Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ankaradaki sürücü kursları

Motovento
    REKLAM ALANI
    havayol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam dostlar. 18 şubatta yapılacak sınava girmek için biraz piyasa araştırması yaptım. verilen fiyatlar inanılmaz değişiyor. 150 ytlden 350 ytlye kadar fiyat verenler var.(yalnızca kurs parası) ayrıca ocak 2005'de kalkan sınav harcınıda isteyenler var ve adamlar sınav harcının kalkmadığına neredeyse yemin edecekti. yalnızca 150 ytl kurs ücreti isteyen kurs ise bana hiç güvenilir gelmedi. ne yapcağım konusunda çok kararsızım. bu hafta içi kayıtların yapılması gerekiyomuş. ankarada uygun bir kurs bilenler yardımcı olursa çok sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rider89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125
    Arkadaşım 150 ytl lik yer iyi...Ama bi dolu kurs var tabii ki....150 lik te aynı 350 likte..Sonuçta ehliyet yine aynı
    0 Rh (+)
    06 - 09

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hiç fazla para verme.150 ye ıyı bulmussun..hepsi aynı .fazla para versen de kursa 1 kere bile uğramıyosun.sana 50 soru verıyor haydii yallah!
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Eğer kullanmayı biliyorsan kesinlikle en ucuz olan. Bilmiyorsan da yine en ucuz olana yanaş 2 saat falan basitçe bir gösterir misiniz de, motosikletleri vars gösterirler zaten.
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Motosikleti
    Aprilla Pegaso,Hyosung 250comet(satılık)
    Arkadaşlar ankaradayım ve 18 şubatta acilen A2 almam gerek.150 diyen kurs hangisi.Evraklar hemen gerekiyor mu.Bilgi verirseniz çok sevinirim.Şimdiden sagolun

valla arkadaslar ben bugun ozler surucu kursusna kayıt oldum. kurs ucretı 200. 25 sınava parası 25 de saglık raporu ıcın ıstedıler sımdılık. emnıyet de 100 cıvarı tutacakmıs. hazırlamanız gereken saglık raporu, adlı sıcıl raporu var sorun cıkaracak vakıt alacak gerııs resım ıkametgah fln.

subatta sonrakı sınav nısanda haberınız olsun

Tc

Motosikleti
    Aprilla Pegaso,Hyosung 250comet(satılık)
    Arkadaşlar,bu ehliyet işi parayı bastırmakla ilgili anladığım kadarıyla.Gerisi hikaye ve bi dolu bürokrasi...

zaten adamlar dırekman soruyorlar surmeyı bılıyor musun dıye bılmeyene veremıyoruz dıyorlar.

Tc

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Başkentliler Sürücü Kursu'ndan aldım, 2 saat kadar falan çalıştık hocayla. İlgi ve alaka güzel, pazarlık çok etkili. Şiddetle tavsiye ederim. Yeri de merkezi, İzmir Caddesi'nde.
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

burakara13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dün Tandoğan sürücü kursuna (www.tandogansurucukursu.com) kayıt yaptırdım. Peşin 150 YTL (sınav ücretleri dahil) ve sürüş eğitimi vereceklerini söylediler (10 saat civarı).

Belgeleri cumartesiye kadar tamamlamamı söylediler bana... (benim zaten sadece öğrenci belgem eksik)

Bunun dışında 30 YTL sağlık raporu, 3 YTL savcılığa verdim (dilekçe parası vermedim, kurs benim içim dilekçeyi hazırladı).

Bir de Emniyete ehliyet için para verilecekmiş... O da 100 YTL civarıymış...

Mart ortası/sonu gibi ehliyetin elinde olur dediler...

Hoşçakalın...

Not: Ehliyetim yok, yani doğrudan A2 alıyorum.
    vardığım yer sınırlarımdır, özgürlüğüm yollarımdır...

marcos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MCT 250
    Burakara13 arkadaşımızın söyledigi kurs iyidir sıkıntı yaşamazsın.
    ´Gerçekci ol imkansızı iste´ CHE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler