Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sizce bu motosiklet alınır mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    bisan 150cc 2008
    arkadaslar öncelikle selam umarım konuyu dogru yere acmısımdır amacım sizin bilgilerinize basvurmak ben bir motosiklet arayısı icindeyim bugüne kadar hep otomatik vites scooter tarzı motosiklet kullandım artık biraz modeli büyütmek geregi duyuyorum simdi sizlere nette dolasırken buldugum bir motoru sunmak istiyorum belki kullanan yada hakkında bilgisi olan abilerim arkadaslarım vardır eger bu konuda beni aydınlatırsanız sewinirim Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
    Fiat olarak gayet ucuk bir fiyat ama aklıma yatmadı deil ben alısmısım bi kere otomatik vitese yada daha uygun fiata scooter tarzı olmayan otomatik vites motosiklet varmıdır
    Motor Hacmi
    601 - 1000 cm3
    Motor Gücü
    51 - 75 arası
    Vites
    Otomatik
    Silindir Sayısı
    Çift Silindir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    bu motor hondanın cıakrdıgı yeni 1000 lik veya 600 lük olan scooter değilmi? 30.000 civarı die hatırelıyorum ve hiç gerek yok yok sana en guzel gidecek motor burgman
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    honda dn - 01 olması lazım 600lük. ama size bir maxi scooter öneririm ben bu motor scooter gibi değil belki tecrübe gerektirebilir onu da kullananlardan öğrenmek lazım.

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    fiyatını araştırıpta sorduysan para çok
    araştırmadıysan zaman yok..............
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Motosikleti
    bisan 150cc 2008
    ewet internette baktıgım ve gördügüm kadari ile gayet güzel bir motosiklet otomatik olması benim icin bir ayrıcalık tabi
    ve fiatlarıda neredeyse yarı fiatına aslında karasızım ne alacagım konusunda o yüzden yardım istedim uzun yol yapan biriyim ve motor rahat olmalı beni kasmamalı bide su motora bi ses sitemi takıldımı deme keyfime
    cok tesekkür ederim verdigin bilgi icin Uploaded with ImageShack.us
    Gayette hos gözüküyor

Motosikleti
    CBF150-2011-Silver
    Alıntı gokhan_cengz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar öncelikle selam umarım konuyu dogru yere acmısımdır amacım sizin bilgilerinize basvurmak ben bir motosiklet arayısı icindeyim bugüne kadar hep otomatik vites scooter tarzı motosiklet kullandım artık biraz modeli büyütmek geregi duyuyorum simdi sizlere nette dolasırken buldugum bir motoru sunmak istiyorum belki kullanan yada hakkında bilgisi olan abilerim arkadaslarım vardır eger bu konuda beni aydınlatırsanız sewinirim Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
    Fiat olarak gayet ucuk bir fiyat ama aklıma yatmadı deil ben alısmısım bi kere otomatik vitese yada daha uygun fiata scooter tarzı olmayan otomatik vites motosiklet varmıdır
    Motor Hacmi
    601 - 1000 cm3
    Motor Gücü
    51 - 75 arası
    Vites
    Otomatik
    Silindir Sayısı
    Çift Silindir
    bunu denizlide yakından görmüştüm

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)