Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

pes valla

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kanuni windy s ama başlangıç
    herkese selam öncelikle .
    dün avrupa yakasına geçerken gördüğüm manzara pes dedirtti keske resimleyebilseydim.neyse ben manzarayı anlatayım.E-5 ten 1. köprü ayrımında iki scooter ı yanyana gördüm bende niye böyle gidiyorlar dedim yaklastıgımda bırının dıgerını ayagı ıle ıteledıgını gördüm ve bu sekılde kopruyu gectıler ve calısmayan motorda en ufak bır aydınlatma yoktu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Magra adamlarinin da motosiklete binmeye haklari vardir lutfen yadirgama Adamlar daha yeni tekerlegi kesif etmis sen onlardan hemen akabinde trafik kuralarini ve isigi kesif etmelerini istiyorsun. ) Dur gecsin soyle bir kac yuz yil. Ancak idrak ederler
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Magra adamlarinin da motosiklete binmeye haklari vardir lutfen yadirgama Adamlar daha yeni tekerlegi kesif etmis sen onlardan hemen akabinde trafik kuralarini ve isigi kesif etmelerini istiyorsun. ) Dur gecsin soyle bir kac yuz yil. Ancak idrak ederler
    hahahhaahh güzeldi bu
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

Zealist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner Sp 180
    insan ile hayvan arasındaki en belirleyici fark şüphesiz ki düşünme-yorumlama yeteneğidir.ha tabi şimdi olan var olmayan var şekil A1 "otobanda ayağıyla motosikleti çeken varlık"

tüm içtenlikle sevgilerimi sunuyorum kendisini es geçip otobandaki diğer araçlarda bulunan insanları düşündüğü için.
    where is my mind ?

125cm3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

motor motorcular

en çok korktuğum sürücüler ; 3) numarada delirmiş arabalar birazda motoru tanımıyor olmalarından olmalı 1.ve 2. sırada bizim scoter lar maxi de olsa fark etmez ve racing ler
    açıklama : zaten tek araçlık yolda gidiyoruz bide bakmışın arkadan biri seni sıkıştırıyo kardeşim madem geçicen bi korna çal ...
    bi lafımda tüm motorculara hala farlar açık değil ?!!!
    RUHLA BEDENİ AYIRIN , İKİSİNİN İHTİYAÇLARI FARKLIDIR.
    darwin hakli evrim dogru ama insandan maymuna donusum.

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Yolda kalmış motora çekici hizmedi diyoruz biz buna
    GKN MOTORS

Motosikleti

iyi tamam kabul ettim ama birde köprü çıkısın da kaza vardı araçlar biraz bariyere yanaştı baktı ne yapacaklar diye iten kişi birazda atalet yardımı ile bıraktı o da ohızla o tek scooteren gecebileceği yerden geçti ve rampaya geldigi için yavasladı ve arkadaki hemen yakaladı ve kaldığı yerden itelemeye devamm . daha güzeli ben ehliyeti aldıktan soraki ilk karsıya geçişim de bana denk gelmesi

t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    buna benzer olay geçenlerde haberlerde verildi iki şahin tampon tampona gidiyor arkadaki aracın kaputunda bi tane genç uzanmış ayaklarıyla önceki şahini iktiriyo

Motosikleti
    ozaman bu olay çok normal bende konu açtım

Motosikleti
    burası türkiye be abi insanların çoğu düşünmeden hareket ediyor motorlara halat bağlayıp birbirlerini çekenler bile var

:D onlar motor değil sotum iki motor birleşmiş araba olmuş 4 teker 4 yolcu :D bi şöför :D
    motoru bisiklet zanneden zihniyet !

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı t.madde adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burası türkiye be abi insanların çoğu düşünmeden hareket ediyor motorlara halat bağlayıp birbirlerini çekenler bile var
    ya çok zor durumda kaldın motoru bırakacak yerin olmaz halatla filan çekme işini anlarımda bu itekleme muhabeti çok ama çok saçma...geçen hafta pazar günü 3 kafadar gezelim dedik bir arkadaşım motorunu yeni aldı biraz yol yapalım rodajı geçsin dedik neyse hedeflediğimizden fazla yol yaptık çok uzun sürdü artık dönelim demiştik ki dönüşün başında yeni motorcu arkadaşın benzini bitti eee nede olsa acemidir dedik çare aramaya başladık öyle uç noktadayız ki benzinliğe gidip gelmek 1 saati rahat geçer ve güneş batardı mecbur ya çekecek yada birimiz benzinliğe gidecektik...en son onun motorun tahliye hortumunu söktük ve benden benzin çektik yolda kalmak çok doğaldır ama böyle itekleyerkte da olmaz bu işler
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

Motosikleti
    ya şehir merkezinde en kötü ihtimal tanıdıklarından bulursun bi kamyonet götürürsün şehir dışında en son çareyi çekmekte bulursun ben eskiden selenin altında 1 lt benzin bulunduruyodum şimdi benzin fiyatları yüzünden depoyu zor fulluyom.....bu gece de izmirden manisa somaya gitcem tek sabah şafakta geri izmire döncem motor su işinde çalışıyor diye

kankicbf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ağlanacak halimize gülüyoruz aslında.Bu olayı hayal ettimde ... ilginç..

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cv
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    motorlu bisiklet
    tabi ki siz böyle motosiklet kullanamıyorsunuz ondan kıskanıyorsunuz bence
    hayret verici , salakça , ancak bir bakımada bende hayret uyandıran bir yetenek , herkes istesede yapamaz

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    o motoru ayakla iktirme olayı butun motor tamırcılerın yaptıgı bişi yoklukta yapılan bişi çok gördüm bende de dogal bizim bura ufak bı yer oldugu için soru olmuyo :
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler