Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Elektrik Tesisatı İçin İyi Bir Usta Aranıyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Arkadaşlar elektrik tesisatından iyi anlayan bir usta arıyorum(İstanbul Avrupa Yakası) eğer aranızda iyi anlayan biri varsa oda olabilir sonuçta para verip yaptırcam.Yarın sabah tesisatı yeniletmem lazım.Varmı bildiğiniz tanıdığınız bir üstad.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mondial 125 kt/jawa 350 TS
    ıstanbulda degılım ama motorun markası modelı nedır acaba bu sekıdle aydınlatsak bıraz daha ıyı olucak gıbıme gelıyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:41 ----------

pardon mert unutmusum senın motorunu al bıtane komple tesısat cıkar soketlerı tak yenısı gorerek neyı nerden cıkardıgını basıt bır ıslem bence bıraz da olsa anlıyorsan

Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Keeway Supershadow.Kısaca anlatayım elektrik tesisatının içine sıçmışlar neyin ne kablosu olduğu belli değil.Sinyaller,fren lambaları,korna çalışmıyor ayrıca ön far hep yanıyor düğmelerde çalışmıyor sadece motor çalışırken ön far hep yanıyor.Ben motoru akrabamdan aldım ona sordum bu iş nasıl oldu diye oda servislerde içine ettiler dedi kablolar kesik kesik yani rezalet ötesi.Bütün kabloların sökülüp temizlenip her yere düzgün bir şekilde yeniden bağlanması lazım.Aslında elimde bir elektrik şeması olsa bende yaparım.

Motosikleti
    mondial 125 kt/jawa 350 TS
    bak her motorun varmıdır bılemem ama çoğu marka ve modelın elektırık tesısatı komple satılır onden arkaya kadar.sende bı arastır demek ıstedıgım o zzten bırazcık anlıyosan tamamdır zor bır yanı yok cıkardıgın soketın yerıne yenı soketı tak basıt ıslem.eskıyen kabloların renklerıne gore bi kaç metre kablo al ve degıstır.en sona dugmeler kalsın onu normla bır elektrıkcıye gotur sanayıye yanı baktır halledılır!

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Mert sen eski motoru sattın mı..?
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Alıntı serdarmert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mert sen eski motoru sattın mı..?
    Eski motor derken?Hangisi Regal Mi?

Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Konu Güncel

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)