Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

YediEmin

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kanuni Cup 100S
    Arkadaşlar trafiğin çevirmelerde bağladığı araçları yediemine götürüyolar ya hani biz gidip uzun süredir orada duran araçlardan motorlardan alabilirmiyiz? Ve ya ücreti nedir neler yapmak lazım beni aydınlatırsanız sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    m1t0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r-xt660r-mt07-fiddle2
    Bağlanan araçlar değil ama hacizli araçlar ihale usulüyle satılıyor. İlk alım hakkı mal sahibinindir. Eğer mal sahibi almazsa belirlenen tarihlerde açık arttırma yapılıyor.
    1. açık arttırma öngörülen araç bedelin %70 inden başlar,veren çıkmazsa 2. açık arttırma için başka tarih verilir.
    2. açık arttırma %40 bedelden açılır.
    Örnek verecek olursak hacizli araç yakalanır, vergi dairesi veya icra müdürlüğü tarafından satışa çıkarılır.
    Bilirkişi aracı inceleyip fiyat belirler. Varsayalım 10000 lira belirledi. 1. açıkarttırma 7000 liradan başlar. 2. si 4000 liradan.
    Hacizli satışlarda ne oyunlar dönüyor az çok tahmin edersiniz. Satılan bedel araç sahibinin borcundan düşülüyor.

Motosikleti
    Kanuni Cup 100S
    Tahmin yürütmesi kolay büyük olaylar dönüyodur fakat bizim. Burada aylardır yatan araçlar görüyorum. Mesela 250cc bi motoru açık artırma ile alsam benim başıma ileride bela açar mı ayrıca ben 16 yaşındayım mesela peugeot 10e mobylette lar falan var fiyatı da ucuz ayrıca gidip onlardan kendim alabilirmiyim.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    Burdan istediğini al.
    http://internetd1.sgk.gov.tr/satisil...u/Default.aspx
    "Arabalarda galericiler mafya gibiler miş ihaleyi ucuza kapatmak için tehditler havada uçuşuyor muş" böyle deniliyor ne kadar doğru bilemiyorum.

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Alıntı suatbuyukboz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tahmin yürütmesi kolay büyük olaylar dönüyodur fakat bizim. Burada aylardır yatan araçlar görüyorum. Mesela 250cc bi motoru açık artırma ile alsam benim başıma ileride bela açar mı ayrıca ben 16 yaşındayım mesela peugeot 10e mobylette lar falan var fiyatı da ucuz ayrıca gidip onlardan kendim alabilirmiyim.
    Reşit olmadığın için üzerine herhangi bir şey alamazsın.
    Rüzgarın saçlarını yalayıp,saçlarının ahenkle dans etmesi olayına hiç girmiyorum, çünkü kasksız binmiyoruz

Bu hacizli şeylerin açık arttırması ile uğraşma derim.mesela bizim burada bir arada hacizli bir arsa açık artırmasında adamını biri aldı diye ayağından vurmuşlar.Bence sakat işler ama ucuz şeylere karışmazlar gibi.

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ağlayanın malı gülene yâr olmaz diye bi söz var hacizli malda sana hayır getirir mi belli değil kardeşim iyi düşün al bence.
    Samet Özkan bunu beğendi.

Motosikleti
    Kanuni Cup 100S
    Ya hemen alıcam demedim sadece düşünüyorum aklıma geldi ucuz ve kolay bir yöntem gibi geldibana o yüzden aklıma bi kaç soru takıldı bende sorayım dedim hepinşz sağolun teşekkür ederim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)