Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kiralık motor bilen duyan?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HoNDa CBR XX 1100
    Alıntı Birkannn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbulda Mototime var 600 lük var genelde ama arkadaşların dediği cbr 125 r da onların.
    Şişlide yerleri tavsiye ederim çok iyi sahipleri ...
    sahibinden com da araştırabilirsiniz

Dj Miço sanırım aynı yerden bahsediyoruz
    Murat abi, tanju abi, mehmet abi filan var onlarımıdır

evet birkan aynı yerden bahsediyoruz sahibinden de cbr600f bölümüne gir fiyat bölümüne tıkla kuçukten büyüğe doğru gitsin ilk sırada ılanları var zaten ;)
    [B] K-aza A-nınsa S-eni K-orur :wiinkk: [/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Creep3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    koskoca istanbul da motor kiralama nın ne kadar yok bişi oldugunu gormek uzdu beni acikca, yardımlarınızla iki yer buldum mototime ; sadece race motor var, onu gectik motostart da transalp e 120 lira kle 500 e 100 lira dedi, bu fiyatlara ciddi arabalar kiralanabiliyor ama motor larin bakım masrafı daha mı ağır bilemedimm....

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    adamlar bir kaç ay kiralasalar bi tane daha 0 motor parası çıkartırlar çok saçma birşey bence

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    antalyada bile 1000-2000 tl lik scooterleri 30-40 tl ye kiralarlarsa istanbulda o fiyata büyük motorları kiralamaları normal. yapılan hoş değil tabiki...
    ben olsam o paya gider bi mercedes kiralarım. hiç yoktan 5 kişi paşa paşa gezersin..
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

DNGe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Evet canım Ülkemizdeki saçmalıklardan bir tanesinide böylece görmüş olduk, demekki cc si ne olursa olsun motosiklet kiralamak lükse kaçıyor..

turkmath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 - Kawasaki z250sl
    Alıntı barisozcetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ferco motor ve bmw borusan da kiralama yapıyor
    Ama fiyatlar o biçim;
    http://www.bmw-motosiklet.com/2472.aspx

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    '78 Honda XL50, T1, '68 Simson Schwalbe, '91 Honda
    Kiralayan yerlerde motorlar pahalı. Ben de hep bundan şikayet ederdim.

Taa ki bir gün ATV kiralayan bir arkadaşımın yanında biraz takılana dek.

Hocam, motosiklet kiralamak o kadar akılsızca bir işmiş ki anlatamam.

ATV'leri kiralayan ve sürmeyi bilmeyen bir çokları adeta aleti kırmak için rakip firmadan gelmiş gibiydi.

Zevk için (aslında düpedüz ayılık) birbirine toslayanlar mı istersin, ağaca dayayıp gaz vererek otomatik şanzımanı bitirmeye çalışanlar mı istersin, hiç sürmeyi bilmemesine rağmen tapa gaz sürüp ilk duvara çakan, şarampole uçan mı istersin. Çeşit çeşit.

Uyarınca da "Parasını verdik ya" şeklinde tersliyorlar.

15'TL ye ATVyi satın aldı sanki.

ATV'lerin kiralandığı 30 dakika içinde en çok zararı veren kazanacakmış gibi bir yarış hali vardı müşterilerde.

Hah bu arada bizim kanka çok idealist olduğu için kalkıp "ben ucuz mal alacak kadar zengin değilim" diyip, Yamaha marka ATV'ler almıştı.

O "0" (sıfır) makinaların 1 gün içersinde farsız, stopsuz, çamurlukların çoğu kırık, 3'nün şanzuman bitmiş olduğunu esefle gördüm. Tamamının frenler bitmişti.

Biz müşteri olarak kiraladığımız araçların canını almaya niyet ettiğimiz için kiralayan da ya çok para istiyor ya da iflas ediyor (benim kankanın battığı gibi).

Dolayısıyla diyeceğim odur; motor kirlamak pahalı mı? Evet pahalı ama böyle başa da böyle traş.

Hah belki bir kişi kiraladığı aracı düzgün sürecek ama o arada binlerce canavar malları kırdığı için kurunun yanında yaş da yanıyor.

Slmlr,
    Brkn

Motosikleti
    apache 2009

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Bol şans..

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı alioyanik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet mototime çok iyi bu işte kiralayanlarda öyle ...
    Kimseyi kazıklamaya çalışmıyorlar işini gerçekten iyi yapan bir yer gözünü kapatıp kefil olunabilecek bir yer tavsiye ederim bende
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fiyatları nasıl?
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyatları nasıl?
    600 rr 1000rr 600f hepsi 100 TL
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Makul bisy kiralamak istiyorum nasıl yaparz ?

Motosikleti
    Honda 1000 RR
    Mototime'da motosikletler Kaskolumudur peki bu önemli arkadaşlar? Benim bildiğim kaskolu olarak motosiklet kiralayan nadir bi kaç kişi var..Biri Semih okmeydanından..

Motor kiralarken kasko faktörünün olması büyük avantaj düşünürseniz mantıklı gelecektir.. Olmaz demeyin Ya olursa.. Kiraladığınız motorun bi Grenajının fiyatını öğrenin ondan sonra kiralayın bence
    [B]AnıL DOĞRU[/B]
    anildogru@mynet.com

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    saçma bir hadise motor kiralamakta kiralatmakta yasal olmamalı.....
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Alıntı GSXRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mototime'da motosikletler Kaskolumudur peki bu önemli arkadaşlar? Benim bildiğim kaskolu olarak motosiklet kiralayan nadir bi kaç kişi var..Biri Semih okmeydanından..

Motor kiralarken kasko faktörünün olması büyük avantaj düşünürseniz mantıklı gelecektir.. Olmaz demeyin Ya olursa.. Kiraladığınız motorun bi Grenajının fiyatını öğrenin ondan sonra kiralayın bence
    Evet kaskolu motorların çoğu Sizin dediğiniz Semih suna sanırım..
    Tanırmısınız peki o nasıldır bu işlerde ..
    Yani etrafta kazıkçı çok olunca insan terettütte kalıyo herkezden alamıyor..
    Benimde arkadaşlarım kiralıyor mototimeden memnunlar
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    Honda 1000 RR
    Alıntı Birkannn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet kaskolu motorların çoğu Sizin dediğiniz Semih suna sanırım..
    Tanırmısınız peki o nasıldır bu işlerde ..
    Yani etrafta kazıkçı çok olunca insan terettütte kalıyo herkezden alamıyor..
    Benimde arkadaşlarım kiralıyor mototimeden memnunlar

Birkancım Mototime'ı bende duydum ama böyle bir platform'da kulaktan duyma şeylerle insanların hakkında yorum yapmak yersiz olur..Sonuçta benim mototime ile ilgili net bir bilgim yada tanışıklığım yok..O nedenle mototime ile ilgili olumlu /olumsuz yorum yapamıyorum..

Ama çevreden duyulduğu kadar iyilermiş sadece bu kadar..

Semih sunaya gelince kendisi benim çok yakın dostum..Dostluk ayrı ticaret ayrıdır..Ancak bu güne kadar dükkanına gittiğimde olumsuz birşeyle karşılaşmış değilim.. Tek eksisi Fiyatlarının diğer kıralama yerlerine göre biraz daha yüksek olması..ancak Tanıştıkça o problemde ortadan kalkmaktadır..

En büyük artısı Makinalara 2000 lira 3000 lira verip kawsko yaptırıyor..bu önemli bir avantaj olduğu kanısındayım.

Benim de bir makinamı yaklaşık 3 ay kiralamıştı.Sağolsun herşeyiyle ilgilendi ve motorumu kira sonrası sattı..Açıkçası zarar ziyan görmedim kendisinden..

Yani ben bildiğim adama referans oluyorum..
    [B]AnıL DOĞRU[/B]
    anildogru@mynet.com

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    motorunuzu kiraladınız . kaza yapıldı. ölümlü: kişinin akrabası 1 yıl süre içinde dava açıp kan parası almaya hakkı var. sizce bu riske kim girer...150tl için

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler