Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motordan Ses Geliyor. Teknik Yardım Lazım.

Motovento
    REKLAM ALANI
    MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    İyi Akşamlar Arkadaşlar. Normalde Konuyu TVS Apache Topigine Açacaktım Ancak Burada Daha Çok Teknik bilen Arkadaş vardır diye düşündüm. Sorunum Şu. 1. Viteste Yada Boşta Bir sıkıntı yok. 2.3.4. ve 5. Vitesler Giderken Motor Blogundan bir ses gelmeye başladı bugün Ve kafayı yemek üzereydim. arkama 120 Kg bir arkadaş aldım 25-30 KM Civarı yol yaptık Belkide dahada fazladır. Ve motordan Çok Acaip ilk defa duydugum bir ses Çıkmaya Başladı. Eminim Herkes Otobüse Binmiştir. Otobüs Yavaşlarken Yada Kamyon gibi Araçlar. Devir Düştükçe Vuuuuv diye bir ses çıkar. Aynısı Çıkmaya Başladı. Yavaşlarken Devir Düştükçe Bu ses Çıktı. Akşam Eve Dönerken Tekrardan Normale Döndü ama Tekrarlarsa diye Korkuyorum. Sizce Bu Ses Neden Olabilir. Şimdiden Teşekkürler. Biraz Uzun Olmuş ama Kusura bakmayın. Saygılar... =))
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Geçmiş olsun.Segmanlar bitebilir eğer vitesle alakalı değilse. Umarım da ilgisi yoktur.
    Bundan sonra relantide durmaz ve ayar tutmazsa daha da çalıştırmaya uğraşmadan tamircine ulaşmalısın.

MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    Saolun.Bugün gidicem. bakalım Yapıcaz birşeyler. Teşekkür ederim Bilgi için.
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)