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar,

Şöyle haftasonu için kaçılabilecek, İstanbul'a 1-2 saat mesafede, eşimle birlikte doğanın ve denizin tadını çıkarabileceğimiz, daha önce gitmiş olduğunuz, ekonomik çadır-kamping alanları var mıdır tavsiye edebileceğiniz?

Duşu, WCsi, mutfağı olan, elektrik çekip kullanabileceğimiz, yemek işini sadece restorandan değil de mekanın bakkalından alıp kendimiz halledebileceğimiz (et, kömür, ekmek, içecek vb.), güney illerimizdeki gibi tam bir campingden bahsediyorum yalnız.

Yoksa adı camping olup da; geceliği 50 TL'ye kalınan, sadece restorandan yemek yiyebileceğiniz kazık otel-campingler bolca mevcut tabiki özellikle Ağva'da.

Bu kriterlerde bize önerebileceğiniz güzel yerler varsa paylaşırsanız sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Tekirdağ tarafından bahsediyorsanız bildigim birkaç yer var. Yarın google earth'dan kapsamlı bi araştırma yapıp, güzergah ile birlikte fiyat bilgisinide verebilirim.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Çilingoz; denizi, Balık tutabileceğiniz gölü, Alış veriş için bakkalı, kasabı, ucuz köy evleri yemekleri, Tam teşekküllü kamp alanları ve mukemmel bir doğası ile sizi bekliyor.

Daha önce gitmediyseniz Karaburun'u da tavsiye edebilirim.

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    istanbula yakın yerler altın gıbı kuş adasından pahalı uygun olan yer ise eksıklerı cok valla ben bıle bu gune kadar öyle yakında kamp alanı bulamadım ama ben bulamadım dıye yokturda değildır bende bu konuyu takıp edeceğim öğrenmış olurum .

Motosikleti
    transalp yavrusu
    yanına al bi cadır ve uyku tulumu uzan bi gün kıyıköye, diğer gün iğneadaya buda bi öneri ne kadar size uyar bilemem.
    İnsan olmak yetmez, yetmiyor zaten süpermen olmak lazım bazen..

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı ilhan YAZICI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yanına al bi cadır ve uyku tulumu uzan bi gün kıyıköye, diğer gün iğneadaya buda bi öneri ne kadar size uyar bilemem.
    İlhan geçen sene ben kıyıköye geldim çadır kurdurmadılar bana
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Çınarcık herşeyiyle gidilesi görülesi bir yer....termale gitmenizi öneririm...doğa + kaplıca...mtden tanıdık abimiz var...tesis 4/4 lük...cennet orada sizi bekler...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Regal Raptor
    1 2 saatlik mesafede önerile bilicek yerlerden biriside Şile sofular köyü, bakkalı vs elinizin altında başka alternatifler şuanda aklıma gelmiyor

Tavsiyeler için teşekkürler arkadaşlar, hepsi değerlendiriliyor.

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tavsiyeler için teşekkürler arkadaşlar, hepsi değerlendiriliyor.
    değerlendirmelerin sonunda detaylı olarak burda paylaşırsanız bizde örnek olarak almış oluruz saygılar

Tabiiki

Bir yandan da Şile-Ağva tarafındaki mekanları araştırıyorum.

Şile Kumbaba'da Karyat Kamping ve Ağva yolu üzerinde İmrenli Mavi Koy isimlerine ağırlık veriyorum.
    Açıkçası Ağva'nın denizini Şile'ye tercih ederim. Eğer bu mekanda (İmrenli Mavi Koy) faal bir kamping tesisi mevcutsa ve olanakları da istediğim gibiyse, diğer seçenekler arasında ön plana çıkıyor demektir.

Burası hakkında bilgisi olan ya da yakın zamanda gitmiş olan var mıdır acaba aramızda?

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    sessiz sakin , ister camping ister tek odalı ağaç evde konaklama , dere şelale ve orman içiçe temiz hava , misafirperver Karadenizli bir aile trekking için ideal , fiyatlar ise uygun ;) yemekler ise müthiş

Aydın abi ile görüşünüz motor sevdalılarına hasta

http://www.istanbulderepansiyon.com/
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Motosikleti
    KLE 500
    Güzel bir başlık olmuş.
    Söylemesi ayıp daha dün Şile-Ağva yaptım ama akşam kalmadım.
    Bungalow camping var şile ağva arası, geçen sene kalmıştım, çok iyi olmasa da alternatif olabilir. Bir de ağva tarafına gidecekseniz şileden sonra giderken sahil yolundan, dönerken de orman yolundan dönmenizi tavsiye ederim, iki yol da çok güzel.

ahmetunuver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Modenas GT135
    Arkadaşlar benim Tekirdağ'da günlük kiraladığım evim var.Resimlerini koymaya uğraştım inşallah olmuştur.Eğer beğenirseniz buyrun gelin.Evim 2katlı üstte ben oturuyorum alt bahçe katını hanımla hazırladık turistik yerlerde olduğu gibi kiralamaya çalışıyoruz.Emekli maaşına ek gelir olsun diye.Ben emekli olunca İstanbul'dan kaçabilen şanslı azınlıktanım..
    Motorlarım köpeklerim ve sebze/çiçek bahçem bütün zamanımı alıyor..Motorlarımın hemen tüm tamirlerini kendim yapıyorum.Evim Tekirdağ girişinde Özel Yaşam Hastanesi arkasında buradan geçen tüm MT üyesi arkadaşlarımı beklerim (kalmasanızda çayımı kahvemi için tanışalim yeter) haber verin sizi karşılarım..
    not;dün tekirdağ kiraz festivali başladı ... allah hepimizi kazadan beladan korusun, (tek resim çıkmış ama üstüne tıklayınca diğer resimleri izleyebilirsiniz)

<script src='http://img714.imageshack.us/shareable/?i=63840139.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript></noscript>

adasel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF1000
    tam da tarif ettiğin gibi bir yer vardı şile de. maalesef bu sene orayı kapattılar ve otel inşaatına başladılar. karyat dı adı :(
    Keway SS250 - Honda CBF250 - Honda CBF500 - Honda CBF600SA (Enj) - Honda XL650 Transalp - BMW F800GS - CBF1000

Motosikleti
    Regal Raptor
    bu akşam forumda gezinirken gördüm
    ağva:seferoğulları kamping ve çadır alanı

bunuda not al bir kenara ;)
    ASALET;boyda değil, soydadır! İNCELİK;belde degil, dildedir! DOĞRULUK;sözde değil,özdedir! GÜZELLİK;yüzde değil, YÜREKTEDİR!!

Bir gün mutlaka geleceğim Ahmet abi fakat ilanı 2007 de vermişsin hala devam ediyorsan telefon yazmanı rica edeceğim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler