Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

mont tavsıyesı

Motovento
    REKLAM ALANI
    life is life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabalar Antalya da yaşıyorum kışlık mont almayı düşünüyorum fakat her kafadan bir ses çıkıyor.Sizce Antalya gibi çok soğuk iklime sahip olmayan bir şehirde nasıl bir mont tercih etmeliyim deri mont mu yoksa tekstil mi?Şimdiden teşekkürler ilginize...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Bak bende açmak istiyordum bu mont konusunu. yaz günü aklıma gelen ilk konulardan biri...Yaz günü kışlık montu giyiyorum, kırmızıda falan bana akıl yağıyor, "Antalya gibi bir yerde sana deri yakışır, yaz günü üşümesin..."

Bi diyorlar "deri yazın giyilir, kışın tekstil, yazın deri giyeceksin..."

Ne biçim cevap bu dedin dimi?

Öyle konuya, böyle cevap

Yahu git istediğini al

Sabah sabah giriyoruz konuya, bilgimiz varsa yardım edelim diye
    Adam yaz başlangıcı başlık açip gerçekten yardıma ihtiyacı varmış gibi içine şunu yazıyor,
    Deri mi tekstil mi, her kafadan ses çıkıyor

İşte bu her kafadan ses çıkıyor lafı can alıcı nokta
    Hem böyle konu aç, hem böyle de. İlginç

Forum iyice çöplük oldu

Bütçen varsa ve iyi bir koruma istersen deri al kışın üşürsen motomaxdan cold killer windstoper yada prohelden ceket tarzı al derinin üstüne deri mont üstü giy çok büyük oranda üşümeyi keser yağmurda da güzeldir tek başına korumalık olarak iş yapmaz yada soğuktan tek başına korumaz, ben çok memnun kalmıştım cold killerden. Mont olarak venom tekstil kullandım tek başına deli soğukta yetmiyordu rüzgarlıkla takviye yapıoyordum üstüne

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    kesinlikle 4 mevsim yazan ancak dikkat edilmesi gereken 4 mevsim alıpta siyah renkli mont almak enayiliktir ben aldım ordan biliyorum:D
    vede prosev prohel gibi ucuzuna kaçmadan iyi orta halli mont markalarının montlarını tercih edin
    adamlar bu işi yapıyor

yazın berıng aero kullanılır kısınsa derı :D bu bır kuraldır :D

EminBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache 2013
    Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak bende açmak istiyordum bu mont konusunu. yaz günü aklıma gelen ilk konulardan biri...Yaz günü kışlık montu giyiyorum, kırmızıda falan bana akıl yağıyor, "Antalya gibi bir yerde sana deri yakışır, yaz günü üşümesin..."

Bi diyorlar "deri yazın giyilir, kışın tekstil, yazın deri giyeceksin..."

Ne biçim cevap bu dedin dimi?

Öyle konuya, böyle cevap

Yahu git istediğini al

Sabah sabah giriyoruz konuya, bilgimiz varsa yardım edelim diye
    Adam yaz başlangıcı başlık açip gerçekten yardıma ihtiyacı varmış gibi içine şunu yazıyor,
    Deri mi tekstil mi, her kafadan ses çıkıyor

İşte bu her kafadan ses çıkıyor lafı can alıcı nokta
    Hem böyle konu aç, hem böyle de. İlginç

Forum iyice çöplük oldu

Akşamdan kalmasın heralde.

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    Alıntı life is life adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar Antalya da yaşıyorum kışlık mont almayı düşünüyorum fakat her kafadan bir ses çıkıyor.Sizce Antalya gibi çok soğuk iklime sahip olmayan bir şehirde nasıl bir mont tercih etmeliyim deri mont mu yoksa tekstil mi?Şimdiden teşekkürler ilginize...
    antalya motomaxa bi uğra sen gör ve beğen üzerinde dene
    nitro var fiyatına göre çok iyi ingiliz malı
    yada difiler var yazlığı 4 mevsimi falan korumaları fiyatlarına göre iyi bunlar 200-300 tl arası bütceye göre
    ama üzerine giymeden alma
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

ducatigt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja
    Arkadaşlar ben 3-4 ceket arasında kaldım.Yazlık düşünüyorum, kullanan varsa yorum alabilirmiyim? Hava alması, koyu renk olmaması ve tabi en önemlisi sağlam korumaları olması. Revit Tarmac korumaları iyi gözüküyor özellikle sırt koruması ama fiyatı biraz fazla geldi bana, Revit airde ise sırt koruması neredeyse yok adamlar sünger koymuş sanırım. Sizin yorumlarınızı alabilirmiyim?

http://www.hudsonderi.com/?urun-3335...z-Kirmizi.html

http://www.feyizoglu.com/Air-Yazlik-Mont_44377.html#0

http://www.motosuperstore.net/NIC-AI...T,PR-1334.html

http://www.hudsonderi.com/?urun-3154...Gri-Siyah.html

Sorular mevsimlik mi olur neyin kafasını yaşıyorsun acaba başka bir arkadaşında söylediği gibi akşamdan kalmasın sanırım.Bilgin varsa tecrübelerini paylaşırsın öğrenmek isteyenler de öğrenir saçma sapan cevaplar yazmanın alemi yok bir de forum u eleştirip çöplük olmuş vs diyorsun neden acaba?

Motosikleti
    Mondial 150mr Vulture.
    Dişe dokunur herhangi bir bilginin paylaşılmamış olmasından dolayı diyor.
    Hergün onu mu alsam bunumu alsam başlıkları açılıyor. Çinli japon kavgası üstüne cabası. Ve soruyu soran vatandaş şunu aldım, şunu seçtim demiyor. Çöplük demesi normal. Ha bir de CCkavgası var unutmadan ekleyeyim tarz kavgası mevcut.

Soruyu soran yani ben konu hakkında bılgım olmadıgından teferruatlı bır acıklama yazamıyorum bu yuzden derı tercıhı antalya da mantıklımı dıye soruyorum yeterınce açık değilmi üstelik bunu gayet usule edebe uygun soruyorum kafa bulur gıbı cevap vermek hoş mu sızce?(oyle cevap veren arkadaş için söyluyorum)

Motosikleti
    Kawasaki Ninja
    Soruyu soran yani ben konu hakkında bılgım olmadıgından teferruatlı bır acıklama yazamıyorum bu yuzden derı tercıhı antalya da mantıklımı dıye soruyorum yeterınce açık değilmi üstelik bunu gayet usule edebe uygun soruyorum kafa bulur gıbı cevap vermek hoş mu sızce?(oyle cevap veren arkadaş için söyluyorum)
    Hocam kışlık düşünüyorsanız 4 mevsim tekstil ceketlere bakmalısınız, ben bursada dahi açık renk ve tekstil ceket düşünüyorum(yaz için). Sanırım attığım linkteki ceketlerden kullanan yok?

linklerini attıgın ceketlerden beyaz olanı daha hosuma gıttı yazlık olarak bence bırde kullandıgın motorla uyumu da onemlı ceketın kendısı korumaları vs dısında

Motosikleti
    Kawasaki Ninja
    linklerini attıgın ceketlerden beyaz olanı daha hosuma gıttı yazlık olarak bence bırde kullandıgın motorla uyumu da onemlı ceketın kendısı korumaları vs dısında
    http://www.hudsonderi.com/?urun-3335...z-Kirmizi.html dün sipariş vermiştim bunu, haftasonu deneme fırsatım olur. Merak eden olursa yazabilirim sonrasında.

beyaz kırlenır bnden demesı.
    Korumaları berıng aero yazlıgın yanında sunger gıbı

Evet beyaz guzel gorunuyor ama dogru çabuk kırlenır bence de

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    yazın siyah filelide olsa pişirir beyazda kirleniyor ama olsun atarsın makineye yıkanır nasılsa sugeçirmez özelliği olmadığı için bozulacak birşeyide yok bende alacağım bakalım bering aero düşünüyorum ama beyazı hiçbiryerde yok

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat

revit tarmac. Yazlık mont fileli. Bizzat ben kullanıyorum hem kaliteli hemde iyi hava alıyor çok az terletiyor ama içinde güvende hissediyorsunuz en önemliside o bence zaten . Ama fiyatı biraz tuzlu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)