Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yapışkan şişman arkadaşları nabıcaz? :)

Motovento
    REKLAM ALANI

şimdi ben kocaeli içi şantiye kontrolleri için ucuz yakıt sarfiyatı ile her yere gidebilmek için sabahtan akşama kadar scooter la gezerim bi gün bir arkadaşın arabası arızalıydı arkadaş 110 kilo ben 70 kiloyum onu götürdüm onu götürdüm sarper dediğimiz yere izmiti bilenler bilir dağın başı bi yer dik bayır korkuodum ama çıkmayı başardı benim velet,içim el vermio çünkü aşırı yük rampada en başta kayışı gevşetio anasını ağlatio motorun yük kapasitesi 150 kilo kendi ağırlığı 120 kilo ben 70 arkadaş 110 180 kiloyu sorunsuz çıkarttık , daha sonra gene bi şişman akçakocadaki evine ölçü almaya gidelim dedik kaç kilosun dedim bozuldu cevap vermedi ama oturunca motorun altı baya bi yere yaklaştı bu arkadaşla akçakocaya giderken gazı kökledim ve 5 kilometrelik son derece dik bayırı 15 kmh hızla zar zor çıktık iniş daha zor oldu fren patlasa biteriz die içim içimi yiyodu kilosunu sölemedi ama tahminim 150 yönünde çünkü çok zorladı tek başıma o bayırı 50 ile filan çıkıorum bu adamla 15 le çıktık bu hadise bu sonucu çıkarttı neyse adam halen ısrarcı geçen e-5 ten şehir için bir yere gene bıraktım yoğun ısrarları üzerine :D
    şimdi böyle bir arkadaşın verdiği zarar 1.kayış 20 lira filan balatalar malatalar 50-60 liralık masrafa yol açio böle bi ayıyı taşımak :D benzini saymıyorum ,

kız arkadaşımı her akşam işten alıyorum kız 48 kilo ben 70,128 kilo gayet normal zorlanmio :D yani motor sürücü+kız arkadaşı şeklinde dizayn edilmiş :D

bu durumda yapışkan ve son derece kilolu arkadaşlarımızı başımızdan nasıl salabiliriz die düşünüyorum :D izmit gibi rampaları yokuşları bol bi şehirde yani o arkadaş yüzünden CC mi büyütim daha büyük motor mu alim arkadaşlığımızı mi bitirim :D laftan anlamio nabıcaz bu işi :D sizinde varmı benzer sorunlar ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Sürücü+kızarkadaşı için dizayn edilmiş motoru merak ettim....

Alma arkadaşım pandaları arkana... Alıpta motor ağlayacağına bırak arkadaşın ağlasın...
    Belki gurur falan yapar zayıflamaya başlar...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

lacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6 - fortyeight
    mono kapak tak

McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    BILIRIM benimde basimda cok vardi.dostum ben benim r6 nin arka selesini cikardim.orjinal kapagi vardi onu taktim yani tek kisilik oldu.zaten kiz arkadasim su an yanimda degil.sana tavsiyem arka koltugun uzerine bi kapak bul.takinca tek kisilikmis gibi gozuksun.kiz arkadasini bindircegen zaman cikarip bagaja koyarsin.
    RIDE or DIE

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sürücü+kızarkadaşı için dizayn edilmiş motoru merak ettim....

Alma arkadaşım pandaları arkana... Alıpta motor ağlayacağına bırak arkadaşın ağlasın...
    Belki gurur falan yapar zayıflamaya başlar...
    paşam be :D doğru sölüosun adam fena yapışkan en son lafı yapıştırıcaz anlaşılan :D

bizim çapırcı arkadaşlar kız arkadaşlarından ayrılınca arka çamurluğun üstündeki koltuğu söküolar tek kişilik oluo motor :D kız arkadaş bulunca tekrar takiolar 2 kişilik oluo
    benimki scooter öle bi alternatif yok :D bell iişte hatun yeri orası :D ama işte PANDA heheehehe çok yapışkan hadi nooolur hadi bi 5 dakka hadii la olm yürü get adamı hasta etme hadi hadi :D manita gibi nazlı PANDA

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı monte986 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi ben kocaeli içi şantiye kontrolleri için ucuz yakıt sarfiyatı ile her yere gidebilmek için sabahtan akşama kadar scooter la gezerim bi gün bir arkadaşın arabası arızalıydı arkadaş 110 kilo ben 70 kiloyum onu götürdüm onu götürdüm sarper dediğimiz yere izmiti bilenler bilir dağın başı bi yer dik bayır korkuodum ama çıkmayı başardı benim velet,içim el vermio çünkü aşırı yük rampada en başta kayışı gevşetio anasını ağlatio motorun yük kapasitesi 150 kilo kendi ağırlığı 120 kilo ben 70 arkadaş 110 180 kiloyu sorunsuz çıkarttık , daha sonra gene bi şişman akçakocadaki evine ölçü almaya gidelim dedik kaç kilosun dedim bozuldu cevap vermedi ama oturunca motorun altı baya bi yere yaklaştı bu arkadaşla akçakocaya giderken gazı kökledim ve 5 kilometrelik son derece dik bayırı 15 kmh hızla zar zor çıktık iniş daha zor oldu fren patlasa biteriz die içim içimi yiyodu kilosunu sölemedi ama tahminim 150 yönünde çünkü çok zorladı tek başıma o bayırı 50 ile filan çıkıorum bu adamla 15 le çıktık bu hadise bu sonucu çıkarttı neyse adam halen ısrarcı geçen e-5 ten şehir için bir yere gene bıraktım yoğun ısrarları üzerine :D
    şimdi böyle bir arkadaşın verdiği zarar 1.kayış 20 lira filan balatalar malatalar 50-60 liralık masrafa yol açio böle bi ayıyı taşımak :D benzini saymıyorum ,

kız arkadaşımı her akşam işten alıyorum kız 48 kilo ben 70,128 kilo gayet normal zorlanmio :D yani motor sürücü+kız arkadaşı şeklinde dizayn edilmiş :D

bu durumda yapışkan ve son derece kilolu arkadaşlarımızı başımızdan nasıl salabiliriz die düşünüyorum :D izmit gibi rampaları yokuşları bol bi şehirde yani o arkadaş yüzünden CC mi büyütim daha büyük motor mu alim arkadaşlığımızı mi bitirim :D laftan anlamio nabıcaz bu işi :D sizinde varmı benzer sorunlar ?
    aman dikkat et bu forumu okursa sonu iyi olmaz
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bindireceğin zaman koltuğun oraya iğne koy oturunca batsın.

McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    Alıntı beykurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aman dikkat et bu forumu okursa sonu iyi olmaz
    RIDE or DIE

Motosikleti
    CB600 FA
    Valla beni hic ilgilendirmez, ben herkeze kilosunu soruyorum, eger fazlaysa tabanlarina kuvvet diyorum.
    Motorum bozulacagina o bozulsun

iğne güzel iğne fikrini beğendim
    okursa bu forumu ne güzel işte derdimi anlamış olur

Motosikleti
    , yamaha ybr125 (2005) di, Bajaj 125ST (2015) oldu
    ii miş tek basıma ben 105 kilo oluncak tek care CC büyütmek oldu

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Alıntı lacivert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mono kapak tak
    süper fikir şimdi anlıyorum racinglere takılan mono kapakları ısrarcı arkadaşlara kesin çözüm :D
    [B]Yamaha YBR-Air Brush-Xenon-Mini Sinyal-İridyum Buji-Slikon elcik sankim RACİNG =) [/B]

http://www.sahibinden.com/sankim_racing_!_air_brush_-30WQQaXQQ22719971WQQpXQQdisplayitem

Motosikleti
    şimdilik yamaha nouvo...
    arkadaşlığınız baya garip gibime geldi
    arkadaşınıza ayı,panda vb. dediğinize göre...

huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    arkadasınızı anladıgım kadarıyla sevdıgınız ıcın ona soyleyemıyorsunuz.uzulmeyın arkadasınıza teklıfte bulunun. eger motor arızalanırsa masraflara ortak olurmusun dıye bi söyleyin bakalım ne dıyecek?arkadasınızı gercekten arkadas olarak cok sevınıyorsanız katlanın,şişmanda olsa,sizi bırakmak ıstemesede ne olursa olsun o sizin arkadasınız bide böyle düşünün

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    havasını al insin biraz kardeşim sen motoru başkası içinmi aldın,eğer öyleyse ver kontağı ona o binsin,sen artçı olursun böyle bişey ilk kez duyuyorum almam kardeşim bozulsun küssün,sanamı güvenmiş dişli sıyırsa benim yüzümden diyecekmi hayır o zaman kusura bakma dersin motorun taşıyacağı yük bu kadar, uzatmanın alemi yok

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler