Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

abi hep merak etmişimdir

Motovento
    REKLAM ALANI
    nickjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motordan inilmeyen inilirse tekrar binilemeyen bi yerden
    1)atv lerle otoyola çıkmak veya yola çıkmak serbest mi?
    2)çıplak motosikletler giydirilebiliyomu?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tkalfaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750S DCT
    Bende birşeyi merak ediyorum, KONU kutusuna neden mesajın ne olduguna dair bir ibare yazılmaz?
    ---
    Honda NC750S..... Honda VFR 2008... Hyosung GT250R

exile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    bende hep merak etmişimdir aradıgım kelimeyi niye 70 80 sayfalık topic in içinde elle arıyoruz?

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Alıntı tkalfaoglu adlı üyeden alıntı
    Bende birşeyi merak ediyorum, KONU kutusuna neden mesajın ne olduguna dair bir ibare yazılmaz?
    Size katılıyorum.

Daha sonra bir topic açılırken arama yapıldığında bu şekilde açılan topicler yüzünden aynı konular bulunamayıp kirlilik oluyor.

nickjack - Bize kızma

nickjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motordan inilmeyen inilirse tekrar binilemeyen bi yerden
    kusura bakmayın bi soru yazdık 3 kiş kızacağına biri cevap verseydi bence daha iyi olurdu hem siz hiç hata yapmadınızmı dahada hiç açmam konu merak etmeyin ÖMRÜNÜZÜ ÇALMAM

entellektüel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Zat 150 Yakında Yamaha 1200 cc Chopper
    Alıntı nickjack adlı üyeden alıntı
    1)atv lerle otoyola çıkmak veya yola çıkmak serbest mi?
    2)çıplak motosikletler giydirilebiliyomu?

Cevaplıyayım kardeşim...
    1.) ATV'ler arazi koşulları için yapılmıştır. Plaka dahi alamıyor. Plaka alamayınca otoyolda ve trafiğin olduğu yerde kullanılamıyor. Yasaktır.
    2.) Çıplak motorlar giydirilebilir tabii... Ama iyi bir kaporta ustası yapabilir. Oda adamın emeğini ve malzemesini karşılayacak paran varsa Google dan yada motosiklet sitelerinden modife edilmiş giydrilmiş motosikletleri görebilirsin. Yeterki ustasını bul... Ankara'da Ata Sanayi de Karlıkçı Ali usta vardı. Adam Otomobil motosiklet farketmez her aracı giydirebiliyordu. Atölyeye giren şahin araba atölyeden BMW gibi çıkıyordu.Bir jawayı giydirdi ki acayip Motorun hareket halinde ürettiği rüzgarı Kaporta altına açtığı hava delikleriyle Motoru soğutmada kullabiliyordu.Zaten Motoru görenler İnanamıyordu Jawa olduğuna... Ne motorları adam etti... Eğer duruyorsa Dükkanında yaptığı işlerin resimlerini görebilirsin.
    [B][I][COLOR="Red"]Yanlışlarıyla Mutlu olanları, Doğrularınızla Rahatsız etmeyiniz...[/COLOR][/I][/B]

velespit-cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09` cbr 125
    bildiğim kadarıyla atv ler yola cıkabilr...ayrıca arkadaşların solediğklerine katılıyorum topik olmamış...

entellektüel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Zat 150 Yakında Yamaha 1200 cc Chopper
    ATV yol için değil arazi için yapılmış bir araç. Trafik kanunu incelersen görebilirsin. O zaman herkes ATV alıp yola çıkar... Plakasız bir araçla nasıl yola çıkacaksın.?
    [B][I][COLOR="Red"]Yanlışlarıyla Mutlu olanları, Doğrularınızla Rahatsız etmeyiniz...[/COLOR][/I][/B]

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    al güzel kardeşim benden sana 2 foto bunlar cbf 250 yi giydirmişler
    ben cbr 250 olduğuna inandım ilk gördüğümde ama kuyruk kısmı olsun göstergeler olsun cbf 250 (resmi cbf 250 resimleri ararken buldum)

atv hakkında bir bilgim yok elbet cevap alırsın

bence çıplak olan bırak çıplak kalsın
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

HAYALBUYSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF - R6
    Alıntı entellektüel adlı üyeden alıntı
    ATV yol için değil arazi için yapılmış bir araç. Trafik kanunu incelersen görebilirsin. O zaman herkes ATV alıp yola çıkar... Plakasız bir araçla nasıl yola çıkacaksın.?
    Atv ler ruhsatı ve plakası olan araçlardır. A2 ehliyeti ile kullanılabilir. ve trafiğe çıkamaz diye bi şey yoktur.

Aldığınız aracı ruhsata işletip plakasını çıkardıktan sonra , cebinizde de A2 ehliyetiniz varsa kimse size bi şey diyemez....

Atv lerin direkt olarak spor amaçlı olanlarının yanında , iş kullanımına yatkın olanlarıda vardır. ( örnek polaris, kawa modelleri gibi ) Bunlar spor tiplere göre daha yapılı , aydınlatma sistemleri daha gelişmiş, motor hacimleri yüksek modellerdir.
    FAZER FZ-1 OLACAK YAKINDA......

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Alıntı nickjack adlı üyeden alıntı
    kusura bakmayın bi soru yazdık 3 kiş kızacağına biri cevap verseydi bence daha iyi olurdu hem siz hiç hata yapmadınızmı dahada hiç açmam konu merak etmeyin ÖMRÜNÜZÜ ÇALMAM
    Tabi ki bizde hata yaptık.Belki bundan sonra yine yapıcaz ama arkadaşlarımız uyarıları sayesinde daha uygun topicler açmayı öğreniyoruz.
    Kızmana gerek olmadığını söylemiştim

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    Alıntı FutureShock adlı üyeden alıntı
    Tabi ki bizde hata yaptık.Belki bundan sonra yine yapıcaz ama arkadaşlarımız uyarıları sayesinde daha uygun topicler açmayı öğreniyoruz.
    Kızmana gerek olmadığını söylemiştim
    +10000000000
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    ninjack umarım aradığın cevapları bulmuşundur....
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Mesajlarınızın daha çok dikkate alınıp, sonuca daha çabuk ulaşabilmeniz için, lütfen KONU satırını anlamlı olarak kullanınız. Aynı mesajın birden fazla foruma atılması durumunda, yada bir mesajın forumun konusu ile ilgili olmadığı halde popüler bir foruma atılması durumunda forum yöneticileri ilgili mesajları silebilir yada uygun forumlara taşıyabilir. . Forumda açılan başlığa atılan mesajlarda başlık konusunun dışına çıkılmamalıdır. Konunun Devamında Yine Konu Dışına Çıkılıyorsa Konunun Akibeti Doğrultusunda : Konunun Kilitleniş Nedeni Açıklanarak Kilitlenecek yada Silinecek! Forum ortamına kişisel problemler, anlaşmazlıklar taşınamaz. Konu dışı yazışmalarınızı forumun özel mesaj özelliğni kullanarak yapabilirsiniz.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: crato **************
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

Motosikleti
    honda cbx 250 twister
    bu grenaj dan bulabilirmiyiz acaba tam olarak hangi modele ait acaba

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler