Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ducati mi kawasaki mi ??

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mv agusta f4 2011
    yeni motor almayı düşünüyorum ama ducati 620 ie (2004) ve kawasaki er 6f(2006) arasında kaldım ikiside hoşuma gidiyor aşağı yukarı aynı fiyat .yakıt konusunu da göz önünde bulundurmak lazım ama ikisinin de ne yaktığını bulamadım yardımlarınızı bekliyorum . saygılar .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    tay çiftyüzlük
    kawasaki al derim yeşil renginden olsun
    ::coool::[B][I][U][COLOR="DarkRed"]KA[COLOR="RoyalBlue"]RA[COLOR="DarkRed"]DE[COLOR="RoyalBlue"]NİZ:flower:[COLOR="DarkRed"]FIR[COLOR="RoyalBlue"]TI[COLOR="DarkRed"]NA[COLOR="RoyalBlue"]SI[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/U][/I][/B]::coool::

Motosikleti
    Honda CBR 125 R İnş :)
    Birde yedek parça yönünden ele alalım konuyu kawasaki bu konuda çok pahalı diye biliyorum onuda bir araştır. Servis & yedek parça kolaylıgı hangısınde ise bence o agır basar

ferhatdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache
    her iki motoruda kullan bence ? kararını öyle ver derim, otoruş tarz vs bu iş keyf işi yakıtları yakındır .

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    söz konusu olan ducati monster ise gerisi teferruattır diyorum ben

man4all - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw f800 gs
    oncelikle hangisini alirsan al simdiden hayirli olsun.kazasiz belasiz binersin insallah.simdi konuya donelim bence arkadasimizinda dedigi gibi 2 motoru da denemelisin.ben motor almadan once monster696 ve z750 arasinda kaldim ikisinide denedim ve rahatlik acisindan beni monster tatmin etti onu aldim.daha once xt660 vardi cok memnundum ama uzun yolda cok yoruyor bu yuzden degistirdim.z750 cok hosuma gidiyo ama istedigim rahatlik onda degildi.simdi iyi ki monster i almisim diyorum.uzun lafin kisasi sen 2 motoru da dene yoksa kendi kendini yersin digerini alsam daha mi iyi olurdu diye.

sergiowanni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5
    kawasaki bence..ama bunu söylememin tek nedeni yedek parça ve servis ağı..

Motosikleti
    ZX6-R
    ikiside birbirinden iyi dostum servis ve yedek parça konusunda kawasaki ducatiye göre daha rahattır diye düsünüyorum

man4all - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw f800 gs
    Alıntı hell_rideRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikiside birbirinden iyi dostum servis ve yedek parça konusunda kawasaki ducatiye göre daha rahattır diye düsünüyorum
    valla bence yanlis dusunuosunuz cunku o kadar dandik bi durum ki firmalar nasil stok yapicagini bilmiyor.gecen amotisor kecesi siparisi verdim ertesi gun geldi fakat plakalik istedim 16 gundur bekliyorum.bu dek ducatiyle alakali degil her markada ayni sorun var stok tutmayi bilmiyolar yada stok tutmak istemiyolar yatirim yapmamak icin.musteri siparisi versin ben parasini aliyim sonra getiririm banane benden para cikmasin diyolar :/ belkide ben yanlis dusunuyorumdur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)