Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Şehir magandaları iş başındaydı...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1250 GSA
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende...

Metehan abi senin böyle şeylere ihtiyacın yok.
    Maşallah o kalıbınla adama bi vursan yarısı boşa gider.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aggressive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tgb X-Motion 250
    buyuk gecmıs olsun magandaların haddini bildirmeli aslında ısı gucu bırakmakta zor gelıyor ınsana motor ustunde bıryerlere yetısme telasında oldugumuzdan hep kalıyor.

bayan suruculerı kutluyorum ıslerı zor zanaat vallahı mumkun oldugunca sacları dısarda bırakmayıp bayan olduklarını bellı etmeyen kıyafetlerle motor kullanmalarını onerırım magandalardan korunmak ıcın bu sart
    2006BWS100-2007CBF150-2010CBF150-2007FZ6SFAZER-2006CBF600-2012CBF150-2012AGİLİTYCİTY125-2005CBF600-2006Z750S-2008GSXR600-2014CRF250L-2014JOYMAX 250-2013İNAZUMA250-2018S3 250-2014TGBX-MOTİON250

ninjet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı Sergeant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden teşekkür ediyorum? bundan sonra zaten dikkatliydim milyon katı daha fazla dikkatli olmamı sağladıkları için, etrafta ne kadar katilin olduğunun farkına varmamı sağladıkları için ve Allahın ne kadar sevgili bi kulu olduğumun farkına varamamı sağladıkları için...

bence biraz daha rahat ve aşırı dikkatli olarak kullanmazsanız diğer araçlarla trafikte kesişmeniz azalabilir motosiklet ve ya otomobil kullanan bayanlar olarak
    Araba kullanmamı bu sitede özellikle bir kaç kişi çok iyi bilirler. bi çok erkekden bile iyi kullanırım.. Bunu ben değil arabama binenler ve ve beni bilenler söyler.. Motor konusundada aynı... Bu eleştirinin yeri burusı değil. Fırsat kolluyorsunuz henemn bayan şöferlere çamur atabilmek için. Bir bak bakalım yazıyı iyice oku bakalım ben nasıl keşismişim diğer araçlarla...
    i.V.i.B.i

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1250 GSA
    Alıntı Sergeant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden teşekkür ediyorum? bundan sonra zaten dikkatliydim milyon katı daha fazla dikkatli olmamı sağladıkları için, etrafta ne kadar katilin olduğunun farkına varmamı sağladıkları için ve Allahın ne kadar sevgili bi kulu olduğumun farkına varamamı sağladıkları için...

bence biraz daha rahat ve aşırı dikkatli olarak kullanmazsanız diğer araçlarla trafikte kesişmeniz azalabilir motosiklet ve ya otomobil kullanan bayanlar olarak
    Bence bi geçmiş olsun demek daha uygun olurdu sanırım.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

neuremencer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun tek teselli ciddi bir şeyiniz olmaması.Gelip gördüğüm dönemlerde İst.da trafik yogunlugu bana asla keyifle motosiklet kullanılamayacagını hissettirdi ve bütün bunlara bahsettiğiniz şehir magandaları eklenince vaziyet katlanılmaz oluyor tabii.Umarım yeniden böyle bir başlık açmanızı gerektirecek durumlar yaşanmaz tekrar geçmiş olsun.
    "SULAR YÜKSELİNCE BALIKLAR KARINCALARI YER, SULAR ÇEKİLİNCE DE KARINCALAR BALIKLARI. KİMSE BUGÜNKÜ ÜSTÜNLÜĞÜNE VE GÜCÜNE GÜVENMESİN.KİMİN KİMİ YİYECEĞİNE SUYUN AKIŞI KARAR VERİR"

emrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TA '07 (Anya)
    Geceleri magandaların azma vakitleri... Haklısın.

Akşam iş çıkışları, iftar vakitleri ve gecenin geç saatlerinde çok çok dikkatli olmak lazım!

Ayrıca sis yokken sis farını yakıp gezen ayılara karşı da dikkatli olunmalı! Gerçi bunlar sis farıyla gezdikleri için kendilerini bir miktar belli ediyorlar.
    Ağır metal insanı...

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    Alıntı ninjet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet sanırım öyle bide gece alkolünde etkisi büyük oluyodur. Dünkilerin ayık olduğunu hiç sanmıyorum..
    evet alkol de olduğu zaman magandalık seviyeleri yükseliyor
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metehan abi senin böyle şeylere ihtiyacın yok.
    Maşallah o kalıbınla adama bi vursan yarısı boşa gider.
    Dostum zaman yumruk zamanı değil...zaman iletişim çağı...önce sinkaflı küfürlerle tahrik edeceksin ki üzerine gelsin... sonrası trafik varsa fişeklersin... yoksa artık Allah ne kudret verdiyse...levyeyle iniyorlar birde işin kötü yanı o...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

tekintekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki BANDİT 650 S (Haydut)
    Geçmiş olsun kardeşim...

ninjet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende...

süperr yaa çok güldüm bunaaaaa ))

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:17 ----------

Herkese tekrara çokk teşekkürler aman dikkatli olun. genelde hep kendi hatalarım yüzünden düşerdim Böyle hayvanlar tarafından oluncabBiraz hazımsızlık yaptı bende Tekrar tekrar teşekkürler.
    i.V.i.B.i

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    geçmiş olsun derya..

ne kadar sakinsin .. oysaki kafalarını kıracak kadar kudret damarlarındaki asil kanda mevcut senin :D bir dahaki sefere al bitane çelik cop ver allahım ver ver allahım ver .. bi onaa . bi ona bi ona bi ona :D

hem rahatlarsın stres neyin atarsın nebiliim .. daha sakin çıkarsın yola :D
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    motorlu bisiklet
    Geçmiş olsun ALLAH böyle dengesizlerden hepimizi korusun .
    İstanbul da motosiklet kullanamam , İstanbulda motosiklet kullanan bütün arkadaşları yine tebrik ediyorum , büyük cesaret , büyük cesaret ,çok büyük cesaret

Motosikleti
    şimdilik yamaha nouvo...
    çok büyük geçmiş olsun. türkiyede motor kullanmak zor. bayanlar içinse 2 kat zordur eminim. bana böyle hareketler yapıldığında bende onlar gibi davranıyor. gerek korna çalarak gerekse iyi dileklerimi bağırarak dile getirerekten kendilerini uyarıyorum
    (tabi 100kg olmamın etkileride var. cevap vermiyorlar )
    ...

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok geçmiş olsun derya...Allah korumuş diyelim....

allahtan sende önemli bişi yok motorun yedek parçası çok boşver..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    çok çok geçmiş olsun allahtan durumun iyi

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    geçmiş olsun............
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Geçmiş olsun kardeşim.
    Bazı yorumları ağzım açık okuyorum doğrusu Trafikte hayvan içgüdüsü ile hareket eden bir çok 4tekerlekli var...motosiklet üstündeki bayan erkek yorumunu yapanlara şaşıyorum....Öyle ya, Bayan düşer ünkü dikkatsiz ya da ehil değil, erkeklerin dokunulmazlıkları var..onlara bir şey olmaz
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

Motosikleti
    şimdilik yamaha nouvo...
    Alıntı Özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun kardeşim.
    Bazı yorumları ağzım açık okuyorum doğrusu Trafikte hayvan içgüdüsü ile hareket eden bir çok 4tekerlekli var...motosiklet üstündeki bayan erkek yorumunu yapanlara şaşıyorum....Öyle ya, Bayan düşer ünkü dikkatsiz ya da ehil değil, erkeklerin dokunulmazlıkları var..onlara bir şey olmaz
    hayır bayan için araç kullanmak hatta yaşamak bile daha zordur.çünkü etrafta çooook fazla abazan var...

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    sanırım baayan olduğunuzun farkına varmış bazıları (klasik türkiye)

ayrıca siz ninja250 ile bukadar durumlara muhattap olmuşsunuz biz 125cclerle ne yapalım

tabi bu arada geçmiş olsun herkesden fazla gözünüzü dört açın
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok geçmiş olsun Derya, ucuz atlatmışsın.
    Allah hepimizi korusun bu magandalardan..

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)