Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

Günde 75 Liraya????

Motovento
    REKLAM ALANI
    Qweasdnon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar XVS650
    evt acil bi durum için dediğin doğru ama bazı güzellikler için de bazı riskler alınır be yav...aynen motor gibi...riski acaip ama ne kadar riskliysede o kadar zevkli meret...hatta kabak koyunda içi boş bi sağlık kabinide yok...tel çekmiyor...ben elime av bıçağını soktuydum odun keserkende yumurta zarıyla tedavi ettiydik...ortam öyle...ama değermi dersen...değmez mi amanın derim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:15 ----------

Alıntı necatik35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sene 2010 olunca bizde tabelada 51 i gördük
    Ama motorculuktan olsa gerek içim hala 18-20

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:09 ----------

kafamdaki planda Bodrum ve marmaris yok.Buraları bana hem zaman hemde km.kaybettirecek yerler.Birinci gün için akyaka yı düşünüyorum.Burada konaklama yapacak bir yer biliyormusun?
    olimpos-antalya da sayın abim...akyakayı bilmiyorum...sen boşver kabağa git...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:16 ----------

hatta kabakta orman içinde bi balıkçı var...yemekle aranın iyi olduğunu tahmin ederek derimki gir orda bi ahtapot salata ye yanıda bi bira aç...köylüden aldıkları zeytinyağıyla filan yapıyolar...içinde bi tek ahtapot eti bi de kapari var...oy oy...ama gemile kamping yemeklerde şahane...tamamen sağlıklı organik lezzetli...ah abim ah...beni bu başlıkla benden aldın...karnımda acıktı du ben bi gidiyim geliyim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Alıntı Qweasdnon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evt acil bi durum için dediğin doğru ama bazı güzellikler için de bazı riskler alınır be yav...aynen motor gibi...riski acaip ama ne kadar riskliysede o kadar zevkli meret...hatta kabak koyunda içi boş bi sağlık kabinide yok...tel çekmiyor...ben elime av bıçağını soktuydum odun keserkende yumurta zarıyla tedavi ettiydik...ortam öyle...ama değermi dersen...değmez mi amanın derim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:15 ----------

olimpos-antalya da sayın abim...akyakayı bilmiyorum...sen boşver kabağa git...
    Baba kabak 2.gün malum 50 liralık benzin beni direk kabağa götürmez.Öncelikle birinci gün için yer arıyorum.Olimpos ancak 3. gün olabilecek konaklama yeri.
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

Qweasdnon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar XVS650
    Baba kabak 2.gün malum 50 liralık benzin beni direk kabağa götürmez.Öncelikle birinci gün için yer arıyorum.Olimpos ancak 3. gün olabilecek konaklama yeri.
    evt abi kabaktan olimposa bağlanmak daha mantıklı zaten kuzeyden güneye doğru kıyıdan inerekten...şu dediğim domuz çukuruna bir bak derim datça tarafında olmalı...rota çizerken mantıklı bi yerde kalıyormu emin değilim ama tam da senin dediğin gibi bakir bir yer diye duydum gidenler orayı da çok ballandırarak anlatıyor...

Motosikleti
    Alıntı Qweasdnon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evt abi kabaktan olimposa bağlanmak daha mantıklı zaten kuzeyden güneye doğru kıyıdan inerekten...şu dediğim domuz çukuruna bir bak derim datça tarafında olmalı...rota çizerken mantıklı bi yerde kalıyormu emin değilim ama tam da senin dediğin gibi bakir bir yer diye duydum gidenler orayı da çok ballandırarak anlatıyor...
    Datça ya gitmek için öncelikle marmarise girmek oradanda 80 km.datça ya yönelmek lazım.benim güzergaha ters ve çok km.li olur.
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır

mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Günde 75 liraya çok zor olacak sizin için bence tatili kısaltıp bol para harcarsanız daha zevkli olur diye düşünüyorum.Mesela 10 günde 750 lira harcayacağınıza 750 lirayı 6-7 günde harcayın daha mantıklı.

Motosikleti
    Alıntı mertyagci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günde 75 liraya çok zor olacak sizin için bence tatili kısaltıp bol para harcarsanız daha zevkli olur diye düşünüyorum.Mesela 10 günde 750 lira harcayacağınıza 750 lirayı 6-7 günde harcayın daha mantıklı.
    Güzel kardeşim,burada önemli olan az parayla çok kilometre yapmak.Bu bir deneme gezisi olacak ve önemlisi o sıkıntıları yaşayıp dersler çıkarabilmek.Yani paranın yokluğundan değil,macera olsun diye yapılan bir motosiklet turu bu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:40 ----------

Bu arada bu tura çıkmadan evvel TMF den ve Süleyman paşadan icazet almam gerekiyormu acaba

Motosikleti
    CB600 FA
    Bütce o kadarda mühim degil, nerde trak orda brrr dön.(en kötü ihtimal)

KRAL1146 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    günde 8 litre benzin al onunla dolaş deponda kırmızı yanınca hemen günü bitir ucuz bir otel bul 3. sınıf hemen oteline dön. vur kafayı yat. hem uyurken sigara içmezsin. uyurken sigara içeni ben hiç görmedim. dışarda kalma hele çadırda hiç kalma. alkollu dışarda yatma. artık hertaraf dengesiz dolu. sokaklar gaspçı dolu. 10tl için adam öldürüyorlar. ruhsatlı silahın varsa yanına al. 2 kutu da 9mm barabellum yani uzun dokuz mermi al. yedek. (tecrübelerimden bu öneriler) motorunda elinin altında uzanabileceğin bir yerde avcı bıçağın hemen alacak şekilde yanında bulunsun. ışık. elfeneri. kuvvetli olanından boş arazine tek başına kalma . tanımadığın insanların yanında hep dikkatli ol. heryeri gözetle etrafında masum söt dökmüş kedi gibi dolanır ama bir anda sana saldırabilirler. gözetlendiğin de çaktırmadan tedbirini al. hazırlıklı. ol. çünkü hiç kimse masum değil. bunlar günümüzün hayat teçrübeleri. güçlü olki güçlü kal abicim.saygılar sunarım. işi güvenlik olan bir kardeşiyin tavsiyeleri inşallah uyarsın.
    103 hp

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    ucu ucuna yetecek para ile kısıtlı imkanlarla yapılan geziler bazen daha zevkli olabiliyor.benim de aklımda var böyle bir gezinti.

gitmeden önce gezilecek yerleri planlayıp saçma ve çok da görülesi olmayan yerlere gitmeyerek yakıt masrafı düşürülebilir.

sigara masrafını günde bir pakete indirebilirsiniz ya da sigara yerine tütün içebilirsiniz :D 4.5 5 tllik sigaralarla aynı kalitede tütünler var piyasada. ben öğrenciyken arttırdığım parayla mobilet almıştım :D

kamp yerleri haricinde gideceğiniz şehirlerdeki arkadaşlarınızın evlerinde kalıp yeme içme konaklama gibi masraflarınızı da minimuma indirebilirsiniz.

bunun dışında restorant lokanta türü yerlere gitmek dışında sadece ekmek peynir vs alıp
    domates biber patates gibi sebzeleri tarlalardan toplayabilirsiniz.

tuvalet ihtiyacınızı büyük benzin istasyonlarında klozet pisuvar gibi imkanlarla nezih bir şekilde giderebilirsiniz.hem de bedava.

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Şu başlığı okumanızı tavsiye ederim birader.

http://www.motosiklet.net/forum/etki...652km-gun.html

Motosikleti
    Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu başlığı okumanızı tavsiye ederim birader.

http://www.motosiklet.net/forum/etki...652km-gun.html
    Canım kardeşim,benim hikayedeki gibi km.ve zaman sorunum yok.Benim gezide tek sorun benzin hariç günde 25 lira ile geçinmek.Yani 10 günün sonunda cebimden 750 TL.veya altında bir para eksildiyse başarmış olacağım.
    Birde şu iron butt hikayesindeki motosiklet seçimi hatalı kanımca.Bu gibi zamana ve km.karşı yapılan organizasyonlarda chopper tarzı bir motosiklet yanlış.Bu tip sürüşlerin enduro turing tarzı motosikletle yapılması gerkmektedir kanımca.Ülkemiz şartları bu tip motosiklete uygundur.
    Şimdi,bu iron butt işinin menşeii ABD dir ve orada chopperlarla yapılmaktadır bu diyebilirsin.Ancak orada Amerikayı doğudan batıya geçen ve neredeyse dümdüz yollar bulunmakta.Bu iron butt işi oralarda yapılmakta.Ayrıca kullanılan chopperın benzin deposunun küçük olması nedeniyle çok sık benzin alınmış ve hatta yolda kalma gibi durumlar yaşanmış.Bu gibi sürüşlerde motosikletin benzin almadan minumum 300 km.gidebilmesi lazımdır.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:44 ----------

Alıntı KRAL1146 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günde 8 litre benzin al onunla dolaş deponda kırmızı yanınca hemen günü bitir ucuz bir otel bul 3. sınıf hemen oteline dön. vur kafayı yat. hem uyurken sigara içmezsin. uyurken sigara içeni ben hiç görmedim. dışarda kalma hele çadırda hiç kalma. alkollu dışarda yatma. artık hertaraf dengesiz dolu. sokaklar gaspçı dolu. 10tl için adam öldürüyorlar. ruhsatlı silahın varsa yanına al. 2 kutu da 9mm barabellum yani uzun dokuz mermi al. yedek. (tecrübelerimden bu öneriler) motorunda elinin altında uzanabileceğin bir yerde avcı bıçağın hemen alacak şekilde yanında bulunsun. ışık. elfeneri. kuvvetli olanından boş arazine tek başına kalma . tanımadığın insanların yanında hep dikkatli ol. heryeri gözetle etrafında masum söt dökmüş kedi gibi dolanır ama bir anda sana saldırabilirler. gözetlendiğin de çaktırmadan tedbirini al. hazırlıklı. ol. çünkü hiç kimse masum değil. bunlar günümüzün hayat teçrübeleri. güçlü olki güçlü kal abicim.saygılar sunarım. işi güvenlik olan bir kardeşiyin tavsiyeleri inşallah uyarsın.
    Baba,ne yaptın sen yahuuuSavaşamı gidiyoruz?Geziyemi?
    Zaten bu geziyide tek başıma yapacak değilim.Yanımda en az 2-3 arkadaşım olacak.Tavsiyelerin için yinede teşekkürler.

Ante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Büyüyünce alacağım.
    Savaşa mı gidiliyor geziye mi? Silah, cephane, avcı bıcağı
    Ainesi iştir insanın, lafına bakılmaz!
    Yine de yaşıyor insan, merak yüzünden. Yeni bir şeyler bekleyip duruyor...

Motosikleti
    Alıntı crxforever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ucu ucuna yetecek para ile kısıtlı imkanlarla yapılan geziler bazen daha zevkli olabiliyor.benim de aklımda var böyle bir gezinti.

gitmeden önce gezilecek yerleri planlayıp saçma ve çok da görülesi olmayan yerlere gitmeyerek yakıt masrafı düşürülebilir.

sigara masrafını günde bir pakete indirebilirsiniz ya da sigara yerine tütün içebilirsiniz :D 4.5 5 tllik sigaralarla aynı kalitede tütünler var piyasada. ben öğrenciyken arttırdığım parayla mobilet almıştım :D

kamp yerleri haricinde gideceğiniz şehirlerdeki arkadaşlarınızın evlerinde kalıp yeme içme konaklama gibi masraflarınızı da minimuma indirebilirsiniz.

bunun dışında restorant lokanta türü yerlere gitmek dışında sadece ekmek peynir vs alıp
    domates biber patates gibi sebzeleri tarlalardan toplayabilirsiniz.

tuvalet ihtiyacınızı büyük benzin istasyonlarında klozet pisuvar gibi imkanlarla nezih bir şekilde giderebilirsiniz.hem de bedava.
    Zaten 50 TL. yakıt masrafını göze aldık.Oradan yapılacak bir tasarruf yok.Dediğin gibi sadece sigaradan tasarruf yapılabilir.Bunuda ya bir pakede düşürerek yada sarma tütün içerek halledeceğim.Belkide seyatin sonunda sigarayı bırakmış olacağım

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Belkide seyatin sonunda sigarayı bırakmış olacağım
    En iyisi olacaktır.

21 sene sigara içtim,10 sen oldu bırakalı,Hayatımda yaptığım en iyi iş sigarayı bırakmak oldu.

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    abi bu ne yaaa belki kuşkularında haklısın ama bence bıraz abartı olmuş ama yanına bı sprey alsa hiç fena olmaz

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Bu yaz mayıs veya haziran aylarının birinde lüksten uzak bir tatil yapmak istiyorum.Motosiklet ile günde 75 liraya 10 gün boyunca Akdeniz sahillerinde bir gezi planlıyorum.Bu günlük 75 liranın ortalama 50 lirası benzin masrafı olacaktır.Yani ortalama günde 250 km.yol yapmak istiyorum.Motosikletim ortalama 250 km.de 50 lira benzin yakmakta.Kalan 25 lira ilede yemek,içmek,sigara(2 paket) ve konaklama.Konaklama derken camp çadırı şeklinde düşünüyorum.Gecelemeyi çadır ile yapacağım için tuvalet banyo gibi sorunlarım olacak elbette.
    Şimdi bu konuda görüş ve önerilerinizi yazarsanız sevinirim.Bu geziyi daha ucuza getirebilecek önerilerinizi bekliyorum.
    Uzun yolda o sarfiyatın düşeceğini düşünüyorum wc duş olayını benzin istasyonlarında halledebilirsiniz. bazı istasyonlarda duş var 2 tl gibi fiyatlara. Köy gibi mevkilerde konaklarsanız misafirperver köy sakinleri size yardımcı olacaklardır. Bizim bölgeden geçecek olursanız yemek ihityaçlarınız ücretsiz olur. Kalacak yeride minimum maliyetle ayarlayabiliriz.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Bu yaz mayıs veya haziran aylarının birinde lüksten uzak bir tatil yapmak istiyorum.Motosiklet ile günde 75 liraya 10 gün boyunca Akdeniz sahillerinde bir gezi planlıyorum.Bu günlük 75 liranın ortalama 50 lirası benzin masrafı olacaktır.Yani ortalama günde 250 km.yol yapmak istiyorum.Motosikletim ortalama 250 km.de 50 lira benzin yakmakta.Kalan 25 lira ilede yemek,içmek,sigara(2 paket) ve konaklama.Konaklama derken camp çadırı şeklinde düşünüyorum.Gecelemeyi çadır ile yapacağım için tuvalet banyo gibi sorunlarım olacak elbette.
    Şimdi bu konuda görüş ve önerilerinizi yazarsanız sevinirim.Bu geziyi daha ucuza getirebilecek önerilerinizi bekliyorum.
    Bitin kanlandı galiba sayın abim... Yahu evde oturamıyon mu kurt mu var sende...Hayat sana güzel... yerinde olmak isterdim...

vakit dar ve uyku zamanım geldiğinden yüzeysel birşeyler yazdım...kusura bakma...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Kawasaki Er-5
    Necat abi 2001 yazında Antalyadan İzmire bisikletle benzer bir tur yapmistim. Tabii benzin parasi derdi yoktu, ogrenci oldugum icin zaten gunde 25 lira anca harciyoduk ve emin olun ne yemek, ne dus WC dert oluyo.

Ben konaklama ile ilgili bir iki yer onerecektim.
    Oncelikle Bodruma girmeyeceginize gore ya Bafa Golu kıyısında ya da Akyakada konaklayacaksınız. Akyakada Orman Mudurlugunun bir kampingi var gunluk 5 lira falan aliyolar ve dus ve acik mutfak var. ilk gun dus vs. işleirnizi orda halledersiniz. Cam ormani icinde super bir kamp alanı. Eger burda kalirsaniz donuste Bafa Golunu tavsiye ederim. Ayrica Milastan Muglaya cikmak yerine Oren uzerinden ve tam deniz kenarinda bir yoldan Akyakaya gelebilirsiniz.

Sonraki gun eger Akyakada kalirsaniz Fetiye biraz yakin olabilir ama Fethidede kalinacak en makul yer Kabak daha oncede belirtildigi gibi. Ama Kabaga gidis ve yolun devami motor ile eger baglaniyorsa Patara plajina inebilirsinizki o Yol zaten Likya Yuruyus yolu ve kamp icin inanilmaz guzel mekanlarlar dolu.
    Eger isterseniz Oludenizde hemen lagunun arkasina dogru 2 tane kamping var. veya olu deniz plaji acik havada guzel bir gece gecirmeniz icin uygun olabilir.
    Daha sonra Kaş bence kesinlikle ugramaniz gereken bir yer. Biz bisiklet turunda kasta antik anfi tiyatronun civarinde bir yerlerde kamp atmistik.
    Finike-Olympos civarinda benim onerim Finike cikisinda kumsalda kamp atmak olur. Olympos bi kere pahali bir yer. orda kamp kurmaniz mumkun olmayabilir, kursaniz bile wc ve dus kullanmak icin isletmelere gitmeniz gerekir ki sizden bi sekilde para alirlar.
    Zaten ordan sonrasi Antalya. antalyada sehir icinde kamp vs. zor eger gecmeden kalacaksiniz, Kemer yonunden Antalya girisinde yine Orman Mudurlugunu bir mesire alanı var ama bilmiyorum kamp kurulur mu

Yol kenarinda kamp kurmak bence biraz riskli olabilir, ozellikle bir kisi olursaniz. Ayrica jandarma ve polis rahat birakmadigi oluyordu bir iki kez basimiza ggeldi. O yuzden motor oldugu icin ana yoldan koy yollarina dogru biraz girip kamp kurmanizi oneririm. Hem WC vb. kamp ortamindaki ihtiyaclar acisindan da rahat olur.

Antalya sonrasini hic bilmiyorum, umarim isinize yarar, size keyifli ve kazasiz belasiz bir yolculuk dilerim.

evren deniz

Motosikleti
    Alıntı ahmetrasim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Necat abi 2001 yazında Antalyadan İzmire bisikletle benzer bir tur yapmistim. Tabii benzin parasi derdi yoktu, ogrenci oldugum icin zaten gunde 25 lira anca harciyoduk ve emin olun ne yemek, ne dus WC dert oluyo.

Ben konaklama ile ilgili bir iki yer onerecektim.
    Oncelikle Bodruma girmeyeceginize gore ya Bafa Golu kıyısında ya da Akyakada konaklayacaksınız. Akyakada Orman Mudurlugunun bir kampingi var gunluk 5 lira falan aliyolar ve dus ve acik mutfak var. ilk gun dus vs. işleirnizi orda halledersiniz. Cam ormani icinde super bir kamp alanı. Eger burda kalirsaniz donuste Bafa Golunu tavsiye ederim. Ayrica Milastan Muglaya cikmak yerine Oren uzerinden ve tam deniz kenarinda bir yoldan Akyakaya gelebilirsiniz.

Sonraki gun eger Akyakada kalirsaniz Fetiye biraz yakin olabilir ama Fethidede kalinacak en makul yer Kabak daha oncede belirtildigi gibi. Ama Kabaga gidis ve yolun devami motor ile eger baglaniyorsa Patara plajina inebilirsinizki o Yol zaten Likya Yuruyus yolu ve kamp icin inanilmaz guzel mekanlarlar dolu.
    Eger isterseniz Oludenizde hemen lagunun arkasina dogru 2 tane kamping var. veya olu deniz plaji acik havada guzel bir gece gecirmeniz icin uygun olabilir.
    Daha sonra Kaş bence kesinlikle ugramaniz gereken bir yer. Biz bisiklet turunda kasta antik anfi tiyatronun civarinde bir yerlerde kamp atmistik.
    Finike-Olympos civarinda benim onerim Finike cikisinda kumsalda kamp atmak olur. Olympos bi kere pahali bir yer. orda kamp kurmaniz mumkun olmayabilir, kursaniz bile wc ve dus kullanmak icin isletmelere gitmeniz gerekir ki sizden bi sekilde para alirlar.
    Zaten ordan sonrasi Antalya. antalyada sehir icinde kamp vs. zor eger gecmeden kalacaksiniz, Kemer yonunden Antalya girisinde yine Orman Mudurlugunu bir mesire alanı var ama bilmiyorum kamp kurulur mu

Yol kenarinda kamp kurmak bence biraz riskli olabilir, ozellikle bir kisi olursaniz. Ayrica jandarma ve polis rahat birakmadigi oluyordu bir iki kez basimiza ggeldi. O yuzden motor oldugu icin ana yoldan koy yollarina dogru biraz girip kamp kurmanizi oneririm. Hem WC vb. kamp ortamindaki ihtiyaclar acisindan da rahat olur.

Antalya sonrasini hic bilmiyorum, umarim isinize yarar, size keyifli ve kazasiz belasiz bir yolculuk dilerim.

evren deniz
    Önerilerin için çok teşekkür ederim kardeşim.Zaten benimde niyetim İzmir den çıktıktan sonra Söke-bafa gölü kenarı-milas ve Ören yapmak.ilk günki kampı ören e kurmayı düşünüyorum.Zira 50 TL lik benzin ancak oraya kadar götürür tahmin ediyorum.Ertesi gün Akyaka üzerinden fethiye kabak koyuna gitmeyi planlıyorum.3.Gün için biraz kafamı karıştırdınolympos düşünüyordum ama pahalı bir yer olduğunu söylüyorsun.Bu durumda finike çıkışındaki kumsalda kalmak daha uygun görünüyor.4.gün anamur a varmadan nefis bir koy biliyorum.Sağ tarafında jandarma karakolu ve arka kısmında restoran gibi yerler var.Her halde 4.geceyide orada geçiririz.5.gün Silifke ve varış noktası.Dönüşte ise giderken gözlemlediğim güzel yerlerde kalmayı planlıyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:38 ----------

Alıntı WOLKANWOLKAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam bırak dalgayı sen 37 sin. ya da biz intihar edelim. ya da düşen kurt hesabı
    AHHHHHHHH Keşke 37 olabilsemÇok direndim 50 li yaşlara gelmemek için ama 40 dan sonra zaman hızla akıp gidiyor ve yetişemiyorsun inanki
    dümemeye ve başka kurtlara yem olmamaya çalışıyoruz artık

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:52 ----------

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bitin kanlandı galiba sayın abim... Yahu evde oturamıyon mu kurt mu var sende...Hayat sana güzel... yerinde olmak isterdim...

vakit dar ve uyku zamanım geldiğinden yüzeysel birşeyler yazdım...kusura bakma...
    Meteciğim,benim kurtlar yaş itibariyle büyük,oturtmuyor adamı yerinde

keşke sende katılabilsen.....car car kafamızı yerdin ne güzel.....

haftaya salı istanbula geliyoruz.gececi olmazsan görüşelim mutlaka

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Herşeyden tasarruf ederek bir tatil planlamışsınız ama sigaraya tam gaz devam. Sigarayı 1 pakete indirmeyi hiç düşünmediniz mi?

Umarım az nikotinli bol oksijenli bir gezi olur...

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler