Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motosikletime kavuşacağıma hiç bu kadar sevinmemiştim

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    küçük ama etkili:) yakında: gsr 600
    Hayırlı tezkereler ...
    Kıyıyı gözden kaybetmeye cesaret etmedikçe insan,yeni okyanuslar keşfedemez, der ve atlarım motora :cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    osaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1957 BMW R26 / MZ 1971 ES 175 / Mz 251 Sporstar 98
    Alıntı Şeyh Şamil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı tezkereler.

'' Polisleri, yunusları ve yunus polisleri seviyoruz.. ''

Sağlıklı ve mutlu bir yaşam ile, görevinizde başarılar dilerim..
    aynen katiliyorumm hayırlısı ile herşey inş

Motosikleti
    fz1 fazerr
    meslegimize bir an önce kavuşmanız dilegi ile şimdiden hayırlı teskereler komserim saygılar
    [U][U][COLOR="Red"][/COLOR][COLOR="Blue"]Menfaat yolunda edinilen dostluk,çile yokuşunda son bulurmuş[/COLOR][/U].[/U]

Motosikleti
    kawa ER 5
    hayırlı teskere ler herşey gönlünüzce olsun
    [I]insan vucudu beyninin kabul ettiği herşeyi yapar:cat:[/I]

Motosikleti
    fz1 fazerr
    Alıntı ender99108 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2008 mayıs ayında ''hayalim gerçek oldu yunusların amiriyim'' mesajından sonra neler geldi başıma neler kazalar,soruşturmalar,tayinler 2 yılda gerek başarı nedeni ile gerekse mecburi değişiklik nedeni ile(kazalar) en çok tayin gören amir ben olmuşumdur herhalde. e tabi polis memurlarının yanında yetmıyormuş gibi 8 yıl polis akademisi okumuş ve göreve başlamış olan emniyet teşkilatının (kendim hariç) güzide amirlerinin de askerlik hizmetininn mecburi olması dolayısıyla 2009 aralık 2010 mayıs(3 gun sonra teskere) askerlik hizmetini tamamladım. 3 gün sonra İstanbul a dönüyorum ve haziranın ilk günü de görevimin başında oluyorum Allah ın izniyle. Motosiklet camiasına ve motosiklet e olan aşkımı geçmişte yazılarımı okuyanlar bilirler. döndüğümde de aynı birimde başlamak büyük lütuf olacak benim için her nekadar kimilerine saçma gelse de motosiklet aşkını içinde barındıranlar bunu gayet iyi bilirler. geldiğimde vakit bulduğum bir zamanda etkili bir organizasyon yapmayı planlıyorum,hem polis-vatandaş yakınlaşması adına bizleri anlayabilmeniz adına hem de motosiklet dayanışmasıının ne kadar farklı altkültür gruplarını bir araya getirdiğine hep birlikte şahitlik etmek adına. Bu heyecanımı ve sevincimi sizlerle paylaşmak istedim. Yorumlarınızı bekliyorum. şu anda halen askerim hatta şu an çarşı iznindeyim yarın yazılarınızı takip edebileceğim saygılarımla

meslegimize bir an önce kavuşmanız dilegi ile şimdiden hayırlı teskereler komserim saygılar
    [U][U][COLOR="Red"][/COLOR][COLOR="Blue"]Menfaat yolunda edinilen dostluk,çile yokuşunda son bulurmuş[/COLOR][/U].[/U]

Motosikleti
    ybr125
    amirim siz nerde görev yapıyorsunuz ya beykozda gördüm sizi galiba?

Motosikleti
    Ninja 650R
    Alıntı trendy83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    amirim siz nerde görev yapıyorsunuz ya beykozda gördüm sizi galiba?
    Aynı şeyi ben de düşündüm az önce.
    :queen: Mono Kapak Karşıtı Artçı Hareketi Öncüsü :queen:

Motosikleti
    ybr125
    Alıntı Koulu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı şeyi ben de düşündüm az önce.
    pardon neyi ?

Motosikleti
    HonDa
    mayıs 15 te yazlık kıyafete geçiliyor,sadece kollar açık ama o yeleğin içinde neler var neler bir bilsen
    neler neler var ben bılmek istiyorum
    .....

ender99108 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yok arkadaşlar Beykoz da çalışmıyorum. Bu arada başımız sağolsun üst üste kötü haberler alıyoruz ,hem doğuda görev yapan ve şehit olan askerlerimizin hem de Aşiyan da şehit olan memur arkadaşımızın ailesine Allah sabır versin.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:21 ----------

Alıntı Batuhan_82 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neler neler var ben bılmek istiyorum
    hehe yani kat kat giyiyoruz diyorum mesela ben ekim ayında kolsuz atlet+kısa kollu tişört+uzun kollu kazak+kauçuk yelek giyerdim çok soğuk olduğundan. Aslında soğuktan korunmaktan ziyade rüzgardan korunmak lazım o daha tehlikeli

alix35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım düğünden sonra bakıcam
    Yok arkadaşlar Beykoz da çalışmıyorum. Bu arada başımız sağolsun üst üste kötü haberler alıyoruz ,hem doğuda görev yapan ve şehit olan askerlerimizin hem de Aşiyan da şehit olan memur arkadaşımızın ailesine Allah sabır versin.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:21 ----------

hehe yani kat kat giyiyoruz diyorum mesela ben ekim ayında kolsuz atlet+kısa kollu tişört+uzun kollu kazak+kauçuk yelek giyerdim çok soğuk olduğundan. Aslında soğuktan korunmaktan ziyade rüzgardan korunmak lazım o daha tehlikeli
    dün akşam görüntüleri izlerken tüylerim diken diken oldu...rabbim yardımcınız olsun...başımız sağolsun...
    başkasının ayıbını ört ki; bi başkası da senin ayıbını örtsün...

şehit mehmetciklerimize allahtan rahmet ailelerine sabır diliyorum hepimizin başı saqolsun allah bütün görev yapan bu vatanın evlatlarını korusun başımız saqolsun çok üzgünüm... hayırlı teskereler kardeşim...

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    hayırlı tezkereler
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

Omicron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gitti Güzelim GSR
    hayırlı tezkereler. malum doğruluk 10. köyün vazgeçilmezidir. siz de bu köyü en kısa zamanda bulabilirsiniz umarım.
    saygılar.
    AKILLILAR DÖVÜŞMEDEN KAZANIR, cahiller kazanmak için dövüşür

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı teskereler. En kısa zamanda bu organizasyonun haberni bekliyoruz.
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)