Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

apache için top case yardım!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    pitoresk35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    arkadaşlar motosikletime top case almayı düşünüyorum ama kaç litre almalıyım bilmiyorum benim isteğim içine bir adet kask ve bir miktarda eşya koyabileceğim bir boyuta sahip olması bunu kaç litrelik bir çanta karşılar yardımcı olursanız memnun olurum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ferhatdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache
    sanırım benımkı 32 lik kappa bence yeterli sadece bir kask montunu koyamazsın daha buyuk koyma ruzgar alır cok

Çene açılır bir kaskın varsa Shad 33 kaskı anca alıyor, daha büyük birşey seçmek gerekli.

Motosikleti
    Yamaha MT25
    büyük lalmayı düşünüyorum ama ferhatdm nin solediği gibi rüzgar alma sorunu beni rahatsız ediyor çok etkilenirmiyim bilmiyorum. rüzgarı en az yiyip en çok nekadar eşya taşıyabilirim onu öğrenmem gerek bunun için bu motora en ideal litre nedir acep?

Motosikleti
    tvs apache
    Alıntı pitoresk35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    büyük lalmayı düşünüyorum ama ferhatdm nin solediği gibi rüzgar alma sorunu beni rahatsız ediyor çok etkilenirmiyim bilmiyorum. rüzgarı en az yiyip en çok nekadar eşya taşıyabilirim onu öğrenmem gerek bunun için bu motora en ideal litre nedir acep?
    en ıdealı benım yazdıgım ruzgarlarda cok savruluyo motor eger daha buyuk koyarsan daha rahatsız eder ve bıcımsız olur ama esya tasıyıcam dersen hız yapmıcam karar senın kappa onerırım saglam ben dusurdum motoru yumsak plastık esnek

Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı ferhatdm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en ıdealı benım yazdıgım ruzgarlarda cok savruluyo motor eger daha buyuk koyarsan daha rahatsız eder ve bıcımsız olur ama esya tasıyıcam dersen hız yapmıcam karar senın kappa onerırım saglam ben dusurdum motoru yumsak plastık esnek
    senin motorda var mı? eğer varsa senden bi foto rica etsem? eğer zahmet olmassa çok sevinirim.

Motosikleti
    tvs apache
    Alıntı pitoresk35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin motorda var mı? eğer varsa senden bi foto rica etsem? eğer zahmet olmassa çok sevinirim.
    dostum msnden yollayım sana ekle ferhat-dm@hotmail.com

csem66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150
    Benim tavsiyem 45 lik SHAD kask rahat oluyor sıcak havalarda moutu da koyabiliyorum. montu koymayacaksam çarşıdan pazardan aldığım ihtiyaçlarımı rahatlıkla koyabiliyorum tavsiye ederim
    34 EU 191

Motosikleti
    Yamaha MT25
    şunların motosiklet üzerinde fotolarıda olsa tam süper olurdu:( ferhat kardeş seni ekledim ben mail de atabilirsin.

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    yan çanta al 2 tarafa daha mantıklı diye düşünüyorum

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    cbf 150'de 46 litre kappa çanta kullanıyorum ve herhangi bi kötü yanını görmedim tek kişi 120 km iki kişi 110 kmlerde seyehat edebiliyorum..bence küçük çanta çok kullanışsız 33 litre çanta sadece 1 kask alıyor başkada bişey almıyor...

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    30 litre kappa çantam var . Kask ile ıvır zıvır bezler eldivenler sığıyor. Amacına göre almalısın.
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

Motosikleti
    honda-ınnova cbf 150
    40 lt lik yakışır küçük alma.bendeki 45 lik.

Motosikleti
    Yamaha MT25
    46 litre kappa aklıma yattı gibi ama motorun üzerinde görmem lazım nasıl duruyo sırıtmasın bide. ptt de çalışıyordum ve kullandığım motorda kappa çanta vardı büyüklük oldukça iyiydi ama o kaç litreydi bilmiyorum çantada da yazmıyodu artık tek çare gidip malzemecide görmek.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)